Skocz do zawartości

Man TGA


jonnym

Rekomendowane odpowiedzi

Scaniafan masz racje z tymi deklami. A nawet probowalem kiedys takich rozwiazan ale w MANku juz nie bede tego zmieniał-chce go juz skonczyc bo czeka nowy projekt. Wszystkim , ktorzy chca miec dekle polecam rozwiazanie kolegii. Moje dekle sa wypukłe i dlatego majcie co do nich wątpliwosci- ja tez ale juz to zostawmy...Pozdrowinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak to amortyzatory jak to nazwałes. cala naczepa jest robiona w oparciu o zdjecia ze stronki SCHMITZa. jezeli dobry link to tu bedzie

http://www.cargobull.com/files/com/filemanager_files//Neufahrzeuge/Koffer/Sattelauflieger/S_KO_Configurator_GB.pdf

a jak nie to tu jest wszystko co trzeba, po prawej plik do sciagniecia

http://www.cargobull.com/en/catalog.php?catalog_id=12&page_id=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to amortyzatory jak to nazwałes. cala naczepa jest robiona w oparciu o zdjecia ze stronki SCHMITZa. jezeli dobry link to tu bedzie

http://www.cargobull.com/files/com/filemanager_files//Neufahrzeuge/Koffer/Sattelauflieger/S_KO_Configurator_GB.pdf

a jak nie to tu jest wszystko co trzeba, po prawej plik do sciagniecia

http://www.cargobull.com/en/catalog.php?catalog_id=12&page_id=1

 

fakt, amortyzatory sa czerwona, a mocowanie osi srebrne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Po długiej przerwie mala aktualka. Bardzo powoli ale cos sie ciagle dzieje. Calosc juz prawie skonczona teraz tylko dodatki dojda- rury i halogeny na gorze i rura na dole, panel na kable z tylu,antena cb i pare innych dodatkow. sorki za jakosc zdjec.

S7300836.JPG

S7300923.JPG

S7300924.JPG

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabliczka z imieniem wcale nie musi być wielkosci tablicy rejestracyjnej, w realu za szybą też mam mniejszą. Wydaje mi się, czy to tylko złudzenie ale pasy na boku kabiny wyglądają jak by poszarpane a wcześniej były równe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, czy to tylko złudzenie ale pasy na boku kabiny wyglądają jak by poszarpane a wcześniej były równe
Może to efekt próbkowania zdjęcia przy zmianie rozmiaru / rozdzielczości?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny Manik Bardzo czysto posklejany i pomalowany Wiadome czekam na końcową galerie .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wina fotek cos zle zrobilem i je poszarpalo nie wiem czemu....tabliczka wcale nie jest taka mala- na tym zdjeciu tak jakos wyszla....kolege trucker93 zapraszam na strone 1 jak zaczynalem model- tam jest zdjecie jak to jest wykonane.nic trudnego. w razie pytan prosze gg...pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis sie wybralem do pobliskiego sklepu kosmetycznego i znalazlem w ozdobach na wesele kilka rodzaji ozdob ktore sie nadala na swiatla- tego jest pelno.przyklad 3 ktore moge uzyc na dolna rure pod kabina.prosze o rade.

S7300925.JPG

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście pasy na kabinie są równe, a już tak jak wcześniej pisałem bałem się, że są poszarpane. Manik prezentuje się bardzo ładnie - gratuluję wykonania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.