Skocz do zawartości

Man TGA


jonnym

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak jest. A tu macie juz podwodzie prawie w całosci złozone...Tak w skrocie- Koła przod na ss ale i przod i tyl zaklejony blatami.Panele boczne juz prawie gotowe, czekaja tylko na oswietlenie na dole i bedzie jeszcze jeden kolor... cos pod granatowy, ale to jeszcze musze pomyslec nad tym. Błotniki beda biale pod kolor auta i moze zmienie cały panel na przewody pod naczepe ( blacha ryfel). Narazie tyle.

S7300044.JPG

S7300048.JPG

S7300061.JPG

proba%202.JPG

S7300125.JPG

S7300126.JPG

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no takie bylo załozenie od poczatku bo trzymam sie tego co znalazlem na necie....tak szczerze? jak je zalozylem to srednio mi sie podobaly ale zobacze jak wyjdzie calosc. jak bedzie razic to sie sciagnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie jest. Podobają mi się pomalowane światła. Sam miałem kupić sobie ostatnio Mana, ale wybrałem Magnumkę, bo ma cały silnik, ramę do sklejania i podnoszoną kabinę, czego Manie brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może na przednich kołach można by z nich zrezygnować ale na tylnej osi jak najbardziej się podobają. Mam lekki sentyment do nich bo w moim jelczu (autobusie) też takie były. Niestety szef go sprzedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie nie przypuszczalem ze narobie tyle zamieszania deklami. Tak jak powiedzialem jak juz skoncze model to sie jeszcze pomysli czy sciagac je czy nie, narazie czasu malo i za kabine sie bede brał. Tak wyglada orginał ale sie tez w 100% go nie trzymam- od siebei cos bedzie.jak widac dekle nawet na naczepie sa no ale tego to juz nie zrobie...hehe pozdrawim

MAN-TGA-18410-XXL-Fischer-Gleisenberg-080605-01.jpg

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może na przednich kołach można by z nich zrezygnować ale na tylnej osi jak najbardziej się podobają. Mam lekki sentyment do nich bo w moim jelczu (autobusie) też takie były. Niestety szef go sprzedał.

 

Ty jelcza do mana porównujesz

 

A co do tych dekli to na oryginale wyglądają całkiem nieźle , ale na modelu niezbyt , w ogóle to chyba przez to ze italeri je jakies dziwne zrobiła .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No np. mój tata jeździł manem tga i był z niego bardzo zadowolony, a teraz jeździ mercedes axsorem i jest on podobno dużo gorszy od mana, a wracając do jelcza to nie wiem bo nie jeździłem (podobno się trzeba było nieźle natrudzić żeby skręcić )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oryginale dekielki wyglądają super i pasują do całości. Może jak na podwoziu modelu spocznie kabina to też co niektórzy zmienią zdanie co do tych dekielków... mi tam się bardzo podoba i jestem za tym aby dekle pozostały...

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do jelcza to nie wiem bo nie jeździłem (podobno się trzeba było nieźle natrudzić żeby skręcić )

 

Jak to kiedyś mawiali - kto smaruje ten jedzie, jeżeli ktoś nie dbał o stan techniczny i nie uzupełniał płynów to tak miał. Ja w swoim jelonku kręciłem kierownicą jedną ręką (mowa o placu manewrowym na postoju i podczas cofania z przyczepą).

 

Ps.

Manik zapowiada sie dosć ciekawie Dekle może teraz kiepsko prezentują się ale na finiszu mogą prezentować sie całkiem całkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace nad Manikiem idą . Szakal85 To ja pojadę TGA na Hiszpanię, a Ty Jelczem i zobaczymy czy dalej będziesz uważał, że Jelcz jest lepszy od dzisiejszych trucków... Technika posunęła się ostro do przodu i nie widzę sensu porównywania Jelcza z Manem TGA np.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.