Skocz do zawartości

An-26, 1:72 A-Model


zenek_65

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już mówiłem model super, ale nie dało się lepiej wyprowadzić łączenia szkła kokpitu z resztą kadłubu?  Trochę psuje to wygląd całości a pracy masę było włożone do samolotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
7 minut temu, eldiabllo napisał:

Jak już mówiłem model super, ale nie dało się lepiej wyprowadzić łączenia szkła kokpitu z resztą kadłubu?  Trochę psuje to wygląd całości a pracy masę było włożone do samolotu.

Próbowałem zrobic imitacje takiego wzmocnienia czy też nakładki dookoła tego elementu. Faktycznie na fotka wygląda trochę grubo niż w realu. Spróbuję to jeszcze poprawić na ile się da. 

A samo oszklenie wymieniłem na vacu dla lepszej przeźroczystości.

antonov-an-26-cargo-plane-built-in-russia-operated-by-the-polish-air-B189F4.jpg

Edytowane przez zenek_65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zenek_65 napisał:

Próbowałem zrobic imitacje takiego wzmocnienia czy też nakładki dookoła tego elementu. Faktycznie na fotka wygląda trochę grubo niż w realu. Spróbuję to jeszcze poprawić na ile się da. 

A samo oszklenie wymieniłem na vacu dla lepszej przeźroczystości.

antonov-an-26-cargo-plane-built-in-russia-operated-by-the-polish-air-B189F4.jpg

No jest lekkie wzmocnienie , ale chyba w 72 raczej niewidoczne . Niewiem jak to wygląda z bliska jedynie na podstawie tych zdjęć co dałeś tak mi się wrzuciła w oko ten element.

Ogólnie czapka z głowy , znając model a efekt końcowy klasa, o środku nie wspominam bo to wisnienka na torcie .

Screenshot_2024-07-03-10-26-28-165_com.android.chrome.thumb.jpg.10c2b52c11b427cb7c0700f93fd7db2d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dorian1997 napisał:

Zajebista robota, pamiętasz może kolory farb jakich użyłeś do kamo?

No przecież 

Kamuflaż:

Bilmodel: 073, 388

Tamiya xf26+xf28 (3:2)

Osłona radaru: revell 48+14 (7:3)

Wnętrze: Bilmodel: 067, 086, 119

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Przyszedł czas rozpocząć pracę nad wnęką podwozia przedniego. Udało mi się znaleźć kilka fotek na jakiś wschodnich forach. Nie za dużo widać, ale jakiś punkt wyjścia jest.

 

Dodam tylko, że jest możliwość otwarcia klap podwozia przedniego i głównego na ziemi.

 

 

an-26sh_0013.jpg

an-26sh_0012.jpg

an-26sh_0011.jpg

an-26sh_0006.jpg

an-26sh_0009.jpg

Edytowane przez zenek_65
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólna bryła wnęki podwozia przedniego zrobiona. Teraz pozostaje upchnąć w niej kilka cięgien, dźwigni  i siłowników czyli elementy  mechanizmu zespołu wciągania goleni.

 

InCollage_20240714_204417520.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.