Skocz do zawartości

Polaris Nuclear Submarine (PRZEKRÓJ)... WY WYBIERZECIE NAZWE


krzychu-onisk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czemu nie przeszlifowywujesz WSZYSTKICH krawędzi i boków skoro one tak mało estetycznie wyglądają ?

 

Mianowicie? Wszystko szlifuje, każdą część. A jakieś coś napisałem wyżej, że jeszcze będę poprawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

chodzi mi o boki ławek, lewą wręgę przedziału torpedowego, wręgę, w której wycięty jest otwór przejściowy i która okazała się za krótka - wszedzie tam widać miedokladności po cięciu lub nieszlifowaniu... Proponuję więcej uwagi oświęcić tym szczegółom a model napewno zyska na prezencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, poprawie co się da

Teraz nic nie robię bo zaciągnęła mnie do łóżka zmysłowa i tajemnicza... GRYPA, może znacie? Wracam do siebie, może jutro na 10 minut usiądę, jakieś kalki albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

1000 post

 

Dobra, ostatnio modele u mnie leżą i czekają na wene XD

 

Wczoraj z nudów zrobiłem z tym:

dka066.jpg

 

To:

dka069.jpg

Eh... trudno to wyrównać, ale jakoś będzie trzeba

 

Nie stety po wycięciu okazało się, że do po włożeniu torpedy (bo ma być, że akurat

"wyływa") jest za gruba i jej kąt odchylenia od poziomu wynosi ~40 stopni :/

Musiałem torpede trochę powycinać i wysło coś takiego:

dka071.jpg

dka072.jpg

Teraz kąt odchylenia wynosi tylko około 5 stopni

Nie jest tak źle.

 

Jak ktoś nie zrozumiał z tym kątem odchylenia to potem wstawie foty jak to wygląda

 

Ludzie błagam pomóżcie w wybraniu tej nazwy XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georg Washington

Dzięki wielkie

 

Jakoś nie moge sobie wyobrazić połączenia tej torpedy z otworem wyrzutni

 

Wieczorem dam foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję żebyś zrobił drybrusha na wszystkich podłogach srebrny.

 

No nie zbyt...

 

No coś wam obiecałem - zdjęcie.

Przód z torpedą widziane z góry (czy tam z dołu):

dka074.jpg

 

I z boku:

dka073.jpg

 

I jak? Mnie się podoba

jeszcze trzeba będzie powyrównywać

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to wygląda z boku ?

 

Yyy... tzn? no jest fotka z boku

Faktycznie jest, widocznie jedno zdjecie nie otworzyło mi się

Myślę że może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I jak? Mnie się podoba

 

Szczerze? Tragedia.

Na Twoim miejscu zamiast martwic sie jaka nazwe bedzie miala Twoja lodz, pomysl o tym jak wycinac czesci, jak je obrabiac, malowac i pierwsza sprawa- chyba najwazniejsza- to jak zaplanowac model. Po tej torpedzie widac, ze zrobiles to na lapu- capu.

Prezentujac model na forum poddajesz sie krytyce, a wiadomo, ze lizanie sobie d*** nigdzie nie prowadzi, wiec nie odbieraj mojego posta jako atak, tylko szczera krytyke, ktora moze zmobilizuje Cie do lepszego modelowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to wygląda z boku ?

 

Yyy... tzn? no jest fotka z boku

Faktycznie jest, widocznie jedno zdjecie nie otworzyło mi się

Myślę że może być.

 

Zdarza się

 

 

I jak? Mnie się podoba

 

Szczerze? Tragedia.

Na Twoim miejscu zamiast martwic sie jaka nazwe bedzie miala Twoja lodz, pomysl o tym jak wycinac czesci, jak je obrabiac, malowac i pierwsza sprawa- chyba najwazniejsza- to jak zaplanowac model. Po tej torpedzie widac, ze zrobiles to na lapu- capu.

Prezentujac model na forum poddajesz sie krytyce, a wiadomo, ze lizanie sobie d*** nigdzie nie prowadzi, wiec nie odbieraj mojego posta jako atak, tylko szczera krytyke, ktora moze zmobilizuje Cie do lepszego modelowania.

 

Tak się zastanawiam czy to skomentować...

 

Wporządku że stosujemy krytykę wobec kolegów. Ale czy nie wyraziłeś się lekko za ostro??

 

Zgadzam się, dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała aktualizacja

 

Zaszpachlowałem torpedę, tak żeby pasowała do wyrzutni, tak się teraz prezentuje:

dka077.jpg

dka078.jpg

 

O nie!!! Mam Sim-Plusa A że na kartę, to kartę pociąłem i zrobiłem tunelik, żeby jakoś to było.

dka081.jpg

 

A tu dopasowanie:

dka083.jpg

Podpory to:

-rączka od mojego wspaniałego nożyka

-i trzy 20-to groszówki czyli moje ostatnie pieniądze

 

Mam pytanie:

Jakie torpedy i rakietki ten chyba balistyczne były stosowane w tych okrętach? Bo nie wiem jak to powinno być pomalowane, a instrukcji nie bardzo chcę wierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od okresu i typu okrętu głównym uzbrojeniem były pociski balistyczne z głowicami jądrowymi Polaris (16 sztuk), różnych typów. Jako że twój to okręt z wcześniejszych serii to na początku była to wersja A1, późniejsze zaś mogły przenosić większe pociski wersji A2 i A3 a w toku służby (lata 70) okręty przezbrojono w pociski Poseidon C3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od okresu i typu okrętu głównym uzbrojeniem były pociski balistyczne z głowicami jądrowymi Polaris (16 sztuk), różnych typów. Jako że twój to okręt z wcześniejszych serii to na początku była to wersja A1, późniejsze zaś mogły przenosić większe pociski wersji A2 i A3 a w toku służby (lata 70) okręty przezbrojono w pociski Poseidon C3.

 

Aha, dzięki potem poszukam jak to wyglądło.

A jak z torpedami? Jak je pomalować? Revell radzi: przód czerwony, tył srebrny,a reszta czarna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.