Skocz do zawartości

F-16 1/48 PL


KARPIU

Rekomendowane odpowiedzi

No to się obudziłem: teraz dopiero zaskoczyłem, że to 1:48, a nie 1:72, który to u mnie na półce leży i kurz łapie... Sorry za zamieszanie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model f-my Master Craft to przepak Italeri tylko, że wersji A... Robić z niego Jastrzebia to jak jechać do Krakowa przez Suwałki. Da się to zrobić ale po co ??

 

Da się i to całkiem sprawnie - na pewno jest lepszym materiałem wyjściowym do Jastrzębia niż wersja block50.

 

A co można zrobić z wyprasek Italerii (tylko, że w wersji dwumiejscowej) pokazał kolega Marek ze swoją SUFĄ:

 

http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=3233&postdays=0&postorder=asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model f-my Master Craft to przepak Italeri tylko, że wersji A... Robić z niego Jastrzebia to jak jechać do Krakowa przez Suwałki. Da się to zrobić ale po co ??

 

Da się i to całkiem sprawnie - na pewno jest lepszym materiałem wyjściowym do Jastrzębia niż wersja block50.

 

A co można zrobić z wyprasek Italerii (tylko, że w wersji dwumiejscowej) pokazał kolega Marek ze swoją SUFĄ:

 

http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=3233&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Proponuje porównać F-16A Block 15 z F-16C Block 52+.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie mówię aby zestaw Italerii skleić wprost, tylko piszę, że jest dobrym materiałem wyjściowym.

Skoro i tak nie istnieje obecnie żaden model Jastrzębia to i tak wszystkie modele trzeba przerabiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje porównać F-16A Block 15 z F-16C Block 52+.....

Czy to oznacza, że w tym pudle to jest F-16A Block 15, a nie to co jest napisane na pudełku?

Pudło jest ogromne, nie wiadomo po co, ale wypraski są dobrej jakości.

Tak się zastanawiam czy nie warto by napisać do Mastercract, żeby ludziom kitu nie wciskali.

47eac5b262470d38.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diego - dzięki, rozumiem, że to walka z wiatrakami

- Z drugiej strony, jak nie bedzięmy reagować - to nawet nie dajemy im szansy na zrozumienie ich błędu. Chyba, że to w ogóle zasada na rynku modelarskim - bo modelarz i tak sobie da radę.

- Albo, może istnieje lobby producentów dodatków żywicznych

 

Wiem, że to utopia i naiwnośc, ale spróbuję jednak do nich napisać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz bedzie wygladala, mniej wiecej tak:

 

"Szanowny Modelarzu,

 

bardzo sie cieszymy, ze nasze wyroby spotkaly sie z panskim zainteresowaniem.

Firma Mastercraft jest...bla, bla.

W przyszlosci dolozymy wszelkich staran, aby zadowolic oczekiwania naszych klientow.

 

Pozdrawiamy."

 

Jesli w ogole jakakolwiek otrzymasz.

Dla wiekszosci producentow, troche wiekszych niz np. Broplan, liczy sie ilosc sprzedanych modeli. Chwyty marketingowe stosowane sa przez wszystkie firmy. A czy to Block 15, 32, czy 100, pies to jechal. Wazne, ze F-16 i do tego polski, i pierwszy na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.