Jump to content

MT-LB Skif 1/35

Tomek Mroczkowski
 Share

Recommended Posts

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ten zestaw, zrobiłbym gdyby figurki jakieś były...

jak pełno jest

na szyko kupujesz np. zestaw specnazu zvezdy czy alangera ustawiasz wkoło i masz zasadzke na rosyjski konwój pod Gori

na szyko kupujesz np. zestaw specnazu zvezdy czy alangera ustawiasz wkoło i masz zasadzke na rosyjski konwój pod Gori

Figurek zwezdy nie polecam, mam jeden zestaw i mogę go nawet oddać. Figurasy wyglądają jak plastusie. Jedyne co tam jest dobre to broń. Alanger robi bardzo fajne figurki niestety broń jest kiepska:-(((((((.

Ja mam inny pomysł. Przecież można kupić jakiś współczesnych amerykańców i ucharakteryzować na Gruzinów. Masę sprzętu osobistego łącznie z mundurami i butami pochodzi z Ameryki.

Przed montażem umyj ramki w ludwiku, ja tak nie zrobiłem i mi surfacer spłynął......

Co do armaty to pełno jest zapadnięć tworzywa potrzebna będzie szpachla tamiji

Tu jest fajny kamuflaż

http://www.militaryphotos.net/forums/attachment.php?attachmentid=41350&d=1200860759

Edited by Guest

Właśnie skończyłem oglądać 9 Kompanie i strasznie mi się podobało jak talibowie zaatakowali konwój coś w tym klimacie może? A na początek to może bez figurek się obejdzie?

TALIBOWIE !!!!!!!!!!!!!!!

Tak dla wyjaśnienia dodam, że z wojskami sowieckimi w Afganistanie w latach 1979-1989 walczyli afgańscy partyzanci Mudżahedini - w dosłownym tłumaczeniu święci wojownicy. Talibowie to członkowie fundamentalistycznego ugrupowania muzułmańskiego które powstało w 1992 roku ( Talib w j. arabskim oznacza student, uczeń)

Ciekawostka taka

Jedyne co tam jest dobre to broń. Alanger robi bardzo fajne figurki niestety broń jest kiepska:-(((((((

To inny pomysł, kupić oba zestawy i ze Zvezdy wziąć broń a z Alangera figurki

Ale fajnie. Nareszcie się wysypało troszkę współczesnej pancerki. A Ty na dodatek robisz "ruska". Super. Co prawda po przeprowadzce na nowym mieszkaniu nie mam jeszcze "stałki" ale w pracy mam dostęp do internetu to będę podglądał. No i myślę, że czas już coś pokazać nowego w warsztacie to może zacznę od Challengera 1 z Tamci ?