Skocz do zawartości

Scania 142H Wrecker Revell 1:24


Kuba93

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak zacząłem silnik. Okablowanie wyszło dość kiepsko, ale trudno, pod farbą nie jest najgorzej. Kolor to już mój wymysł, niech się odróżnia . Pomalowana chłodnica.

 

Zamaskowany metalizer na chłodnicy

16e40d5564d4b4fd.jpg

 

Po pomalowaniu

a6c0d95cc082a784.jpg

 

Silnik przed malowaniem

eff1ed745b80c9b8.jpg

 

31ca9fecfec78447.jpg

 

Po malowaniu

393ac4b9ae7fa1c6.jpg

 

9285d14533b779a6.jpg

 

459257a28dc1af4b.jpg

 

Silnik w ramie

8ea012bb20794c69.jpg

 

6d5eb4f1e1ed2842.jpg

 

f5c53f72876e9bc5.jpg

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Silnik dostał "trochę" brudu. Zamontowałem zbiornik paliwa, i "półkę" gdzie znajdują się akumulatory i te takie "beczułki" (nie wiem jak to się nazywa ). Na zbiorniku zaciek, jeszcze lekko go poprawie. Silnik już w ramie na stałe, wraz z chłodnicą.

 

18935a9dbeb94770.jpg

 

0c4f422ed21359f3.jpg

 

bd19f87ca60cada4.jpg

 

aa345582fdf1af71.jpg

 

11911b8b26be1fb8.jpg

 

Pozdrawiam! I dzięki za komentarze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mi się bardziej podobał ten pierwszy .Ogólnie coraz ciekawiej zaczyna wyglądać model , ale mogłeś usunąć łączenie na silniku od dołu bo jakoś tak po za tym ok.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz robił otwieraną maskę czy nie? Kibicuję dalej. Moja scania (gdzieś w warsztacie jest relacja) jakoś na razie zdechła, chociaż kabinę skończyłem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabina już pomalowana. Został tylko dach. Pomalowałem uszczelki okien, tylko jeszcze tylne okienko zostało. Malowałem bez podkładu, więc przy maskowaniu jednej strony jest jeden duży ubytek, i kilka mini. W sumie to dobrze, bo i tak chciałem zrobić kilka odprysków. W końcu Scania ma troszkę brudny silnik, na nowy nie wygląda więc i kabina musi być trochę zużyta. Później odpryski zamaluję metalizerem, może zrobię jakąś rdzę czy coś w tym stylu.

 

e777e3f2a586166d.jpg

 

a17381f2b0cc63ed.jpg

 

ecb33c89bbbcb5f0.jpg

 

585e6f7d76b20262.jpg

 

696eb10a9aac8899.jpg

 

2b57704d569ca2d8.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu Scania ma troszkę brudny silnik, na nowy nie wygląda więc i kabina musi być trochę zużyta. Później odpryski zamaluję metalizerem, może zrobię jakąś rdzę czy coś w tym stylu.

 

No jak najbardziej do tego typu pojazdu takie ''efekty'' by pasowały . Zaciek na baku może być ,lepszy od tego poprzedniego .Mam jedno ale ... Zderzak jest krzywo albo kabina.Chyba że wszystko jest na sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy te podkładki pod tablice z zestawu są złe, że sam zrobiłeś na przód? Niedługo będę je montował i nie wiem czy wziąć z pudła, czy lepsze będą własnej roboty

Pzdr Konrad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.