Skocz do zawartości

Short Crusader - Karaya - 1/48


Avi

Rekomendowane odpowiedzi

Privet Riebjata

Zatem i ja się dołączam. Na razie z letadłem, potem będzie jeszcze tank i drugie letadło

Dzisiaj trochę nietypowo (jak na mnie), bo oto nie wykonuję szmatopłata, a zupełnie nowoczesny samolot - Short Crusader

Aparat został zbudowany specjalnie do udziału w Schneider Trophy (efekt był daleki od oczekiwanego). Niemniej sam obiekt jest atrakcyjny wizualnie, zatem postanowiłem go zrobić w formie modelu.

 

Zestaw to najnowszy produkt firmy Karaya, opatrzony numerem katalogowym 48023

07bed5111b488649med.jpg

W pudełku znajdujemy kilka woreczków z częściami odlanymi z żywicy w kolorze Feldgrau. Jakość jak zawsze wysoka i nie ma się absolutnie do czego przyczepić Możemy z nich zlepić sam aeroplan jak i wózek do niego.

a02c88e34dd5f19dmed.jpg

a871fc0d69531428med.jpg

No i jeszcze kalkomania, zaiste bogata

4bb030ba21d61c0bmed.jpg

A zatem - do roboty

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanawialem sie z czym wystartujesz. Myslalem, ze bedzie albo poduszkowiec, albo wyscigowka - no i jest wyscigowka! To sie swietnie sklada, bo jest juz kilka hydroplanow. Nie moge sie doczekac pierwszych fotek z relacji...

 

P.S. Powodzenia z ta zywica i milej zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba! Czasem trzeba sobie urozmaicić życie

A zatem:

86800eb64799abd9med.jpg

d1e94ff9ca0e8630med.jpg

A tutaj z dołożonym (na sucho na razie) blokiem silnika

86be216d3ecdab8dmed.jpg

60b82953d27fe74amed.jpg

Samolocik osobliwy, ale w tym właśnie jego urok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avi urok i fantazja samolotów do 1939r. -to jest Twoje wielkie powołanie w modelowaniu ,dlatego jak chwytasz coś bez skrzydeł ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Avi!

 

Model wyglada na bardzo dobrze spasowany. No i ta sportowa sylwetka. Ciesze sie, ze nie pozwoliles nam dlugo czekac na relacje. Szkoda tylko, ze nie pstryknales fotki wnetrza...

 

Tez chcialbym sobie takiego kupic. Szukalem na ebayu, ale go nie znalazlem ba, zadnego produktu firmy Karaya. Jak dotad ze Schneider Trophy znalazlem tylko modele zwycieskich maszyn...

 

P.S. Czekam na wiecej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Avi!

 

Model wyglada na bardzo dobrze spasowany. No i ta sportowa sylwetka. Ciesze sie, ze nie pozwoliles nam dlugo czekac na relacje. Szkoda tylko, ze nie pstryknales fotki wnetrza...

 

Tez chcialbym sobie takiego kupic. Szukalem na ebayu, ale go nie znalazlem ba, zadnego produktu firmy Karaya. Jak dotad ze Schneider Trophy znalazlem tylko modele zwycieskich maszyn...

 

P.S. Czekam na wiecej!

Fotek wnętrza nie robiłem, bo przez ten maleńki otwór nic nie widać poza fotelem

Model zaiste jest bardzo dobrze spasowany.

Tego Shorta możesz kupić bezpośrednio u producenta - napisz po prostu:

karaya@karaya.ceti.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.