Skocz do zawartości

MERKAVA 1 Tamiya 1:35


Paweł Czarnocki

Rekomendowane odpowiedzi

Modelik juz psiknięty na błysk płynem do podłóg. Aż się boję, że spapram "brudzingi, zaciekingi i obdrapingi z przykurzyngami".

 

 

Po tym co zobaczyłem do tej pory to nie masz się co wzdrygać przed dalszymi pracami. Dasz sobie radę

 

Darek Beck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie mogę się doczekać następnego postu z postępu prac więc piszę

Mam dwie Merkavy do złożenia jedna to jedynka taka jak twoja

a druga to II od Academy , dlatego mam pytania :

czy jedynka miała pod koszem łańcuszki z kulkami anty kumulacyjne ?

czy koła na pewno muszą być wymienione ?

Jak możesz to napisz również jakich użyłeś farb gdyż bez obrazy komentarzy jest dużo ale fotek i relacji z budowy nie za wiele .

Pozdrawiam Mirek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jedynka miała pod koszem łańcuszki z kulkami anty kumulacyjne ?

 

W najwcześniejszej wersji nie, łańcuchy dodano po doświadczeniach z operacji "Pokój dla Galilei".

 

 

 

czy koła na pewno muszą być wymienione ?

 

Zamiast wymieniać można je przerobić- koło napędowe ma 5 otworów ulgowych, a napinające kilkanaście otworków na całym obwodzie koła, jak co mogę posłużyć zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki, był bym Ci bardzo z obowiązany gdybyś udostępnił mi fotki, gdyż być może spróbował bym przerobić je sam. Mam sklejoną III , ale kleiłem ją parę lat temu bez dokumentacji i dodatków , malowanie wyszło ładnie ale teraz chciał bym te dwie zrobić w miarę poprawnie .

Dla tego myślę iż założę na tym forum wątek warsztatowy i przy pomocy kolegów uda mi się zbudować w miarę poprawne repliki tych ładnych pojazdów. Pozdrawiam Mirek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to napisz również jakich użyłeś farb gdyż bez obrazy komentarzy jest dużo ale fotek i relacji z budowy nie za wiele .

 

Mirku ja nie jestem taki zaraz obrażalski. Nie zarzucam focha jeśli ktoś mnie konstruktywnie skrytykuje. A jak ktoś pisze dyrdymały po to aby tylko pisać i mącić na Forum to po prostu nie odpowiadam.

Faktycznie fotek z budowy mało. Muszę się zmobilizować.

Twoje pytanie nijak mojej obrazy wywołać nie może, bo nie ma o co się dąsać - po prostu zapytałeś więc odpowiadam:

użyłem do malowania farbki Lifecolor UA 035 - FS 36134. Miałem ostatnio sporo pozamodelarskiej roboty to i relacja skromna ale musze się zmobilizowac bo konkurs już się kończy a zdjątek w galeri nie zamieściłem jeszcze

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.