Skocz do zawartości

MERKAVA 1 Tamiya 1:35


Paweł Czarnocki

Rekomendowane odpowiedzi

No Pawle że ja przegapiłem ten wątek Od początku!!! Ale jakoś nie zaglądałem do wątku konkursowego. Mo błąd i proszę o wybaczenie...

 

pawle cóż ja moge powiedzeć. O pomigorach jak zawsze przy Twoich rpacach mówić nie ma po co.

Z niecierpliwością czekam na dalysz tok prac i zdjęcia

Sam się czegoś nauczę

 

Pozdrawiam

MarCiu

 

Ps. Proszę o nie zaśmiecanie wątku Pawła ideologicznymi tekstami, to jest warsztat modelarski nie mówinica i proszę nie śmiecić...

 

---

 

Aha Pawle a jako powierzchnia antypoślizgowa nie lepszy (drobnieszy) był by piasek o dpiaskarki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No dobra.

Zrobiłem jak kazaliście. Posypałem wieżę żwirem z łopaty. Jak komuś się nie będzie podobało to ...... to obciążymy kosztami tych co mi kazali to robić. Odkupią modelik i będziemy kwita

 

th_czarnuszka.jpg

 

th_czarnuszka2.jpg

 

Troszkę spore ziarenka wyszły. Zobaczę jak wyjdzie próba pomalowania na kolor bazowy i mały weathering na to wszystko. Spód jeszcze w stanie surowym

 

th_zolciak.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, to trochę za duża gramatura chyba jest jak na wczesne wozy izraelskie. Wygląda jak 'anti-skidy' z Merkavy IV co najmniej. Da sie to jakoś usunąć, albo przynajmniej zniwelować trochę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duża gradacja, chyba nawet na Mk. IV

 

No, na współczesne pojazdy IDF to moim zdaniem nadaje się w sam raz, poniżej fotka powierzchni ze współczesnej Mk.1 Hybrydy:

 

f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, na współczesne pojazdy IDF to moim zdaniem nadaje się w sam raz, poniżej fotka powierzchni ze współczesnej Mk.1 Hybrydy:

 

Kurcze nie chciałbym po tym zjechać w krótkich gatkach Brrrr ale można sobie rowek zedrzeć do gnatów.

No troszki mi się nasypało za gęsto tego żwirku, ale to Wy mi kazaliście, i to Wasze sumienia będą Was teraz gryźć. A tak serio to teraz już jest po ptakach. Poprzyklejałem już blaszki i tak zostanie. Ale na kadłubie posypię delikatniej już. Obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, obserwuję ten wątek od jakiegoś czasu i bardzo mi się podoba Twoja praca. Do tego stopnia, że jak będę chciał odpocząć od sprzętu używanego przez Polaków w IIw.św. który mam rozgrzebany w ilości trzech sztuk to raczej na pewno sięgnę po coś z IDF.

 

Pozdrawiam i kibicuję,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Hmm, nie wiem czy to wina oświetlenia, ale kolor wygląda bardzo jasno, nawet powiem, ze za jasno ... A i cięgło układu gaśniczego wypadałoby pomalować na czerwono też w środku, nie tylko samą ramkę

A i dodam, ze powierzchnie antypoślizgowe wyglądają super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie wiem czy to wina oświetlenia, ale kolor wygląda bardzo jasno, nawet powiem, ze za jasno ... A i cięgło układu gaśniczego wypadałoby pomalować na czerwono też w środku, nie tylko samą ramkę

A i dodam, ze powierzchnie antypoślizgowe wyglądają super

 

W tle to nie jest żadna "świnia" tylko BRDM z Dragona, którego zacząłem niedawno. Co do oświetlenia to masz rację jest jasno ale dlatego, że robiłem przy świetlówce zdjęcie. Kurcze w nowym mieszkaniu mam okna wschód-zachód. O tej porze roku jeszcze do 18 mam w pokoju dość ciemno. Fatalne warunki oświetleniowe mam także rano. Kupując mieszkanie nie zwróciłem uwagi na to . Zostaje mi sztuczne oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł dobrze Ci idzie,a nawet bardzo dobrze! Granulat jest spoko, a Erlend się nie zna i pewnie mu zazdrość. (pewnie mu się naraziłem )

 

Będziesz obserwowany - choć to nie moja dziedzina.

 

Darek Beck

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.