Skocz do zawartości

Games Workshop Space Marine Bike SF - "Wehrmachthammer


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii "zlania" się figurki, i motorku - kompletnie się nie zgodzę.

Pod tą skorupą(jak się dowiedziałem) jest coś w podobie ludzia, i tam może mieć cokolwiek, w każdym kolorze.

Ten pancerz, jest "zestawem", który nakłada na misję(polowanie),a jak wiemy, kamuflaż ma za zadanie kamuflować i scalać z otoczeniem.

 

SS man?

Artez, a zerknąłeś na tytuł?

 

 

 

Fajnie wyglądałby kolor niebieski (taki ostry) z serii Vallejo Game Color np. nr 23 bądź 88

a po co mam "jak fabryka dała" malować?

Od początku moim celem było odejście od "doktryny" WH.

 

 

 

Model ukończyłem, i niebawem będzie miał swoją odsłonę w galerii.

Dziękuję za zainteresowanie tematem, oraz sugestie i podpowiedzi.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładnie motor wyszedł, technicznie ładnie wykonałeś te obicia itp. ale jakoś dla mnie zabrakło dynamiki.

Może być, ale nie dla mnie, brakuje mi tu czegoś, straciło ducha wraz z kolorami pustynii...

Ale to moje zdanie i nie musi się zgadzać z twoim, podoba się Szefie - to ważne, twoje dzieło....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, rozumiem, że skorzystałeś z figurki WH40K, bo chciałeś zrobić coś innego... innego od Twoich normalnych obszarów działania, i innego od typowego WH40K. No i jest to inne Ale... rzeczywiście czegoś tu brakuje. Takie mariaże nie są chyba dla Ciebie, w sensie włożenia w to czegoś więcej niż techniki budowy modelu. Pod kątem wykonania nie można mieć zastrzeżeń. Jesteś znany ze świetnego warsztatu i nie sądzę, byś był w stanie spierniczyć cokolwiek weźmiesz na stół...

Dla mnie tutaj brakuje duszy modelarza, którą pokazujesz w pancerce, czy pojazdach.

Co do Space Marines, to masz rację. Zbroję zakładają tylko do walki, ale walka to ich życie i rzadko z niej wyłażą Głównie w czasie leczenia ran, czy to na rodzinnej planecie Zakonu, czy podczas lotów w Immaterium. To jedna sprawa. Druga to taka, że kamuflaż był im niepotrzebny Dlatego większość Zakonów ma zajadliwe kolory, bo chcą być widoczni podczas bitew. Chowanie i ukrywanie się nie przystoi Space Marine. Sorki za OT, ale chciałem rzucić troszeczkę światła na ten świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS man?

Artez, a zerknąłeś na tytuł?

 

Oczywiście że zerknąłem , skoro postanowiłeś zrobić coś między warhammerem a wehrmachtem przytoczyłem swoją opinię i myśl. Jak sam wiesz przy takim projekcie można oddać się całkowicie fantazji.

Całość mi się podoba czego nie przecze , ale dla mnie poprostu zbyt się soldak zlewa z motorem , aczkolwiek to jest Twoja koncepcja , najważniejsze że osiągnąłeś planowany rezultat.

 

Pzd|2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, napiszę z ulgą: wreszcie Rafałowi wyszło coś słabiej...;)

Wydaje mi się że tego motocyklistę potraktowałeś po macoszemu:

można było wyciągnąć o wiele więcej detali, opony, osłony wydechu, działka przy kierownicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze juz skonczyles. Uwazam tylko ze mozna jeszcze sporo z tego modelu wyciagnac odpowiednim malowaniem. Ale moze dlatego ze jestem bitewniakowcem, to dla mnie ten model jest ubogi w malowane szczegoly.

 

Edit: Chociaz nie. Obejrzalem go w galerii. Wyglada duzo lepiej niz tu . Ale dalej czegos mi brak, to chyba kwestia tego ze tak na prawde jest na nim tylko jeden kolor Wiecej szczegolow w innych barwach by mu sie przydalo. Ale efekt koncowy ladny, choc moze zdziebko przesadziles z tym piachem co to niby jest blotem, troche za duzo i chyba jakis bardziej drobniejszy by sie lepiej sprawowal ( taki powiedzmy jak na papierze 450 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.