Skocz do zawartości

Games Workshop Space Marine Bike SF - "Wehrmachthammer


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rafał: Jak król Midas - czego dotkniesz zamienia się w złoto... Obserwuje wszystkie Twoje relacje i zastanawiam się nad jednym: Jak Ty to robisz, że masz tyle czasu na modelarstwo?

Zastanawiam się też, co by powstało, jakbyś wziął na tapetę coś lotniczego Choć z drugiej strony wolę Cię za bardzo nie namawiać, bo jak zobaczę efekty, to przejdzie mi wszelaka ochota do prac na dłuższy okres czasu...

 

Chylę czoła i niecierpliwie czekam dalszych efektów prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jedynie bym unowocześnił trochę to MG dodając jakiś bujny celownik na podczerwień czy co albo w stylu warhammera parę kolców:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc powstała cząstka ziemi niczyjej, gdzie zjeżdżają się wszyscy najemnicy - po nagrody` Vorbix`, jak Junior Jankowski ją nazwał.

ResizeofDSCF1937.jpg

ResizeofDSCF1936.jpg

ResizeofDSCF1935.jpg

Niby nic nadzwyczajnego...ale gdy zapada zmierzch......:

ResizeofDSCF1939.jpg

Skały maja specyficzne właściwości, po zmroku mienią się w zielonym odcieniu....

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zales: co do twojej wypowiedzi, badz tak mily i podaj mi oznaczenie jakiejs stali ceramicznej.

 

 

Avi: lecz mi chodzilo o takie strasznie, jak czasami wygladaja ofiary wypadkow samochodowych.

 

 

 

Rafał: Racją jest kwestia przyzwyczajenia, ale mam nadzieje na ciekawy efekt twojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe zajrzałem tu na samym początku - ciekawie...... Po kilku modyfikacjach - bardzo ciekawie . Masz wyobraźnie, gratuluje . Oczywiście zasiadam już na stałe w widowni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wysokości błotników(kolan) trójkąty stalowe, by pociski rykoszetowały na boki - a nie waliły w kolana.

Słusznie- dzięki temu po robocie będzie mógł z kamratami w piłę popykac

A propos piły - może jakąś mu dodaj, albo nożyce, w końcu to Handhunter - bez narzędzi to chyba będzie te kończyny wyrywał... no, ale miało byc dziwnie i strasznie, więc może taki był zamysł...

Bardzo mi ta relacja humor poprawia- dzięks RJ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się pobawisz i zrobisz mu lekki tuning hełmu na taki by był imitacją niemieckiego

Koleź wygląda nieziemsko, może jeszcze jakieś kilka puszek z ammo do mg mu zawiesisz przy motorze:D i teraz zauważyłem czaszeczkę na antenie?! na tym "maszcie" to tam jakiś trofiejny radziecki helmofon:P

 

Ale pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie.

Piły i kolce..uhm...nie, nie tym razem.

W tym dziwolągu pozostanie przyszłość z reliktem przeszłości.

Zrezygnuję z oznaczeń strikte wehrmachtu, myślę że krzyż żelazny na hełmie, pagony, oraz mg mówią wszystko.

 

Podmalowałem to i owo, jednak akryle jakoś dziś mi odmówiły współpracy.

Powód?

Oczywisty, nie dałem dobrze wyschnąć olejom

Zacząłem sesje tłucząco młotkową, ale farba nie trzyma się powierzchni i muszę....poczekać :/

Chociaż ...mógłbym wymusić posłuszeństwo lakierem, niemniej do tego projektu nie zamierzam użyć grama tegoż.

Tyle udało się zdziałać:

ResizeofDSCF1948.jpg

ResizeofDSCF1946.jpg

ResizeofDSCF1945.jpg

ResizeofDSCF1944.jpg

ResizeofDSCF1943.jpg

 

A tu zdjęcie obrazujące moje wcześniejsze wywody n/t przednich osłon.

Jak widać, typowi znad nich wystają tylko oczyska:

ResizeofDSCF1947.jpg

 

 

Dla niewtajemniczonych, motor ma długość od koła, do koła 6cm, głowa siedzącej figurki na nim, jest na wysokości 4,5 cm.

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię proszę nie poniżaj braci modelarskiej niższego szczebla ewolucji lichej satysfakcji z roboty. Bo jak patrzę na to cudeńka i swoje wypociny to aż się nie chce zdjęć wstawiać.

 

W ogóle to od jakiegoś czasu wchodzę na forum i myśl w głowie kołacze " co ten Jankowski R. znowu nawymyślał" Naprawdę człowieku masz talent i to nie tylko "lepiarski" ale przede wszystkim plastyczny. I nie jest to wazelina żeby nie było.

 

A tak OT jest na forum opisana technika młotkowania ???? Bo wszyscy tłuką a nie mogę znaleźć w szukajce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie przesadzajmy.

Jesli chodzi o figurki, proponowałbym zajrzeć do działy różne, popatrz jak Treevill maluje te pokraki.

Wcześniej zapomniałem dodać(strzelic fotkę)

Zrobił się łup

ResizeofDSCF1952.jpg

ResizeofDSCF1951.jpg

ResizeofDSCF1949.jpg

W mg, kolba dość poważnie pościerana, i jest już prawie na ukończeniu

A tak OT jest na forum opisana technika młotkowania ???? Bo wszyscy tłuką a nie mogę znaleźć w szukajce.

Marcin, w prawie każdej relacji znajdziesz obtłuczenia( i rumor z tym związany - za dużo, za mało, za duże, za małe, za mało....itd).

Zasada jest taka, ciemne w jasne do nowych - głębokich

same jasne ryski - dla nowych płytkich i ciemne brązy dla starych obić.

Resztę musisz sam dopracować, bo na to złotego środka nie ma.

A najlepiej udać się do świątyni obijaczy - czyt. jakaś budowa

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mnie się podoba Twoje dzieło, a w szczególności ta ręka, trochę prawdziwego mięska i można straszyć maluchy.;D

 

Bardzo fajne maleństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły bajker - kilka pomysłów moze sie przydać w konwersji "normalnych" wargammingowych bike'ów

 

 

 

 

Zales: co do twojej wypowiedzi, badz tak mily i podaj mi oznaczenie jakiejs stali ceramicznej.

 

It is manufactured from a ceramite plasteel alloy - w wiekszosci ksiązek masz tłumaczenie stal ceramiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, zapomniałem dodać - świecące skały, to kamienie do ogrodu.

Są z plastiku, i ich głównym przeznaczeniem(teraz się zmieniło, ale..) jest "prowadzenie" po ciemaku.

Rozrzucasz wzdłuż ścieżki, by po zmroku móc trafić...skąd się przylizło.

W sprzedaży dla dzieciaków są jakieś fluo zabawki, więc i te można wykorzystać, w razie potrzeby(uprzednio potraktować młotkiem - jak i ja to uczyniłem)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne to .

 

Aczkolwiek mam pewne ale do soldata na motorku. Masz zamiar go zrobić w kolorze pojazdu jak widze , według mnie zbyt się zlewają ze sobą ( chyba że tak ma być ). Ogólnie przy tego typu figsach można dać się ponieść fantazji , nie lepiej by było zrobić z niego motocykliste SS , w szarym malowaniu np ? Świetny pomysł z tymi skałkami świecącymi się nocą. Oryginalne .

 

Pzd|2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda

 

Ale niestety jak dla mnie (tak jak dla przedmówcy) to wszystko jednolicie wygląda. Tzn. można by było ukazać jakąś farbę podkładową z motorka czy kukiełki... jakąś minię. To tylko moje zdanie, a to Twoja praca, więc rób jak uważasz

 

P.S.

Ojejku, jaki numerek postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.