Skocz do zawartości

F-16 Academy , 1:48


jajen

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam model F-16 Academy , ktory zrobilem kilkanascie lat temu. Ostatnio troche odswiezylem ten model (zastapilem kalke na ogonie malowaniem pasow, zrobilem odymienie wylotu i lekkie brudzenie modelu). Zapraszam do ogladania.

jajen

 

 

 

708450fdc5ee435ca9f20e32a4094a96.jpg

 

19189400e1704b3c9b1b1892dcef2717.jpg

 

203fd18127db45838916f4cdae551fe4.jpg

 

7c0b350fea044a24ad96d1ed545d7583.jpg

 

4c77a7436a0c4d8aba53e8e52f24b1af.jpg

 

35d127bafde9403eb2543db80f9c9245.jpg

 

13a50b8779744a5c8c2b96037217d618.jpg

 

a5ce599990b24c43af9ce51036bfe1a9.jpg

 

b7773f3c29494e8ea8b48a744474ceaf.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 5. fotce widać przesunięcie na kalkach.. Academy spaprało sprawę. Model sam w sobie bardzo mi się podoba, mimo że nie lubię nowoczesnych latadeł. Fajnie pomalowany ładnie wykorzystałeś wash No i te pasy na ogonie... To tyle, co mogę powiedzieć, niech się wypowiedzą inni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górnych powierzchniach skrzydeł widać jakieś smugi. Nie ma chyba wszystkich kalek. Wash też wygląda na średnio pościerany momentami. "Bąble" trochę za osłoną radaru to nie są światełka ;] Reszta ok.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie "okopcenie od wiatru" XD
a to ciekawe!

Może ten Ef leciał na małym pułapie przez Śląsk? I stąd te ''okopcenia''?

Ja zauważyłem jeszcze łączenie połówek zbiornika (prawy). Model swoje lata ma i pewno niejedno przeżył, ciekawe jak wygląda Twoja terazniejsza produkcja ba ta wygląda dość obiecująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model swoje lata ma i pewno niejedno przeżył, ciekawe jak wygląda Twoja terazniejsza produkcja ba ta wygląda dość obiecująco.
Jajen chyba mi wybaczy, że odpowiadam za niego: viewtopic.php?t=11829

No to wszystko jasne, z tej prezentacji najbardziej podobał mi się Mirage -srebrne ptaki najbardziej mi pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Poprawilem linki do fotek i dodalem nowe zdjecia. Teraz zdjecia sa tylko w wersji "czystej" modelu. Nie mam juz tych z mocnym brudzeniem. Dlatego czesc komentarzy kolegow odnoszaca sie do smug jest nieaktualna.

 

jajen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest odpowiednik sytuacji, kiedy nie można upchnąć wnętrza w kadłubie. W takim przypadku najpierw trzeba ciąć i szlifować, a dopiero na koniec ewentualnie pokitować szpachlówką.

 

Również, ale to zależy od sytuacji...

 

A wracając do modelu, jak na wspomniane fatalne pasowanie, model wyszedł dobrze, zaczynam przekonywać się powolutku do F-16, dawniej był to jakby wedle mojego gustu odpowiednik brzydoty polskiego An-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.