Skocz do zawartości

scanaia 164l 580 cv renowcja i tuning


punio

Rekomendowane odpowiedzi

Scanie zbudowałem miesiąc temu ale nie byłem zadowolony jest to mój drugi model i nie bylem zadowolony ze nie jest pomalowany a więc postanowilęm go pomalować a kabina dopiero będzie malowana i robiona narazie odnowilem podwozie i porobiłem ślady po oleju na silniku i smar na siodlesiodle i starłem opony papierem sciernym a oto scania przed renowacją.

e04cc3d3dc6ea63bmed.jpg

a tu w czasie renowacji oto to co do teraz zrobilem.

65a1f60998167eb2med.jpg

e5cb35efb9ab2028med.jpg

d5cde3196cb17bc9med.jpg

56ea6d92dad173c3med.jpg

46288f811f1b8403med.jpg

b155e5afa3e221e4med.jpg

3c4e36451de4f233med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka moja rada zmodelem spokojnie bez pośpiechu, wygląda tak jak z klockami lego. Miałem auto zbudowane, znudziło mi się więc zburzę i wybuduję nowe. Z modelami się tak nie da :( Widać jak odlepiałeś blachę z tyłu to Ci się pogieła, silnik pomalowałeś i zamknołeś pewnie odrazu kabinę na mokrą farbę... malowanie baku jak kolega wyżej napisał wymaga poprawy. Malowanie kabiny ciężko stwierdzić, mam nadzieję że nalepki odlepiłeś? Czy ta renowacja coś dałe, zależy od gustu, moim zdaniem mogło zostać tak jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za jakaś moda ostatnio renowacji ? Uważam, że sklejony model to sklejony model zazwyczaj renowacja prowadzi do gorszego wyglądu niż wcześniej i nie obraź się, ale w tym przypadku również mi się wydaje że tak będzie. O wiele lepiej wyglądał przed renowacją.

 

Ale pomimo to życzę powodzenia

 

Pozdr. Krystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak Krystian napisał Twoja Scania bardziej podobała mi się w pierwszym wydaniu . Swoją drogą zainstalowałeś kominy . Tak ? To dla czego z pod osłony między osiowej wystaje końcówka z seryjnego tłumika ?

Popraw zbiornik paliwa i powietrza z tyłu ramy i będzie to jeszcze jakoś wyglądać . Ale po tych słowach ''krytyki'' chłopak się zapoznał ze sprejem ,farbkami itp. Więc chwała mu za to

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu taki maly aktual popracowałem nad wnętrzem i dodałem dywaniki i inicjaly scania oraz v8 i na trucku zagoscily Polskie rejstracje

a oto firanki które przyjdą nad szybę

82bc0408e21c1ebfmed.jpg

a to wnętrze mi się ono podoba nie wiem jak wam.

2320a8778435b15dmed.jpg

5c884901a37f8cb1med.jpg

c901a1ddb03393a7med.jpg

069a7e2ecd9b53dcmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie wnętrze nie za piękne trochę więcej serca było w to włożyć bo ten materiał to krzywo pociąłeś

 

P.S A czy kierownice malowałeś bo zdaje się jakby była maźnięta markerem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tylko mi to bardziej realnie wygląda

 

No ja myślę, że chyba nie.

 

Materiał jest krzywo pocięty i postrzępiony. Te logo V8 wygląda mi na wycięte z jakiejś gazety. Łóżko/leżanka to wg. mnie najlepszy element wnętrza, choć poduszka jest wymazana w czymś czerwonym. Rób jak chcesz, ale ja o ile byłoby to możliwe zerwał bym ten czerwony materiał i normalnie pomalował całe wnętrze.

Jeśli chodzi o firankę to... jest krzywo wycięta. Spróbuj zrobić nową.

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\8/ jest wycięte z gazety trailer

 

Dokładnie Mi też wydaję się że jest wycięte z ostatniego numeru

A wracając do modelu ... To jak Byś włożył w to trochę więcej serca i wysiłku,to całkiem przyjemniej by się to prezentowało .A tak jest teraz tak niejako

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jakie to ma znaczenie skąd wycięte ? Widać, że wycięte i tyle i moje zdanie jest o tym takie, że wygląda to paskudnie i w ogóle bym tego tam nie wklejał.

 

Teraz ogólnie co do wnętrza. Średnio mi sie podoba, a dlaczego ? Lepiej by było jak by było pomalowane, a nie obite tymi "wycinkami" górna leżanka dobrze jak by była pomalowana w kolor wnętrza, bądź czarny matowy, a nie w jakieś nie wiadomo co.Te niby firanki co zrobiłeś, że mają być nad przednią szybą w ogóle bym tego nie przyczepiał wiocha i tyla a jak już chcesz montować to powycinaj chociaż równo.

 

Jeżeli już chcesz zostać przy tych wycinankach, to popraw na tunelu, na tej skrzyneczce ten materiał bo krzywo wycięty i na pewno leżanka do poprawy.

 

Podtrzymuje swoje twierdzenie, że nie potrzebna była ta renowacja, ale twój model robisz co chcesz.

 

Pozdr. eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I proszę punio zaczynaj zdanie z dużej/wielkiej litery. Mała rzecz, a lepiej się czyta i zgodnie z zasadami ort.

 

Pozdr. eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, tam chyba nawet pisze na R3, że to DOT i jakie tam właściwości itp. Kiedyś chyba sam coś kombinowałem.

 

Pozdr. eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz Braciszku (Wiesz o co kamam hah), a ja różne opinie słyszałem o tym. Jednym wszystko dobrze, a drugim źle.

 

No, ale lepiej kup już tego Dota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja isę właśnie tak prejechałem Do tego tylki DOT 3 ja zastosowołem DOT 4 bo miałęm pod ręką i... w całości ze słoiczka części nie wyciągłem poprostu się skruczyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.