Skocz do zawartości

Modele samochodów osbowych w skali 1:87 (H0)


kefir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym przedstawić część kolekcji samochodów osobowych w skali 1:87

Zapraszam na stronę www.modele1-87.cba.pl w celu oglądnięcia reszty kolekcji.

 

Mercedes-Benz 240 D

2d44ab5a6e2bd1a5med.jpg

 

Mercedes-Benz S 500

4a1a6cb236a27ecdmed.jpg

 

Mercedes-Benz Viano

b1afef77fc29ba46med.jpg

 

Mercedes-Benz Sprinter

a79851a137960118med.jpg

 

Audi A6 Allroad Quattro

47a3fd05d3b10d97med.jpg

 

Audi Q7

ee0bd2f1d0988f9dmed.jpg

 

BMW X5

8b7dce5878503eeamed.jpg

 

Opel Vectra C

86e32ebf49b3ec13med.jpg

 

Opel Zafira

85647a0a2cbf47e5med.jpg

 

Volkswagen Candy Maxi

7ebcc98bef6a381f.jpg

 

Volkswagen Tiguan

b17f2dcf5522b2cemed.jpg

 

Volkswagen Touareg

be529894d04f5af1med.jpg

 

Lamborghini Gallardo

09eba65a7b5ab3b2med.jpg

 

I perełki:

UAZ 469

626a146599847edemed.jpg

 

Syrena Bosto

6d62651835bf113bmed.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest tego trochę Najbardziej podoba mi się Mercedes 240 i Audi Q7 oraz kolekcja Fordów i Merców Może kiedyś jakieś ciężarówki się znajdą ?

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknij prawym i ''pokarz obrazek'' a jak nie to wejdź w link podany w opisie

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze zdjęciami był jakiś problem ale teraz wszystko już powinno działać... Co do ciężarówek w kolekcji to raczej mało prawdopodobne bo to kolekcja mojego ojca a on woli osobówki ;) Natomiast ciężarówki i sprzęt budowlany (tyle że w metalu i w skali 1:50) kolekcjonuję ja. Moje modele do oglądnięcia na stronie www.modele1-50.cba.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam ,że pan Anatol Gacek "Tolek" właściciel i założyciel firmy Tololoko to super gość, jego modele są sławne na cały świat i to jest inna skala kolekcjonerstwa.

Modele Tololoko wykonywane są z żywicy , później szpachlowane i malowane ręcznie , nie da się ich porównać do Noreva , Welly itp. gdzie w grę wchodzą maszyny i komputery do jak najwierniejszego odwzorowania sylwetki i szczegółów modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.modele1-87.cba.pl

 

Ojj Reklamowanie innego forum Za niedługo nam się zrobi forum 1:87

 

Ty widzisz różnice między stroną, a forum ? Kolega prezentuje na swojej stronce, swoje modele i dał po prostu linka, jaka to reklama ? Nie wiem czy jest sens walenia wszystkich fotek na forum, zaprezentował po prostu ciekawsze okazy.

 

W końcu 1:87 też model nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że to jest Tololoko???? Bo straszy bardzo - aż nie wierze że tak siadła im jakość!

 

Model w rzeczywistości wygląda zdecydowanie dużo lepiej niż na zdjęciu... Modelik jest dość mały (chyba najmniejszy z całej kolekcji) a aparat zbliżył wszystkie detale, które normalnie się tak nie rzucają w oczy

 

 

www.modele1-87.cba.pl

 

Ojj Reklamowanie innego forum Za niedługo nam się zrobi forum 1:87

 

Nie reklamuje innego forum tylko podałem adres swojej prywatnej strony z modelami żeby nie wrzucać tutaj 370 zdjęć tylko kilka najciekawszych ;)

A co do Twoich obaw że z tego forum zrobi się "Forum 1:87" to nie mam nic przeciwko temu ;) A tak na serio to forum nosi nazwę "Forum modelarstwa plastikowego", moje modele niewątpliwie są z plastiku (bądź z żywicy) więc nie za bardzo wiem o co Ci chodzi...

Może lubisz po prostu wszystko krytykować - Twoja sprawa.

 

eKrystian - Dzięki za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro za model średnio trzeba zapłacić ok. 20 zł. Wiadomo, że jeden można kupić za 5 a na takiego Uaza czy Syrenkę trzeba wyłożyć jakieś 40-50 zł. W sklepach internetowych ceny są zdecydowanie większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jakość modeli kiepska.Widziałem kiedyś jak byłem na wakacjach modele wielkości resoraków których jakośc była doskonała.Nie mogę wyjść do dziś z podziwu jak udało się w tak małych modelach uzyskać taką jakość i to produkując je taśmowo.Nawet modele Burago czy jak się ta firma tam nazywa są kiepskie.Jakby samochody w tej wielkości były jak nasze modele do samodzielnego wykonania możnaby działać cuda.No ale nie można mieć wszystkiego.A po drugie to każdy lubi co innego,więc życzę jak największej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dawno nic nie dodawałem a kolekcja się ciągle powiększa ;)

Oto kilka z najnowszych nabytków:

 

Mercedes-Benz 300 SL Roadster

2c195b2411d36e3bmed.jpg

 

Mercedes-Benz CLK 230 Kompressor

70e6b2dc8aa1ac34med.jpg

 

Volkswagen Caddy

2763c4a32ca17c2fmed.jpg

 

Opel Commodore A

732f9a32c84b75b3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.