Skocz do zawartości

Playboy Phantom II F-4J. Italeri 1:48


Praetorian

Rekomendowane odpowiedzi

Hejas!

 

Zaczynam lepić moje pierwsze latadło (klik, aby zobaczyć in-box):

 

f985ccc6d98a70e5.jpg

 

 

Docelowo chcę zrobić go w takim malowaniu:

 

c4c620acda8e26e8.jpg

 

A następnie taki duet:

0d3a08de3f02307a.jpg

 

 

Proszę o wyrozumiałość Jeśli ktoś posiada informację na temat owej wersji Phantoma, to poproszę o pomoc.

 

Ps. Na razie nie wklejam fotek z budowy, bo tylko wyszlifowałem górne i dolne płaty skrzydeł.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Miałem go ale w trochę starszym wydaniu.Fajny model i trzymam kciuki za pomyślne zakończenie prac Co do danych na temat F-4J to wrzucę coś jak wrócę do domu bo teraz jestem w pracy i net tu chodzi jakby nie chciał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Przemku, że tak jak mnie tak i Ciebie nosi po innych działach Będę śledził temat i życzę powodzonka w budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Przemku, że tak jak mnie tak i Ciebie nosi po innych działach Będę śledził temat i życzę powodzonka w budowie

 

No bo te nasze tiry to fajne, ale ile można

 

 

Artur dzięki. Chętnie przygarnę jakieś materiały. Szczególnie ucieszyłbym się z ogólnych fotek kokpitu, bo na razie znalazłem same fotki pulpitu, a nie ma np. fotek całego fotela itp. No i oczywiście przydałoby się więcej fotek Playboyowego Phantoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tylko wrócę do domu to grzebnę po własnych zbiorach oraz bo kilku stronach w necie.Jeśli będę coś miał to wstawię lub podam linka.

 

PS:

 

Kurka , jak już was nosi po samolotach (z czego się niezmiernie cieszę )to wszystko wskazuje na to że może mi się niedługo zachciec niemieckiej pancerki (NIEEEEEE!!!!! muszę to wyleczyc zanim sie rozwinie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam zamiar pobawić się trochę w używanie modelu

 

Artur ja głęboko wierzę, że niemiecka pancerka mnie nie wciągnie. Samoloty mi się zawsze podobały (w sumie to tylko nowoczesne amerykańskie myśliwce) dlatego też za nie się zabieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w to wierzę Za dużo by było tej pancerki już Boję się że mi się jej zachce tak jak zachciało mi się okrętów i japońskiego sf...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowanka oczywiście kapitalne;) życze powodzonka, napewno będę śledził watek;P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klik kokpit,zdjęcia kolorowe

klik fotel , chyba ze wszystkich stron

klik inne zdjęcie królika

klik królik w 4 rzutach

klik zdjęcie na ziemi

klik ostatnie co znalazłem.Wprawdzie to model RC ale może Ci pomoże

klik co prawda nie zdjęcie ale obrazek fajny

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiry

Tiry??

 

To żart był

 

 

Artur dzięki

 

Te materiały o kokpicie już widziałem. Te o fotelu są świetne. Wszystko widać tak jak chciałem. A zdjęć samego bunny-ego znalazłem już z 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Nie ma za co

 

KLIK książka o F-4 w pdf

 

Dzięks! Już ściągnięta

 

Dzisiaj wziąłem sobie ze szkolnej czytelni Styczniowe "Lotnictwo" w którym jest obszerny artykuł o F-4

 

W ogóle, to znalazłem na allegro Tomcata w tym samym malowaniu i też w 1:48. Chce mi ktoś kupić?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten model. Pikny jest Jakby co to mam przekrój F-4 ale niestety nie mogę wrzucić skanu bo skanera u mnie niet.Jakbyś chciał to mogę listownie ci wysłać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten model. Pikny jest Jakby co to mam przekrój F-4 ale niestety nie mogę wrzucić skanu bo skanera u mnie niet.Jakbyś chciał to mogę listownie ci wysłać

 

Nie no aż takiego hardkoru nie będę uprawiał, żeby mi były przekroje potrzebne Muszę się wkręcić w samoloty, a później będziemy robić Lancastery itp.

 

 

Ps. Jak możesz to weź linka zwiń tak, żeby był sam adres strony, bo się forum nam rozjechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Znalazłem kalki. Cena trochę mnie powala, ale będziemy myśleć...

 

881cb43753d75027m.jpg

 

 

Przy okazji są kody farb i rozmieszczenie kalek. Zobaczcie ile tam tego jest.

 

http://www.hobbydecal.com/detail.cgi?number=al48001v1

 

Część to kalki, a część "Dry Transfers" to suche kalkomanie? Czy jakieś naklejki po prostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"dry transfers" to z tego co wiem coś w rodzaju kalek tyle że bez wody Odwracasz papierem go góry , przykładasz w żądane miejsce i dociskasz np rysując mocno ołówkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, czy na swoim 1. modelu lotniczym musisz mieć taką ilość (drogich przecież) napisów eksploatacyjnych. Może wystarczy wyciąć króliczka jako szablon w folii skalpelem a resztę jakoś skombinować?

 

EDIT:

"dry transfers" to z tego co wiem coś w rodzaju kalek tyle że bez wody Very Happy Odwracasz papierem go góry , przykładasz w żądane miejsce i dociskasz np rysując mocno ołówkiem

 

Kalgraf, pytałem kiedyś o to na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przeraża mnie ta cena. Najprawdopodobniej poproszę znajomą o szablon do pomalowania wszystkiego co białe, a gwiazdy amerykańskie mam w zestawie przecież... resztę też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.