Skocz do zawartości

* MACK RW 713 + CHŁODNIA.


Wojtek Tul

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek a te wrota przy naczepie to masz otwierane czy na stałe tak przyklejone? Ogólnie model całkiem spoko. W przyszłym tygodniu obgadamy to przy

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niestety drzwi zrobiłem na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak i kompletnie psuje to cały efekt

 

Pozdrawiam

 

To tylko miało pokazać, że jest ładunek, a ty się znów czepiasz ScaniaV8 co z tego, że paczka chusteczek przeszkadza Ci to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj Wojtku po co te nerwy ? Racja pokazać, że jest ładunek, ale powiedz sam czy nie lepiej by wyglądała np. jakaś paleta z paczkami czy coś takiego ? Powiedzenie, że ma tylko coś pokazać trochę bez sensu, przecież naczepa może być jednocześnie pusta i tyle.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak i kompletnie psuje to cały efekt

 

Pozdrawiam

 

To tylko miało pokazać, że jest ładunek, a ty się znów czepiasz ScaniaV8 co z tego, że paczka chusteczek przeszkadza Ci to.

 

Co się tak irytujesz?? To już lepiej nic nie dawać niż paczkę chusteczek.

Ty bardzo fajne rzeczy robisz z drewna to co za problem zrobić z 3 paletki a na tym mini paczuszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ja powiem tak, dałem chusteczki ponieważ zrobiłem otwierane drzwi w naczepie a nie chciałem żeby, wyglądało to na przestrzał, że naczepa jest pusta to po pierwsze. Po drugie widziałem u jednego kolegi w naczepie, paczki chusteczek to była plandeka, a naczepa była po brzegi wypełniona chusteczkami z firmy Velvet. Nie będę zdradzać kto taką naczepę robił, bo na pewno nie jest to kolega z tego forum, ktoś kto widział ten model może wie o kim mówię. A po trzecie to już w większości moich modeli, mam otwierane drzwi w naczepach i zawsze widać, jakiś ładunek ( np. paletę z małym ładunkiem.

 

P.s Umie przyjąć krytykę i żart, ale nie lubię głupiego fanzolenia pod moim nosem tak powiem co nie którym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bo widziałem u kogoś to też zrobie Chłopie robisz modele jak uważasz,ale jak dla mnie to przesadzasz Koniec OT.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dostałem to od Wojtka n PW:

 

To już się byś mógł zamknąć i nic nie gadać. Zachowaj zbędne chamstwo dla siebie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże jaki tyś jest .......?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwazam zbetną tą dyskusje, może niech któryś moderator zrobi tu porzadek.

 

Tak najlepiej powiedzieć, zamknąć znowu ten dział, jak poprzedni nie zgadzam się po prostu prosze o Moderatora, żeby przedyskutował ze ScaniąV8 żeby mnie nie zaczepiał więcej i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak zaczepiał,my Ci tylko mówimy błedy a Ty się rzucasz z nożami.

 

Pozdrawiam

 

PS.Odchodze z tego forum,prosze o usunięcie mojego konta przez administratora Podziękujcie Wojtkowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScaniaV8 aleś rzucił teraz fochem, jakby tak każdy miał się obrażać na bzdety to by tu świeciło pustkami. Nie ma co się żreć tylko więcej dystansu a zobaczysz to w innym świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ScaniaV8 to co napisał Ci na PW Wojtek Tul powinieneś zostawić dla siebie, a nie wywlekać na forum publiczne. Oboje zachowujecie się jak małe dzieciaki. A Ty Wojtek skoro wystawiłeś model w Galerii, to musisz również liczyć się z krytycznymi opinioami, a nie oczekiwać, ze wszyscy będą tylko piać z zachwytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty Wojtek skoro wystawiłeś model w Galerii, to musisz również liczyć się z krytycznymi opinioami, a nie oczekiwać, ze wszyscy będą tylko piać z zachwytu.

 

Mądre słowa, a po drugie Wojtek weź z tematu wiadomości wywal "zapraszam do oglądania", bo jak ktoś chce to zobaczy a jak nie to nie i według mnie ta część tematu jest bezsensowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Model bardzo ładny. Lakier położyłeś bez zarzutu. Podoba mi się okablowanie pod naczepą i kolorystyka modelu. Plus także za podstawkę i gablotkę. Jedynie razi mnie fioletowa część w silniku oraz jak koledzy już pisali nie przypadły mi do gustu felgi w naczepie no i załadunek. Ogólnie mówiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zdradzać kto taką naczepę robił, bo na pewno nie jest to kolega z tego forum
Jakby to była tajemnica

 

To nie jest tajemnica, ale producenta się nie ujawnia przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.