Skocz do zawartości

* MACK RW 713 + CHŁODNIA.


Wojtek Tul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widzę Wojtku, że z uporem maniaka dążysz w modelarstwie w stronę poplątania z pomieszaniem - taki trakerski "misz masz" co niekoniecznie musi sie podobać innym obserwatorom Twoich poczynań. Hm, ja przyznam mam mieszane uczucia - ale ogólnie zestaw mi sie podoba. Widać że wykonałeś masę pracy, przy tym dokładność spasowania elementów i czystość wykonania. Na przyszłość jednak proponuję bardziej realnie podchodzić do nowych projektów, mniej to wywoła kontrowersji i będzie bardziej przyjazne dla oka

 

...cokolwiek to znaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tam się podoba , model czyściutki , nie ma na nim paluchów i kilograma kurzu. Spojler i pojedyńcze koła ??? to sprawa gustu , widocznie ma taki styl , co widać po jego truckach. pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam wszystkim, za miłe komentarze i, że wam się model podoba. Model dopiero co zlepiony, więc może dlatego jest czysty i estetycznie wykonany. Jest, już do niego gablota, więc pójdzie na półkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam wszystkim, za miłe komentarze i, że wam się model podoba.
Ty czytać dokładnie nie umiesz?

 

Umie

 

Janex : Co do gablot to moja sprawa i się nie wypowiem, to tajemnica modelarska . Myślę, że tobie by, też się coś takiego przydało. Mniej by Ci się kurzyły modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umie
...

 

Polemizowałabym

 

 

 

Edycja:

 

Już wiem, dziękujesz za wazelinę( no może nie koniecznie, bo prawda też tam jest), a za resztę nie. Dobra twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miqs o co Ci chodzi?? Może nie zauważyłeś ale administracja wyłączyła licznik postów, więc nie ma sensu pisania postów typu "nie umiesz czytać..." Napisałeś swoją opinię na temat modelu, Wojtek przyjął to do wiadomości i moim skromnym zdaniem tyle wystarczy. Nie potrzebne są tu posty pokroju "lubisz wazeliniarstwo..." "już rozumiem o co Ci chodzi..." itp. Przynajmniej tu się nie obrażajmy i miejmy trochę szacunku do ludzi i tego co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba

 

Jeszcze raz gratuluje modelu i czekamy na kolejny

 

Świetny model.

 

Model jak dla mnie ciekawy miły dla oka

 

Modelik fajnie się prezentuje

 

Model jak zawsze czysto i schludnie zrobiony z ładnymi kolorkami

 

Wojtku model jak zwykle u Ciebie ładnie i czysto wykonany

Miqs trochę się czepiasz bo większość komentarzy była pozytywna i w ogóle chyba macie coś do siebie z Wojtkiem bo na silę szukasz z wady.

 

P.S I jak ktoś się przyczepił to do dodatków typu tylne koła a nie wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, Raben ma trochę racji, dzięki ty tez masz fajne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej model i to jeszcze nie skończony, ale mimo wszystko dzięki

Tylko Miqs nie powiedz, że sobie słodzimy

P.S Mimo wszystko mam nadzieję Miqs, że po między nami wszystko git??

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rzadko kiedy udzielam się w tym dziale, no chyba, że coś mnie bardzo zaciekawi. Tak jest z tym modelem dlatego pozwolę sobie co nie co napisać. Model zrobił na mnie duże wrażenie. Jak dla mnie (manniaka wszystkiego co wojskowe) jest OK. Ten spojler z tyłu naczepy, to bardzo oryginalny pomysł, mi przypadł do gustu. Co do kolorystyki silnika, maski, podwozia i reszty nie znam się, więc się nie wypowiadam, ale ten żółty, jednak mi się nie podoba, zły odcień, ale to akurat jest wg gustu i uznania. Jednak zrobiłeś bardzo ciekawy model, miły dla oka i dobrze się prezentuje. Koniec już tej gadaniny ode mnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelowi pod względem jakościowym nic nie można zarzucić Wszystko ładnie poklejone i pomalowane.

Jednak zaczyna się tu komplikować sprawa ''z gustami''. Mi nie przypadła kolorystyka silnika(fioletowe wstawki) .Koła w naczepie

Spojler na dachu ... Czemu nie ? ! Ale jednak nie ten kształt i wykonanie.

 

Ogółem mi się podoba Jednak w przyszłości chciał bym zobaczyć kolejny Twój model,w którym pomagał byś sobie jakąś dokumentacją zdjęciową(nie mówię tu że tego nie robisz) ,ale żeby malowanie modelu było i dodatki do niego miały jakieś odzwierciedlenie w skali 1:1

 

P.S. I te gablotki ,fajna sprawa

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu wnerwia mnie olewanie moich pytań i tyle. Zapytałem się o pewna rzecz i nie dostałem na nią odpowiedzi. Dlaczego? Bo była to krytyka.

 

Szakal nie przkrecaj moich postów. Jeżeli coś cytujesz to rób to dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z zakładaniem wątków warsztatowych kolego ScaniaV8 to nie jest do końca takie proste. Nie wszyscy mają w domu internet!!!! (no chyba że jestem jedynym który nie ma ) ...ale owszem przydało by się więcej fotek z budowy, bo wtedy bardziej dokładnie moglibyśmy ocenić wykonanie modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gablot zgodzę z Wojtkiem model się mniej kurzy, sam teraz tak mam zrobione. Pytanie o pieniądze to ja wiem skąd wojtek ma na to fundusze, a raczej ich nie ma, tylko jak ostatnio przyznał się ma dobrego sąsiada Jaki z tego morał trzeba mieć dobrych sąsiadów i ich sobie szanować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gablot zgodzę z Wojtkiem model się mniej kurzy, sam teraz tak mam zrobione. Pytanie o pieniądze to ja wiem skąd wojtek ma na to fundusze, a raczej ich nie ma, tylko jak ostatnio przyznał się ma dobrego sąsiada Jaki z tego morał trzeba mieć dobrych sąsiadów i ich sobie szanować

 

Truckman kto Ci tak na opowiadał, że gabloty mam za darmo i mam dobrego sąsiada coś chyba przekręciłeś, gablotki zamawiałem u szklarza który policzył mi trochę taniej za nie, ponieważ już zamówiłem, u niego sporo tych gablot i luster. Ale to nie jest, mój żaden sąsiad, tylko zwykły szklarz który robi mi trochę taniej niż normalnie, przykładowo za gablotę zapłacił byś 70zł, a on mi policzył 48zł za gablotę.

 

P.s Chyba coś zle usłyszałeś i teraz powtarzasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De gustibulus non disputantum est" (łac. o gustach się nie rozmawia)

 

Witam.
a on mi policzył 48zł za gablotę.

Kurcze to tanio, ja myślałem, że taka gablota to koszt ok. 130-150zł.

 

Albo można sobie sprawić meble z oszklonymi półkami.

 

 

Co do modelu, mimo niektórych śmiesznych/ciekawych rzeczy prezentuje się dobrze . Ale Wojtek jest znany z niekonwencjonalnych rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.