Skocz do zawartości

MAN TGA 5 STAR + Tridem


Marcin1990

Rekomendowane odpowiedzi

Krystian spokojnie... Chłopak się interesuje kolegą z forum i bardzo dobrze...

 

Aj tam ! I nie wyskakuje tylko po prostu napisałem co myślałem.

 

A co do Mana wszystko Marcin wygląda cacy fotel Pasażera elegancki heh.

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

takie zludzenie:P a poza tym to pierwsze takie moje felgi wiec prosze o wyrozumialosc. Budy beda biale, tzn juz czesciowo sa a kabinka bedzie pomaranczowa albo jaskrawo zielona, nie wime na co sie zdecyduje Sprzeg mam odlany od Milosza z Krakowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie wzrok myli czy dałeś szerokie laczki z tyłu? Rozumiem że to tylko tak na chwilę. Jeśli nie to zmień to. Żaden producent nigdy jeszcze czegoś takiego się nie podjął bo po prostu by opony wychodził za obrys auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze to nie jest złudzenie , pewnie wada wypraski , ciekawe jak to koło będzie wyglądało jak je załozysz , według dziury powinno być krzywo ;/ . proponował bym to jakos zakleic albo zaszpachlować i nawiercic na środku . przynajmnie bedze prosto stało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA Oś napędowa jest normalna, a ostatnia oś WLECZONA jest na super singlu ;) Takie numery to znam i jak widzę takie coś to się rozpływam xD A masz odpowiednio przycięte tylne nadkole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkoli nie przycinalem bo stwierdzilem ze moge sobie z tym nie poradzic, a wiesz zapewne jak takie same dostac na rynku

 

Pomalowane juz na wyjsciowo nadkola:)

 

dsc04883ir1.jpg

 

tylnie panele

 

dsc04884bq8.jpg

 

przymiareczka...

 

dsc04885gf2.jpg

 

Skyline dla Ciebie fota sprzegu Soryy za jakosc...

 

dsc04886my8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No twoj jakos wyglada jak prawdziwy ,a moj taki zwykly jak w ciagnikach rolniczych ale mysle ze z biegiem czasu wymienie. A Milosz bedzie mial jeszcze takie sprzega bo jak tak to bede zainteresowany zreszta jestem tylko niewiem czy ma jeszcze A jeszcze jedno mozesz zrobic fotke dyszla bo tez chcialbym zobaczyc z czego ty zrobiles dyszelek . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze skrócenie nadkoli nie jest trudne, wystarczy że rozetniesz w środku i wyciąć skleić, jest też 2 opcja, Przedłuż mocowanie koła, tak jak jest w pusherach ;) żeby obręcz tylnego koła była na równi z osią napędzaną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten sprzęg z kąd zamówiłeś?

 

Skąd...A po drugie czytaj ! Dowiesz się skąd ma ten sprzęg.

 

@Marcin: Przyczepa Ci trochę nie wyszła. Z tego co wiem rama przyczepy w przypadku tridemu powinna być na równi a nawet niżej niż rama przy solówce. A więc dlaczego u Ciebie rama w przyczepie jest znacznie wyżej niż rama solówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm teraz mnie Smal zagiales.... Szczerze powiedziawszy to nie wiem czemu tak jest. Mam juz dorobiona podrame i z nia buda solowki bedzie wyzej jak w przyczepie. Truckerek93 sprzeg mam od Milosza z Krakowa!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.