Skocz do zawartości

MAN TGA 5 STAR + Tridem


Marcin1990

Rekomendowane odpowiedzi

No ladnie to wygladaco ,co do paffk'a sie zgodze troche powinna byc blizej ale to w niczym nie przeszkadza jak jest troche dalej ,a jak wyglada przyczepa u ciebie bo jak narazie to jej nie widac ,ni slychac

:)

 

 

Pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystko jest tak jak powinno byc. Zawiecha jest tak bo w innym wypadku nadkola byly by zadaleko od siebie lub nie byloby miejsca na nie. A przyczepa lezy i czeka na lepsze czasy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie ładnie podoba mi się to chyba się skuszę na jakiegoś europejczyka do zabawy

Tylne zawieszenie jest jak najbardziej prawidłowe bo przecież to niejest tandem tylko oś wleczona.

Felgi sam poszerzałeś czy takie kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nic sie nie zmienilo. Z tego co pamietam to jest na I stronie i tak pozostanie jeszcze co najmniej tydzien. Felgi sam robilem, ze zwyklych przednich felg, kawalka pcv i pierscienia z felg od naczepy. A tutaj zanim przyjdzie jaka kolwiek farba, to dojdzie imitacja instalacji pneumatycznej i elektrycznej, sprzeg, mocowanie kol zapasowych (za tylnymi nadkolami) i moze zrobie zderzak jak nie dostane zderzka od Schmitzki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sporo roboty masz no ja nie lepiej przy Actrosie mam roboty mysze zderzak zrobic itp itd nie bede wymienial bo troche jest no i duzo tez mam w przyczepie ,a zrobiles juz kabine no i czy bedzie w nim uchylana kabina i silnik bo jak tak to bajerancko.

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Od niepamietncyh czasów nic sie tu nie działo i nadszedł czas by to zmienic. Troche podłubałem przy modelu i o to efekty mojej pracy.

 

Rama z okablowaniem ( nie wiem czy jest "prawidłowe" ale mi tam pasi)

 

dsc03283xj7.jpg

 

dsc03284ku9.jpg

 

dsc03282tz3.jpg

 

dsc03284hu2.jpg

 

dsc03286uw4.jpg

 

dsc03285nk2.jpg

 

dsc03290hv5.jpg

 

Zbiorniki paliwa poszpachlowane kilka razy i poamlowane podkladem na glanc

 

dsc03291ss7.jpg

 

cdn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c.d.

 

Zabudowy poszpachlowane 2 raz

 

dsc03292ri9.jpg

 

dsc03293eo0.jpg

 

Tylna sciana zrobiona na plasko cos na wzór oryginału

 

dsc03295gv6.jpg

 

dsc03296jt7.jpg

 

Kabina

 

dsc03299ig7.jpg

 

Fotel pasażer a'la 5 star w fazie budowy :P

 

dsc03300dr2.jpg

 

Zaczałem malowac wnetrze, i juz widze ze walnalem babola, bo podloga powinna byc w ciemnym szarym kolorze a nie w czarnym. W blad wprowadzily mnie foty które mam :(

 

dsc03302pa0.jpg

 

Obie lezanki zrobione na plasko

 

dsc03303sw8.jpg

 

dsc03304nt3.jpg

 

i mała przymiareczka

 

dsc03305vi3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MAN`ie raczej owiewki niebardzo do skrócenia bo w niej jest chwyt powietrza, chyba że te wersje mają gdzieś u dołu.

Mylisz się, zobacz fotki:klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

w tym przypadku (solówka) owiewki są zbędne. Man w modelu TGA komin do filtra powietrza "wtopił" w kabinę. Z tego co pamiętam jest on na równo z tylną ścianą kabiny. Sam filtr w TGA jest w tym samym miejscu dla każdego modelu (chyba, że pojawiły się jakieś zmiany po 2005r.)

Na fotce, którą podlinkował tornado widać płaski tył kabiny.

 

Relacja z budowy super, czekam na ciąg dalszy !!

 

pozdrawiam,

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w autach z takimi zabudowami wogóle nie ma tylich spojlerów, a wlot powietrza w Manie jest tak zbudowany że spoko go założysz.Jak będziesz ciął owieki to uważaj bo może kiedyś Ci się przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO MANik nabiera kształtów. Faktycznie co do tych owiewek chłopaki maja racje. Mój kumpel śmigał manem TGA XLX i on nie miał owiewek i myślęż w XXL jest tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Boże ! Może nie ma czasu albo na razie nic nie robi na pewno jak by coś miał pewnie by wrzucił zastanów się zanim coś czasami napiszesz

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Was przepraszam, ze nia dalem aktualki. Mam nadzieje ze przy jakiejs najblizszej okazji glowy mi nie urwiecie :P Foty nie przedstawaiaja wszystkiego co jest zrobione

 

dsc03940bw1.jpg

 

dsc03939an5.jpg

 

dsc03943fi5.jpg

 

dsc03947js3.jpg

 

dsc03948ww1.jpg

 

dsc03949cl1.jpg

 

dsc03957lq3.jpg

 

dsc03956dx6.jpg

 

dsc03954lh5.jpg

 

dsc03968yi8.jpg

 

Prosze o fale krytyki ;D

 

PS Od razu mowie ze pasek co powinien byc z drewna byl brazowy, ale sie zrobil zielony nie wiem czemu, i ten napisa MAN na grilu swieci sie jak psu jaja i z daleko nie widac tej chropowatowosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Manik wyglada ladnie moglbys zrobic zdjecie jak masz zrobiony zaczep z dyszlem , I cos mi sie wydaje ze podpory dasz na rame do Manika bo w manie jest nizej rama jak w przyczepie , A i na jaki kolor bedziesz malowal kabine Mana czy bedziesz ja robil pod jakas firme transportowa ? , Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.