Skocz do zawartości

BT-7 (RT) '35 + załoga - Zvezda 1:35 (3545) [In-Box]


skala72

Rekomendowane odpowiedzi

Model radzieckiego czołgu szybkiego BT-7 (*RT) mod. 1935 r. (Быстроходный танк 7) w skali 1/35 z rosyjskiej firmy Zvezda wraz z załogą. Warto zwrócić uwagę na to, że jest to czołg dowódcy np. kompanii, posiada on radiostację, a dowódca czołgu trzyma w ręku chorągiewki (inne czołgi nie posiadały radiostacji).

 

bt7_1.jpg

 

bt7_2.jpg

 

bt7_3.jpg

 

bt7_10.jpg

 

bt7_4.jpg

 

bt7_5.jpg

 

bt7_6.jpg

 

bt7_8.jpg

 

bt7_9.jpg

 

bt7_7.jpg

 

*RT: czołg z radiostacją 71-TK-1/3

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce byc nachalny ale jak sie sprawy maja z wz.34?

Cienko się mają, mało czasu, ale trochę porobiłem przy nim, np. poprawiłem wieżę i układ jezdny.

 

Co do BT, to owszem, jest fajnym modelem czołgu i warto zwrócić uwagę na to w ilu on wojnach brał udział: wojna domowa w Hiszpanii, wojna z Finlandią, z nami, w Besarabii, brał udział w walkach z Japończykami i Chińczykami. Używany był do 1943 roku, mowa o samym modelu BT-7 1935. Szkoda, że koła nie mają oddzielnie opon, tylko są w jednym kawałku, byłby lepszy efekt, w końcu to czołg kołowo gąsienicowy.

 

Ps. czy widział ktoś z was blachy do niego, na chwilę obecną są same lufy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jaka jest sklejalność tej BT-siódemki ? Dużo szpachlówki tam pójdzie ? Pytam, gdyż to chyba jedyna "BeTka" w 1/35... a szkoda !

Ja nie wiem, też zadałem to pytanie. Czy to jedyny model BT w skali 1/35, to chyba tak, nie znalazłem innej, np. BT-5, same 1/72, głównie z UM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znalazłem innej, np. BT-5

BT-5 także jest w 1/35 i także od Zvezdy... Z dostępnością gorzej. Pamiętam, że swego czasu zarobiłem na nim całkiem sporo sprzedając na allegro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jaka jest sklejalność tej BT-siódemki ? Dużo szpachlówki tam pójdzie ? Pytam, gdyż to chyba jedyna "BeTka" w 1/35... a szkoda !

Ja nie wiem, też zadałem to pytanie. Czy to jedyny model BT w skali 1/35, to chyba tak, nie znalazłem innej, np. BT-5, same 1/72, głównie z UM.

Chyba wszystkie odmiany BT-7 wydał Eastern Express teraz są pakowane przez Ark Models, BT-2 robił Maquette a model BT-5 Zvezda który można znaleźć w pudełkach Italeri. Oczywiście skala 1/35.

Blaszki do tych modeli produkował Eduard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te łączniki umożliwiają wykonanie ruchomych gąsienic do BT.

No to już mi się podobają, chyba się na nie sqszę, ponieważ będzie można zrobić również wersję kołową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.