Skocz do zawartości

KONEWKA


knightrider

Rekomendowane odpowiedzi

knightrider używaj kropek i przecinków a będzie wszystko dobrze

Przed "a" powinien być przecinek. :P Zawsze widzisz największy problem tam gdzie go nie ma.

knightrider Popraw zdjęcia bo wyszły nie ostre i za ciemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdięcia nie wyszły bo mam słaby aparat, gdy robie z większej odległości wszystko jest ok, ale jak z bliszka to wsystko rozmazane a jak robiłem zdięcia motorka z daleka to tez nic niebyło widać, bo model ma niecałe 3 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boozy "chciwłbym jeszcze powiedzieć dlaczego podiołem się tego projektu ja mieszkam w inowłodzu przez który przebiegała linia pilicy czyli niemiecka linia bunkrów i umocnień a bunkier jest 7km od inowłodza"

to dla mnie nie odpowiednia wypowiedź bo charakteryzuje się brakiem poszanowania mojego ojczystego języka a więc i mnie Przed "a" nie stawiamy przecinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wygrałeś :P A Moderatorów jest kilku a nas 4000, siłą rzeczy nie mogą zapanować nad wszystkim a mnie szczególnie drażni gdy ktoś robi z forum czat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do fotek, widzisz ze kratka na papierze ze motocyklem jest wyrazna, czyli odejdz z aparatem jakies 5 cm i motorek bedzie pieknie widoczny. Nie masz zooma w aparaciku? I jeszcze jedno, albo rob fotki z lampa, albo podswietlaj fotografowany przedmiot czyli motorek z przodu, czyli zawsze z tej strony z ktorej masz aparat. Foto zrobiles bez podswietlenia, aparat zauwazyl fotografowany przedmiot, i nastawil swiato, czyli migawke czy przyslone, ale jak? Ano tak ze widzial w wiekszosci kadru jasna biala kartke, wiec wedlug jej jasnosci przyciemnil foto. Efekt taki ze ciemny motorek wyszedl za ciemny i niewyrazny. Prosty sposob na kazdy aparat, podswietlaj zawsze ze strony fotografowanej. Mozesz jakas lampke skierowac na motorek, albo zwykla latarka poswiec, tez bedzie o niebo lepiej, bo jak narazie to cienko widze.

A wracajac do tematu, dobry pomysl i niezle sie zapowiada. Bede sledzil watek. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak pomalowac papier, aby wyglądał jak drewno, bo będe robił z papieru budkę strażniczą i szlaban

 

Lepsza będzie balsa, bo papier, nieważne jak pomalowany, nigdy drewna przypominał nie będzie.

 

Ewentualnie polisteryn....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na esdekaefzetach, więc na Twoje pytania nie odpowiem, ale przyjmij naprawdę życzliwą radę, bo pomysł na dioramę masz fajny, a jak sam widzisz - zainteresowanie takie sobie. Zwracaj uwagę na pisownię, a będziesz traktowany na pewno poważniej. Zdania zaczynaj od wielkiej litery, stawiaj pytajnik na końcu pytania, nie gub liter i przecinków, nie rób błędów.

 

Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio wziołem się za PAK 40, skleiłem armate i podwozie, zostały jeszcze te tylne nogi, któryczh nazw niepamiętam. Armata jest w stanie surowym i będeme musiał ją duzo szlifowac. Jeszcze niewiem czy armate uzyje na doiramie, ale skleić zawsze można. A oto to co AIRFIX wymodził.

4f265ef9946a42a9.jpg

fdda8bca3e4f14b4.jpg

fb00f9ff5bcd97a5.jpg

c4bfa4fe1cb9f7eb.jpg

6cb3a9e9f40da0aa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.