Skocz do zawartości

SCHNELLBOT S-100 + S-38 + ITALERI 1/35


BALROG

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nie od dziś wiadomo, że kobiety i modelarstwo czasem się ze sobą "gryzą" - chyba że dasz kartę kredytową i wyślesz na zakupy. Wtedy masz spokój... i mały kłopot

...

raczej albo model albo święty spokój:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 505
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No po tych zakupach to bedzie coś.Może wiem, moze nie co bedzie robione ale nic nie mówie bo teraz by ci sie udało! Kurcze gdzie tyle płacą za robotę!!! Napewno grą na monciaku do kapelusza nie nazbiera tyle .Jestem wsród żywych kolego Barlog choć mocno osłabiony puki co.Myślę że jeszcze trochę pociagnę, tyle pięknych modeli można "wystrugać"jeszcze... pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłonie rąbek tajemnicy

a co do nowego projektu to są dwa do wyboru albo dwa jednoczesnie ruszą lub jeden z nich

Pierwszy to Barka artyleryjska oczywiście ful RC skala 1:35 długość modelu 140 cm

 

afd3schraeghinten.jpg

afd3schraegvorne.jpg

 

drugi to Elektroboot typ XXIII wpełni RC łącznie z zanurzaniem statycznym skala 1:35 długość 100 cm

 

finalfront.jpg

finalrear.jpg

 

Ale wpierw ukończę S-38

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektroboot typ XXIII wpełni RC łącznie z zanurzaniem statycznym skala 1:35 długość 100 cm
Wiedziałem .

 

Choć przyznam, że podejrzewałem Cię bardziej o XXI

 

bzzz-bzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Kolego "B" szalejesz o podwodniaczku kiedyś wspominałeś ale ta barka .Oba są fajne i najlepiej daj na stół wszystkie dwa. Oj będzie się działo, raczej oglądało Prawde mówiąc to chętnie podpatrze U-boota, bo po głowie chodzi mi pomysł RC z USS Gato. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałem że będzie to kolejny schnellboat ale ten pierwszy czyli protoplasta. Ale i tak oby dwie propozycje są bardzo ciekawe. Elektroboat akurat bardzo mnie interesuje bo czytałem o nim ostatnio bardzo dużo. Barka jak najbardziej mi się podoba i chociaż bardzo jestem ciekaw jak by ci poszedł model który będzie działał jak normalny okręt podwodny to oddaje głos na BARKĘ bo wiem że będzie o wiele ciekawsza pod względem z detalowania.

Pytanie kiedy zamierzasz skończyć S-38

Mam nadzieje że jak najszybciej bo nie mogę się doczekać nowego warsztatu.

Pozdrawiam

Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie kiedy zamierzasz skończyć S-38

Mam nadzieje że jak najszybciej bo nie mogę się doczekać nowego warsztatu.

Pozdrawiam

Michał.

 

Z S-38 już poraz czwarty walczę malowaniem

ale nie pozostawiłem go samemu sobie wiec spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe problemy z plamkowaniem
Wstrząsasz buteleczkę a potem "ciach" na model. Plamkowanie samo wychodzi

...

Próbowałem metodą na jasia fasole

 

A dla was niespodzianka

Rusza dwa modele

Pierwszy to Barka artyleryjska oczywiście ful RC skala 1:35 długość modelu 140 cm

 

afd3schraeghinten.jpg

afd3schraegvorne.jpg

Wybrałem reż malowanie

były 3 do wyboru

8387972.jpg

a wygrało te malowanie

rwoii108.jpg

 

Drugi to Holownik Hermes Full RC skala 1:35 długość modelu 114 cm

Kadłub wykonał dla mnie gość z firmy modelmast niestety czekałem na niego ponad rok

 

herm1h.jpg

herm2.jpg

herm3.jpg

herm4.jpg

herm5.jpg

Tak przedstawia sie wygląd ogólny holownika

hermeszbarvenimale.jpg

boatnurbsfinished.jpg

boatnurbsfinished2.jpg

ja będe robił w odcieniach szarości i z uzbrojeniem

Stan na rok 1944

hermes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.