Skocz do zawartości

SCHNELLBOT S-100 + S-38 + ITALERI 1/35


BALROG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 505
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No fajnie to wygląda. Ciekawym kiedy to zakończon będzie owy S-38.No znając perfekcjonistyczne podejscie do tematu pewnikiem nie w tym roku,owoż na drodze staną zapewne inne projekta. . Szacuneczek ,piekna robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem czy to coś da tawariszcz Kalaruszkin.Podsmażenie jajek tych czy tamtych powoduje albo studzenie w misce wody co trwa albo przebywanie w pewnym pomieszczeniu gdzie zator wypycha się też dość długo.Zresztą to fan jajek ale na miękko,może jedzenie mu za dużo czasu zajmuje . Ale ładnie to wygląda co do tej pory zmajstrował,trzeba przyznać ,no mój nie będzie taki ociapkowany. Niedługo foty wstawię przy pomocy chudziutkiego. Mój już w "kupie" nic nie lata luzem, jeszcze kilka drobiazgów i płynę po wodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że dostałem zaproszenie za granicę oczywiście z modelami, musiałem wyskrobać skrzynię transportową

W przyszłości wylądują na niej pełne oznaczenia skrzyń do transportu amunicji

Do skrzyni wchodzą dwa modele, wkładane do środka z obu stron

Jeszcze tylko muszę wykonać mocowanie gąbek przytrzymujących model

Skrzynia już została obadana przez nadzór budowlany

 

p1160853.jpg

p1160854.jpg

p1160855.jpg

p1160856v.jpg

p1160858g.jpg

p1160860.jpg

p1160863b.jpg

p1160864.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skrzyneczka ładna. jak będę następną składał to wiem do kogo się zgłosić. Ja składam teraz wersję oszczędną,ze względów finansowo-materiałowych. To gdzie i kiedy wyjazd na wykoszenie medali,dyplomów i nagród?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Już powróciłem z Słowacji

Na celników nie trafiłem, a skrzynia sprawdziła się w 100% i modele dotarły bez szwanku !

Pierwszego dnia załapaliśmy się na spotkanie przy piwie w knajpce gdzie spotykają się tamtejszy modelarze

Następnego dnia udaliśmy sie na miejsce wystawy w mieście Martin

Bardzo fajna impreza, masa modeli, sympatyczni ludzie i co mnie zdziwiło część osób zna mnie i moje modele bo zaglądają na nasze fora

Mój model zdobył pierwsze miejsce w klasie Modele Szkutnicze

 

p1170235.jpg

 

Po wystawie udaliśmy się do małej miejscowości Jasenska Dolina

Zaliczyłem wspinaczkę na szczyt góry, a po powrocie była uczta przy pieczonej świni, kwaśnicy, owczym serze i beczkach piwa

Wspaniali ludzie, dobra kuchnia, i piękne widoki czegoż chcieć więcej! No ale można

Do Polski przywiozłem wspaniałe suweniry:

3 nowe modele

 

p1170406.jpg

 

Nie wiem czy robić IN-BOXy czy już są

 

I najcenniejszy prezent czyli książkę którą dostałem od Ivan,a jeszcze takiej nie widziałem, a zawiera masę dokumentacji zdjęć i opisów do schnellbootów

Obiecałem z niej zrobić Schnellboota typu S-100 w wersji artyleryjskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Gratulacje!!!! No i ja tyle że herbatką bom chory troszkę ale jak ozdrowieję to będzie browarek. Brawo Chudziutki ! No to teraz nie wypada inaczej jak MISTRZU tytułować. no i z pokłonami oczywista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Coś to maskowanie jakieś takie... oryginalne Podobnie jak Twoje fretki i pudło

...

Gratulacje i od razu pytanie pomocnicze: jak tam nowe projekty ?

...

Na razie znów grzebie przy S-25 i czekam na lepsze plany do Hermesa i Barki

pewnie niedługo zacznę relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.