Skocz do zawartości

M-10 Academy 1/35


Mirek66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciał bym przedstawić do oceny model który nie dawno ukończyłem .

Zestaw Academy składa się bez problemowo i wymaga w niewielkim stopniu szpachlowania śladów po wypychaczach

 

Relację z budowy oraz z malowania można obejrzeć tu :

 

http://www.modelarstwo.org.pl/forum/viewtopic.php?t=38269&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Podstawkę pod model wykonałem jaką swoją pierwszą w życiu dla tego proszę o wyrozumiałość ale człowiek ciągle się czegoś uczy i myślę że następne będą lepsze zamieściłem też dość duża liczbę zdjęć ponieważ fotografowanie jest również dla mnie ciągłą nauką

dla tego uważam iż przy takiej ilości zdjęć każdy kto ogląda i czyta ten wontek znajdzie plusy i minusy mojego modelu.

 

Proszę o szczerą i subiektywną opinie.

POZDRAWIAM Mirek

 

1ef195a8d98c9022.jpg

 

4c444ecfca8a4fda.jpg

 

12076e11fb86a1af.jpg

 

12716.jpg

 

21170.jpg

 

3781.jpg

 

4557.jpg

 

12717.jpg

 

21172.jpg

 

3782.jpg

 

12718.jpg

 

21173.jpg

 

3783.jpg

 

12719.jpg

 

21175.jpg

 

1726f04b42e6d771.jpg

 

d5f61c27230d0a92.jpg

 

582f99c084945d56.jpg

 

fe8e28a29f0c8f20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja!

Strasznie mi się podoba. Podoba mi sie brudzenie. Graty na pancerzu podkreślają całość. Podoba mi się bardzo! Chyba kupię sobie taki sam , albo M-36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny, mi tam brak manekinów osobiście nie przeszkadza, według mnie bardziej razi małe niedopasowanie samego modelu do podstawki, gąski są nałożone równo przez co miejscami lewitują nad ziemią, po za tym super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no extra modelik,duzo detali,fajnie pomalowany i z umiarem pobrudzony.wnetrze wyszlo pieknie.podstawka rowniez prezentuje sie bardzo dobrze.tempo twojego rozwoju modelarskiego jest zastraszajace i dobrze rokuje na przyszlosc . pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledzy za pozytywne opinie dotyczące modelu .

Członków załogi nie posiadam dlatego może w przyszłości jak zdobędę

to umieszczę .

Co do gąsek odstających od podłoża to ustawiłem model do zdjęć za

bardzo do przodu i dlatego lewitują

Gdy robiłem podstawkę odcisnołem gąski w mokrym kleju i leżą ładnie w śladzie .Dziękuję za uwagę Mirek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty! Dzięki temu, że nie jest brudny, ładnie widać szczegóły, które odtworzyłeś z dużą starannością. No i wnętrze fajnie zrobione. Bardzo mi się podoba. Figurki, moim zdaniem, nie są zawsze konieczne. Czasem mogą popsuć efekt. Od dłuższego czasu planuję m18 (po obejrzeniu Warsztatów czołgowych na Viasat Explorer). Może się w końcu skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za miłe opinie . Układ jezdny jeszcze dopieszczę tzn

gąski jasnym pigmentem ale kółka zostawię bo nie bardzo lubię

jak wszystko się zlewa w całość

Mirek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.