Skocz do zawartości

Pzl P-11c (plastyk) skala 1/72


Arek17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po ciężkiej pracy, chciałbym pokazać moje wypociny, jakie udało mi sie skleić . Link do warsztatu viewtopic.php?p=250539#250539

 

A oto zdjęcia

 

DSC01231-1.jpg

DSC01233.jpg

DSC01236.jpg

DSC01237.jpg

DSC01239.jpg

DSC01241.jpg

DSC01244.jpg

DSC01245.jpg

DSC01246.jpg

DSC01247.jpg

DSC01249.jpg

DSC01252.jpg

DSC01253.jpg

 

Mam nadzieję że znajdzie sie jakiś pozytywny komentarz, tym bardziej że jest to mój pierwszy skończony model na forum..

 

Pozd: Arek17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, obwódka na końcu silnika chyba powinna być brązowa czy kolor podobna. Śmigło chyba powinno być czarne. Przydałby się modela wash, co by ładnie podkreśliło te linie na samolocie. Pomiędzy "nogami" (jeśli można to tak nazwać), to co koła trzymają powinny być liny. Jakbyś ładnie przykleił dwa druciki wyglądało by ładnie. I to na razie tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigło poprawie na czarny.Mój błąd przepraszam. I kolega na gg pisał że troche niedokładnie tak więc jeszcze dam mu pare przeróbek. Troche pośpieszyłem sie z galerią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - daleka droga przed Tobą ...

 

Ograniczę się do rady , byś przy nakładaniu kalkomanii posługiwał się instrukcją - szachownice na P.11c na pewno nie były malowane lustrzanie .

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. To sa już ostateczne zdjecia poprawione.

 

DSC01263.jpg

DSC01264.jpg

DSC01265.jpg

 

Także zrobiłem jak zrobiłem z samolotu jestem zadowolony.Wiem że niedokładnie ale nastepny bedzie lepszy.

Teraz na warsztat idzie RWD 14b Czapla, takze plastyku.

 

Ps.Damian napisz mi na priv z kad jesteś dokładnie, z kacperkiem315 sie dobrze znamy. WArto poznac nowego modelarza.

 

Teraz bedzie nas trzech ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że przez nieuwagę można przekręcić szachownice o 90 stopni. Ale żeby godło też?
Dokładnie!

Każda szachownica w inną stronę, chociaż na warsztacie zostało wklejone zdjęcie oryginału!

Co do godła szkoda słów. Czy nie miałeś przed sobą instrukcji nakładania kalkomanii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem - spróbuj użyć wody i przekręcić te kalki bo jest historyczny koszmarek. Skąd brałeś ten schemat malowania? No i w jaki sposób Twój Plastyk ma takie piękne rzeźbienie skrzydeł na górze? Moje Plastyki to fabryczna przycierka całego środka skrzydeł (kilka sztuk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym model nie ma wiatrochronu i ma czerwone nity;)

Niech kolega uważa przy budowie Czapli-polskie przedwojenne samoloty naprawdę miały niesymetrycznie umieszczone szachownice na górnej części skrzydeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak.Jeżeli chodzi o model to nie jest to pierwszy w zyciu,ale jest to pierwszy na forum skończony.Godło jest już poprawione.

 

pozd:Arek17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.