Skocz do zawartości

78 Corvette - Monogram 1:8


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki koledzy za miłe słowa

Prace przy modelu narazie stoją w miejscu gdyż jestem w trasie, a jednocześnie na Biesiadzie Modelarskiej w Białymstoku (połączyłem przyjemność z pożytecznym ). Wziąłem ze sobą Camaro, Packarda, Mack'a i dwa Harley'e, jutro okaże się czy sędziowie podzelają Wasz pogląd o moich modelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za gratki Szczerze mówiąc konkurencji nie miałem więc na jakieś wyróżnienie mogłem liczyć Natomiast bardzo zaskoczył mnie Grand Prix dla Packarda, no bo jak by nie było do tej pory (a przynajmniej ja nie znam takiego konkursu) żaden cywil nie wygrał z pancerką i lotnictwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dawno nic nie działo się w temacie (najpierw remont połamanego Mack'a, a obecnie remont mieszkania), a i Corvetta trochę przykurzyła się. Wczoraj i dzisiaj udało mi sie znaleźć kilka wolnych chwil i przysiadłem do modelu Zdemontowałem nadwozie co by mieć lepsze dojście, w ściance wywierciłem kilka dodatkowych otworków, do silniczeka wycieraczki podpiąłem kostkę z kabelkami, a także na silnku przybyłko trochę instalacji wodnej i elektrycznej (ścianka działowa wymaga poprawek malarskich):

 

acf8d73298baf828.jpg

ce602f4d4dca1fcc.jpg

cf3f877379d5acac.jpg

 

Pomalowałem szyby i akumulator, a pod niego zrobiłem wanienkę i mocowanie:

 

cca9938565f47230.jpg

4831a6e23c74bac3.jpg

e819ea0ee8a47381.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jestem po remoncie mieszkania, to i za model mogłem się wziąść

Podziałałem troche w komorze silnika:

 

502d769d1ff7cb56.jpg

827397a687722188.jpg

 

Zamontowałem boczne lusterka, pomalowałem i przykleiłem emblematy i przednią szybę (obecnie czekam aż klej wyschnie). Tylnej szyby jeszcze nie montowałem, zastanawiam sie czy w bagażniku umieścić taki gadżet oczywiscie w skali 1:8

 

2f89ab89dca7c009.jpg

4c4db44b783a57bf.jpg

5e51e5e3945d218e.jpg

cd0e8120bbd6949b.jpg

59006a710897c85f.jpg

dfca568e584d4452.jpg

 

Ps.

W końcu mam swoją modelarnię, tylko dla siebie

 

2ca93cf8d37d99c6m.jpga694cd975c3e2afdm.jpg3ce7fab1887a71f3m.jpg683015ce6cbf4ca8m.jpg34db672a4254b43bm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chevy prezentuje się znakomicie Gitarka w bagażniku moim zdaniem jest świetnym dodatkiem .

 

A co do modelarni -jest boska Tylko pozazdrościć

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gitara spodobała się mojej żonce, chciał nie chciał sprezentowałem ją, a co za tym idzie nie będzie jej w samochodzie. Prace przy Corvette idą dosć mozolnie, ale to "chyba' dlatego, że od kilku dni kleję nastepny model. W każdym razie przykleiłem tylną szybę i czekam aż klej utwadzi się. Do konca budowy pozostało mi zamontować końcówki wydechu, tablice rejestracyjne i zrobić pasy, tak więc następna aktualizaha będzie już w galerii.

 

5c01145cc229d08a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.