Skocz do zawartości

[g] Jagdtiger Henshla, 1/35 Dragon


Godfryd

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dobry powiem że model bardzo dobrze się prezentuje

Jak już ci wspomniałem zauważyłem krzywe gąski.

Na drugiej fotce widać szparę z przodu przy łączeniu góry z wanną.

Ojjj szkoda ze nie jesteś zadowolony, gdybyś wybrał kamo wielobarwne z pewnością model prezentowałby się znacznie lepiej

Podoba mi się efekt ubłocenia duży +, że tą linę zrób żeby wisiała do dołu?

No to chyba tyle.

Jeszcze raz podkreślam model bardzo ładny

 

Pozdro

Łukasz S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewa gąska mniej więcej od tylnego trzeciego koła nie ma kontaktu z resztą kół. Wisi nad nimi w nienaturalny sposób. Wciśnij zęby gąsienicy między koła. Ze zdjęć nie wynika co dzieje się z prawą gąską. Gdybyś dołożył zapasowe ogniwa model prawdopodobnie zyskałby na wyglądzie. No i oczywiście łączenie dolnej wanny z górną częścią pojadzu pozostawia wiele do życzenia ( szpara ogromniasta ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CO TO? Ale tak poważnie to nie wiem czy to wina modelu czy tych fotek co zrobiłeś ,bo model wygląda jak w skali 1;72 ( słabe detal e) .Choć wiem że i z 1; 72 da sie sporo wykrzesać. Skoro nie Masz nic na swoją obronę to już nic nie mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak poważnie to nie wiem czy to wina modelu czy tych fotek co zrobiłeś ,bo model wygląda jak w skali 1;72 ( słabe detal e)

wiesz dałem detali ile było, a fotki fakt faktem- słabe.

Aczkolwiek musze przyznać, ze Twoja zdolność konstruktywnego kryrtykowania, jest równa zdolności odpowiadania na pytania Ci zadane...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie .Jakie dałę detale w tym modelu?. Jaki to jest mode ?l(jakiej firmy?), bo nic nie napisałeś . . Kto mieczem wojuje.....

Nie widać!!Pisze przecież że Dragon 1/35!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mieczem wojuje.....

Model Dragon 1/35, całośc pisze w wątku- widze, że masz problemy z przyswojeniem słowa pisanego.

Wiesz co, ja moge napisac wsztsko o tym modelu, bo sam go lepiłem- natomiast Ty nie napisałeś o swoich modelach nic- wniosek sam sie nasuwa.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziagwa robi jak umie ale robi SAM. Poza tym popatrz sobie na jego pierwszy model i na ten. Zobaczysz różnicę jak stąd do mostu. Tutaj jedynie błędem jest ułożenie gąsek. Reszta wg mnie na -4 czyli całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pancerce się nie znam..ale powiem Ci że modelik bardzo, bardzo ładny, malowanie Ci już naprawdę fajnie wychodzi (tym bardziej że to pędzelek!)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esterhasy ale ty innych postów nie masz tylko te w których ja coś piszę. To chyba mania . Myślałeś o tym. A modelik jest jak na Dziagwa twoje dzierganie przyzwoity w porównaniu z Twoimi poprzednimi modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziagwa

Ja w tematach pancernych tylko przelotem, ale musze powiedziec:

dziagwa suuuuper . Jak przeczytalem ze to nie aerografem to 10 x suuuuper

 

Mam jedno pytanie do braci pancernej, konkretnie do niemiecko/faszystowsko pancernej. Jak to jest z malowaniami/schematami poszczegolnych maszyn ? Macie dowolnosc z rozkladem plam czy jednak sa dokladne schematy kazdej strony ? + jak to jest w tym temacie na konkursach ?

Pytam bo mnie to meczy. Niemaszki bazgrali sobie po czolgach jakies wzorki czy inne ambushe, ale chyba dokladnych fotek kazdej ze stron to az tyle nie zostalo ? Z gorki dzieki za odp.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek, Ty sie bój bo ja już Ci pisałem że każdy uczeń przerośnie swojego mistrza

pozdr

edit:

Co do tych malunków- generalnie staram sie wzorować na jakimś schemacie (ale każdy wie jak to z schematami jest ) albo zdjątku, z tym że czasem ponosi mnie, i plamy maluje tak żeby mi sie podobały, a nie tak jak mają być . Wszytsko zależy również od podejścia do modelarstwa

Przykład:

Od jakiegoś czasu mam na warsztacie KT. Miał wyglądać tak:

204RtNumber.jpg

a wygląda tak:

c9ddbc86b6e8c876med.jpg

Wiem że troche go "spsułem" podwozie błotem i kilkoma inymi sprawami

Wieża niegotowa bo czekam na kalke od Jonaka

pozdr

zdjątko z http://www.ss501panzer.com/204_journey.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, kto ma, jakiego mistrza i jaką sobie stawia poprzeczkę. Michałem aniołem dziagwa nie jesteś,ale czy będziesz NIM to też mam wątpliwości (niestety) takie same, jakie Ty masz do mojej osoby, tyle że ja zakładam że mogę się mylić . Poczekamy zobaczymy. Najważniejsza w tym wszystkim jest wytrwałość cierpliwość i CZAS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z bliska to już fajniej sie prezentują. Ale gdzie zgubiłeś kabel od leflektora?. I szkoda że na błotnikach przednich od JAGA nie ma tych pasków zabespieczających otwieranie sie jak w KINGU.Z boku przedniego prawego bocznego błotnika powinna być szpara. (bo w końcu błotniki są z cienkiej blachy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.