Skocz do zawartości

Scania 164L 580 V8 Italeri 1/24


KrzysztofG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Rama jest wyraźnie zwichrowana, wystarczy popatrzeć na mocowania poprzeczek, lub choćby zbiornika z tyłu ramy. Najbardziej to widać na 1 i 2 poprzeczce od tyłu ramy. Każda poprzeczka w inną strone ucieka, a rama jest wyraźnie przestawiona lewą podłużnicą do tyłu Ale jak według Ciebie jest prosto, to nic, tylko kleić gazetki jak to szanowny kolega Szałek napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie Przecież to żaden powód do sporów - koledze nie wyszło zbyt symetrycznie, ale postara się to poprawić, a zrobi to na tyle, na ile pozwolą jego umiejętności. Przy następnym modelu już będzie zwracał większą uwagę na osiowość ramy I nie zniechęcajcie kolegi pisząc, że musi dorosnąć do modelarstwa... Jeżeli już, to nabrać wprawy, a między innymi po to zarejestrował się na naszym forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu Twojego wątku jestem za tym, aby internet był limitowany w naszym kraju - każdy kto nie potrafi zbudować poprawnego zdania w języku polskim nie powinien mieć dostępu do sieci. nie jestem polonistą ale Twoich wypocin nie da się czytać - już Ci ktoś zwracał uwagę, żebyś pisał po ludzku a Ty swoje. Co do modelu, to jak przedmówcy pisali, gołym okiem widać, na tych pseudo fotkach które pokazujesz, że wszystko jest krzywo poskładane, a Ty jeszcze pytasz czy jest dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scaniafan chyba musimy przeboleć to pokolenie xDDD

Jest to trochę irytujące, że mówi sie co jest źle, co do poprawy itd. a człowiek pyta sie po jakimś czasie czy jest dobrze... No i na Boga KrzysztofG proszę Cię jeszcze raz, weźże zrób coś ze swoimi postami bo na prawdę nikomu ich się nie będzie chciało rozszyfrowywać i stanie sie tak, że nikt nie będzie zaglądał do Twojego tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Zaczynasz kleić model od końca? Nikt klejąc dopiero ramę, a nie zaczął nawet kabiny nie robi do niej gazetek, butelek itp. Tym się zajmiesz jak cała rama i silnik będą gotowe a wnętrze i kabina pomalowana. A ty rama już jest, to zrobie gazetkę. Zostaw to na koncówkę prac, zajmij się ramą i powoli w kolejności gdy skończysz jedno zacznij robić drugie.

Przeglądnij sobie kilka relacji kolegów, bo po to one są i popatrz jak oni sklejają model. A w razie jakich kolwiek wątpliwości pytasz co i jak, bo każdy Ci poda jakiś pomysł i razwieje twoje wątpliwości. Jak masz zrobione coś nie tak to prędzej, czy później o tym usłyszysz, wtedy poprawiasz nieudany element. I jeszcze jedno tak na przyszłość, nikt tu nie jest złośliwy wobec ciebie, tylko każdy chce ci pomóc więc nie odbieraj złych komentarzy jako atak tylko bądz wdzięczny, że ktoś poświęcił swój cenny czas na doradzenie tobie.

A odemnie to rób lepsze zdjęcia, bo po przeglądnieciu kilku twoich już mi się niechce otwierać twój temat, ale kilka razy zaglądnę czy jest jakaś poprawa. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nieodbieram waszych złych postów jako negatywne Napisaliście mi żebym to poprawił to .Przyjołem to jako rade na dalej.Co to tej Gazetki/Plakatu Chciałem to napisać jako że wykorzystam ten dany element.Człowiek się uczy błędach i niestety popełniłem ten błąd i już wiem co sklejać.Dzięki za negatywne i pozytywne komentarze

Dziś Wieczorem Powrzucam Następne fotki

 

Pozdawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nieodbieram waszych złych postów jako negatywne Napisaliście mi żebym to poprawił to .Przyjołem to jako rade na dalej.Co to tej Gazetki/Plakatu Chciałem to napisać jako że wykorzystam ten dany element.Człowiek się uczy błędach i niestety popełniłem ten błąd i już wiem co sklejać.Dzięki za negatywne i pozytywne komentarze

Dziś Wieczorem Powrzucam Następne fotki

 

Pozdawiam

 

 

Witam Aktualizacja z 11Pazdziernika

 

Odciołem Skrzynie Biegów Od Silnika Efekt Jest nawet taki : Pierwsze moje przeróbki więc niewiedziałem jak uciąć i Poprawiłem troszkę Ten Tylni Most

IMG_1439.jpg

IMG_1441.jpg

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html.com

 

 

IMG_1427.jpg

[url=http://www.picasa2html.com]http://www.picasa2html.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.