Skocz do zawartości

Liban 1985


rtoipmodest

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A co jej się stało?

Była cała wymalowana i przyszło do nakładania pigmentów. Zacząłem zabawę z Fixerem Miga i ..... wylądowała w kwasie, a w/w specyfik w śmietniku. Jest już prawie gotowa.

Miałem się zabrać za FN MAG - ostatni brakujący element. Padło jednak na odbudowę figurek.

Pierwej wyglądali tak:

figuranci8.jpg

Figurka od lewej ucierpiała od skalepela tracac nos, w środkowej nie podobały mi sie za małe buty, siedzący nie dotykł siedzeniem siedziska.

Obecnie jest tak:

nowi.jpg

nowi2.jpg

Pierwszy od lewej: przeszczep głowy i obu dłoni, nowa koszulka, nowe patki na spodniach (nad kieszeniami).

Środkowy - nowe buty z CMK, nowy beret, antena od radia i mapa.

Prawy: kolejna amputacja nogi (2gi raz) i poprawienie kształtu tyłka.

 

Szczególnie zadowolony jestem z koszuki. Beret nie wyglada tak źle ja na fotkach. Tym razem powstał z Miliputa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kolejna wersja podstawki 3cia (a po prawdze to chyba 3,5):

P1100620.jpg

Uporałem się z FN MAG z Modeltrans, skorygowałe co się dało i ożeniłem z blaszkowym łożem robionym na zamówienie. Cały moduł wiezyczki z km tak mi się podoba, ze przesunąłem "szefa" do środka:

P1100623.jpg

P1100627.jpg

P1100628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś prawdziwy maraton, nie wiem czy potrzebny. Podkład, poprawienie kich, podkład, kolor, modulacja, malowanie bambetli. Maski zdały egzamin

Fotek ma razie nie ma bo wyszły kichowato - światło.

Jutro maskuję ponownie, sido i dalsze zabiegi.

Trwają próby kalek na koszulkę jednego z załogantów:

P1100649.jpg

P1100651.jpg

Powstała też nowa tabliczka:

P1100653.jpg

Podziękowania dla: Jeffa, Chadiego i Tomka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kolejny post (rok),

A Liban płonie, lallalallalal" - pozwolę sobie sparafrazować klasykę polskiego punk rocka KSU

 

A dioramka zaczyna wyglądać konkretnie. Czekam na koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne na co się zdobyłem (poza wierceniem w stopach figurantów) to przyklejenie wrakola.

Wyszło jak zwykle (z aparatem), więc foty pokazują wszystko w wielkosci podobnej do rzeczywistej.

samochodek1.jpg

samochodek4.jpg

samochodek2.jpg

samochodek5.jpg

Do końca tygodnia powinienem pomalować pamperki. Z poczty odbieram płyny do kalek (jutro) - kalki sobota lub poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pomalowałem figsy, pociągnąłm sido i walnąłem kalkę.

Na fotce wszystko wygląda znacznie gorzej niż w realu. Kalka jest obłędna - oba ramiona krzyża mają przerwę w środku

P1100697.jpg

Wash pewnie w poniedziałek rano - wolę mieć naturalne oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.