Skocz do zawartości

Humvee_nasze_kolekcje


Qdłaty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Powiem szczerze, że na tym zdjęciu wszystkie modele wyglądają lepiej niż w galerii. Makro potrafi jednak tak wyciągnąć niedoskonałości Szczególnie fajnie wygląda sylwetka Trynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Kolekcja nie tylko piękna, ale także całkiem pokaźna Mam tylko małe pytanko. Nie chciałbyś kiedyś, w wolnej chwili, opstrykać jeszcze raz polskiego M1025A2, łącznie z ramą, wszelkimi detalami itp. itd. Jest to bodajże jedyny taki model w sieci , a więcej dokładnych zdjęć bardzo by mnie ucieszyło Wiem, że może Ci się nie chcieć, ale przecież nie śpieszy się. Dlatego mimo wszystko proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej galerii są wszystkie "ważne" zdjęcia, jakie zrobiłem temu modelowi. Nie żeby mi się nie chciało (chociaż trochę mi się nie chce ), ale wydaje mi się, że nie ma nic więcej ciekawego do pokazania. Spód jak w każdym innym Humvee, zrobiony trochę "po łebkach" - bez zaszpachlowywania śladów po wypychaczach i bez tej osłony, którą niedawno dorabiałeś w M1097 (nie miałem jeszcze zdjęć podwozia polskich Humvee).

Lepszą dokumentacją na pewno będą zdjęcia oryginałów. A jak się już weźmiesz za swojego M1026, to wtedy pstryknę konkretne elementy, jeśli jeszcze będziesz chciał, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam wiesz, że dokumentacji raczej mi nie brakuje Bardziej chodzi mi o samą przyjemność oglądania. Zresztą parę elementów pominąłeś (co nie zmienia faktu, że model perfekcja ), więc mógłbym się zaplątać w naśladowaniu. W sieci raczej próżno szukać czegoś podchodzącego pod moje kryteria. Owszem, oglądam rożne modele, ale nie ma to jak polski akcent Czasem koledzy z forum z czymś takim wyskoczą, ale no niestety nie ma co ukrywać, macie lepiej w swojej tematyce Dlatego fotki obejrzałbym czysto rekreacyjnie

 

Ale jak kiedyś będziesz robił fotki następnego modelu lub całej kolekcji, coś możesz dopstrykać Oczywiście do niczego Cię nie namawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie rób tego na siłę Jak będziesz coś pstrykał, to po prostu dorzuć jeden dodatkowy model. Nie chcę, żebyś marnował czas na moje zachcianki W sumie to zamierzam na początku lipca zabrać się za M1025A2, jeśli oczywiście wyrobię się z M1097. Twój model posłużyłby za zachętę do pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.