Skocz do zawartości

[HUMVEE]M998 I.E.D. Gun Truck(1:35)-Academy+rękodzieło


drinkman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te "bloki" radia są chyba niestety za niskie - nie upchniesz tam ekraniku i klawiatury, jeżeli chciałeś je zrobić. Albo mi się wydaje i wysokość jest ok, ale za to całość za szeroka. Nie mam przy sobie zdjęć, żeby porównać z oryginałem... Ale z drugiej strony siedzisz już nad tym wnętrzem na tyle długo, że pewnie tylko Cię wkurzy moje labidzenie Zawsze się znajdą jakieś szczegóły, do których można się przyczepić, ale całość na pewno będzie bardzo w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaldPuma

Macro jest po to aby błędy wytykać

 

kubisz

Jedno i drugie raczej.Jakoś postaram się z tego wybrnąć.Nie miałem niestety zwymiarowanych rysunków i jakoś tak wizualnie mnie pasowało do momentu zmontowania,później już łapą machnąłem.Może jakoś poupycham te gadżety.A jak będzie całość mi nie pasować to zawsze można na dioramce zastosować wyimaginowany I.E.D. pod kabiną

Najważniejsze aby krytyka była rzeczowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proporcje wiem,do "życi".Niestety tez ostatnimi czasy praca po 12h nie sprzyja myśleniu a modelowaniu w zupełności.Wiem jednakże gdzie zostały popełnione błędy i przy następnym takim zestawie "młodego radioamatora" będą poprawione.Teraz nastąpi pytanie - co i jak z czym połączyć a proszę o prosty schemat bo funkcja myślenia szwankuje.Połączyć w sensie kabloteki.Antena od BFT jest przewidziana pomiędzy szybami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio SINCGARS:

Tutaj masz schemat z instrukcji zestawu Pro Art Models:

schematpocze.gif

Patrz na rysunek w górnym prawym rogu - masz tam miejsca podłączenia anteny i słuchawek oraz kabelek pomiędzy elementami radiostacji.

- kabel do anteny leci sobie obok fotela pasażera i tylnego fotela za fotelem pasażera (po tym "schodku" pomiędzy podniesioną podłogą na środku pojazdu, a podłogą pod fotelami) i wchodzi w tylne nadkole, potem wychodząc przez dziurę w tylnej ścianie nadwozia, zaraz pod mocowaniem anteny.

- słuchawki są na spiralnym kablu, miejsca podłączenia widać na schemacie wyżej. Możesz dorobić sobie uchwyty np. na ramie okna albo położyć je po prostu gdzieś na radiu albo podłodze,

- głośniki podepnij na bocznej listwie radia.

 

Blue Force Tracker:

Tutaj masz schemat połączeń:

poczenia_01.jpg

Powinieneś jakoś sobie z tym poradzić.

 

Tutaj masz jeszcze trochę zdjęć:

th_42.jpg th_32.jpg th_20-1.jpg th_12-2.jpg

 

No i link, który już znasz:

http://www.hmmwv-models.yoyo.pl/viewtopic.php?f=32&t=87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Niniejszym chciałbym poinformować,że po wizycie w krecie model powiedział stanowcze dość a ja tym bardziej.Zrobiła się jakaś totalna masakra a nie będę go szlifował i szpachlował bo się rozsypie do reszty.

Wychodzę po prostu z założenia,ze będzie jak ja chcę albo nie będzie wcale.

Posłuży jako dawca organów.Szkoda mi tylko czasu włożonego w tą porażkę.

img1307800x600.jpg

img1320800x600.jpg

img1323800x600.jpg

Założenie jest następujące:

Nabywam nowego m998 i robię go od nowa,razem z zestawem legenda i innymi pierdołami.Podwozie zostaje te które już mam zrobione.Na pewno inaczej zostanie też rozwiązana sprawa tylnych drzwi.

Po zakończeniu projektu grupowego proszę o przeniesienie warsztatu do pojazdów.

Dziękuję za doping oraz rady i zapraszam do oglądania ciągu dalszego,mam nadzieję w najbliższej przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

kubiszNa dzień dobry pewnie mnie zjedzie,że ta deska rozdzielcza do niego nie pasuje

Nie wiem czy tylko ja miałem taki trafiony egzemplarz,ale w zestawie legenda właśnie owa deska była masakrycznie powykręcana i chyba jednak bardziej pod tamkę spasowana,ale po walce z materią "udałosie"

Pożyczyłem trochę blaszek z zestawu edka do Maxi Ambulance tzn,trochę zawartości kabiny kierowcy.Ambulans będzie zamknięty,więc to nie problem.

Zastanawiam się czy montować drzwi bo chciałbym wnętrze jak najbardziej wyeksponować.Ostatecznie będą otwarte jeśli się zdecyduję.

Mam nadzieję,że tym razem nie spierdzielę malowania bo się wścieknę i wywalę oficjalnego focha na kilka tygodni w temacie modeli i nadrobie zaległości growe-Fallout New Vegas i wszystkie dodatki do F3 czekają

Szczerze też się przyznam,że nie mogę dojść do ładu z moim Paashe VSR90,jakoś piwatą mi się lepiej malowało a tym wynalazkiem szatana ciągle coś,ehhh.

No to fotki.

img1819800x600.jpg

 

img1820800x600.jpg

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

img1848800x600.jpg

 

img1844800x600.jpg

 

Na chwilę obecną wygląda to tak,brakuje jeszcze lusterek,i wykończenia drzwi z tyłu i kilku drobnych rzeczy.Stojak do granatnika nie jest przyklejony,stwierdziłem,że będzie przeszkadzał w malowaniu,więc przyklejony będzie w okolicach lakieru matowego.

Dalsze prace ruszą dopiero w kolejnym i zapewne lepszym roku 2011.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Męczę bo:

1.Podejście rekreacyjne do modeli czyli dłubię jak mam ochotę:)

2.19 sezonów Simpsonów:)

3.Mass Effect - edycja rozszerzona

4.Ukochane Jagged Alliance - Urban Chaos

5.Fallout 3 - edycja rozszerzona

6.Najgorsze z możliwych-bezsensowna strata życiorysu na czynność zwaną pracą

7.Dzisiaj maluję dno brzydala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img2069mj.jpg

 

Pierwsza warstwa zastosowana.W rzeczywistości kolor jest nieco żywszy,malowane Vallejo 70819 Iraqui Sand.Teraz kilka widocznych poprawek,zdjęcie paprochów których zamieszkała pokaźna kolekcja i jutro druga warstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz ciekawiej Nie bardzo widzi mi się element na bocznej płycie pancernej. Jeżeli miała to być antena BFT, to nie bardzo wyszła. Chyba, że jest to dopiero podstawka pod tę antenę - ale wtedy w ogóle bym to przeniósł na ramę przedniego okna, jak to dość często było stosowane.

A jeżeli zupełnie nie trafiłem z przeznaczeniem tego elementu - napisz co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.