Jump to content

Salieri

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Salieri

 • Birthday 02/01/1979

Personal Information

 • Location
  z kątowni
 • Occupation
  zawodowy bezrobotny

Recent Profile Visitors

70 profile views
 1. Czołem Panie kolego- witamy na pokładzie!
 2. Niby nie jest źle, ale... statecznik pionowy możesz śmiało podmalować. Ogólnie jest OK.
 3. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Kibicując trzymam kciuki i nie mogę doczekać się galerii. Pozdrawiam!
 4. Czołem! Sprecyzuj co Cię interesuje- ogólny przebieg kampanii czy bardziej wnikliwe opracowania, a może materiał zdjęciowy? Na szybko mogę Ci polecić: J. Ledwoch wyd. Militaria (1993) "Afrikakorps" , oraz album z serii II Wojna Światowa (wyd. Amber) "Wojna w Afryce".
 5. Czołem Panie kolego! Mam pytanie odnośnie malowania- chodzi mi konkretnie o to, jakich kolorów użyłeś i w jakiej kolejności je nakładałeś na osłony: kół, silnika oraz na kołpak śmigła. Pomału dłubię sobie ten sam model, dlatego też chciałem się poradzić co do malowania. Rozumiem, że różnica w kolorze kadłub-osłony wynika z użytych materiałów. No właśnie... z czego były wykonane elementy osłony: kół, silnika oraz kołpak śmigła? Nie znam się na metalurgii stąd to pytanie. Kibicując Twojej pracy, pozdrawiam serdecznie!
 6. Proszę o pomoc/radę jakich kolorów użyć i w jakiej kolejności je nakładać pędzelkiem (maluję... Humbrolami), aby osiągnąć efekt zbliżony do tego ze zdjęcia. Proszę o możliwie proste zobrazowanie krok po kroku. Jeśli temat był poruszony na forum, proszę o link (szukałem, jednak nie znalazłem). Z góry dziękuję za okazaną pomoc.
 7. To Twój pierwszy model czołgu? Możesz być dumny,ale nie za bardzo ;) Model wygląda ładnie, chyba się przyłożyłeś do niego- co? Podoba mi się malowanie wykonane pędzlami. Masz talent więc kontynuuj to co robisz. Pozdrawiam i życzę kolejnych udanych modeli.
 8. Małe jest piękne! Super dioramka- gratuluję i pozdrawiam.
 9. Przez Ciebie przestałem kleić modele! Proszę nie wpędzać innych w kompleksy!! ;) Kciuki w górę!!
 10. Model stary, ale jary co udowodniłeś swoją pracą. Kciuki w górę! Pozdrawiam.
 11. Model ładny, starannie wykonany jednak... o ile dobrze kojarzę, to Land Rovery tego typu były używane przez L.R.D.G (Long Range Desert Group) i były w kolorze piaskowym... Pojazd ten występował też w kolorze różowym (!), jednak nie spotkałem się z malowaniem które zaprezentowałeś...
 12. Bardzo ładny model. Domyślam się, że do wykonania użyłeś modeli: Opel Maultier i Opel Radio Truck- jeśli jest inaczej, proszę wyprowadź mnie z błędu. Pozdrawiam...
 13. Zaje...fajnie wygląda całość!! Kciuki w górę i czekam na kolejną dioramę w Twoim wykonaniu. Pozdrawiam.
 14. Thumbs up Kazama, for rare color scheme on small scale (1/144) model!! Your airplane looks truly amazing... Proper good job mate! Regards...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.