Jump to content

Salieri

Members
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Salieri

 • Birthday 02/01/1979

Personal Information

 • Location
  z kątowni
 • Occupation
  zawodowy bezrobotny

Recent Profile Visitors

402 profile views
 1. Od WujkaAlice kupiłem kilka(naście) modeli- wszystko zgodne z opisem, ceny dopasowane do mojej kieszeni, paczka świetnie zabezpieczona przed Pocztą Polską ? Dziękuję za transakcję, pozdrawiam sprzedającego, no i oczywiście polecam tego sprzedawcę!
 2. Podoba mi się malowanie na Twoim "żelazku". Gratuluję udanego modelu!
 3. Oczywiście, że pasi. Na Priv. podeślę moje dane i adres do wysyłki.
 4. Jak w temacie- poszukuję kalkomanii do modelu F-117 w skali 1:72. Może komuś zostały, i chce się pozbyć? Oczywiście za kalki jak i przesyłkę zapłacę.
 5. Co z Twoim, jakże ciekawym projektem? Mam nadzieję, że lada dzień zasypiesz nas zdjęciami z postępu prac nad poszczególnymi elementami, a może i gotową dioramą? Pozdrawiam!
 6. Kłaniam się. Chciałbym podzielić się tu z autorem modelu moimi wrażeniami, po obejrzeniu zdjęć gotowego modelu. Pomimo swej "prostoty" to bardzo ciekawy, starannie wykonany pojazd, jednak mam drobną uwagę- nie przemawia do mnie plandeka nad kabiną kierowcy. Może da radę ją lekko "dopracować"? Pozdrawiam serdecznie!
 7. Kłaniam się. Oferuję na sprzedaż, anglojęzyczną, kompletną serię pt. "Elite- Aganist All Odds". Kompletny zbiór czasopism „Elite”, to kolekcjonerska część historii wojskowości wydawana przez ORBIS (obecnie De Agostini) w latach 1985–1987. Magazyn szczegółowo opisuje szkolenie, rolę i historyczne działania elitarnych jednostek bojowych na całym świecie. Magazyn wydawany co tydzień w 134 częściach, wraz ze spisem treści i indeksem odsyłającym, stał się obszernym studium najlepszych ówczesnych sił bojowych. Każdy 22-stronicowy numer zwykle obejmował trzy różne jednostki, a na tyln
 8. Wstępnie rezerwuję: DH60 Gypsy Moth ABC Modelfarb/Frog Nakajima Ki-44 Shoki Tojo - Hasegawa Vultee Vengence Novo/Frog Lockheed F117 - Revell(?) MiG 3 - Encore Fairey Firefly Mk.I - Novo/Frog PZL 37B Łoś - Pantera
 9. Sprzedam, niedostępne już na rynku dwa "zdeformowane" modele snap-kit, z lat 90-tych, z silniczkami, w skali 1:40. Modele są kompletne , a ramki oryginalnie zafoliowane. Cena za szt to 50pln. Przy zakupie "na sztuki", koszt wysyłki ponosi kupujący. Przy zakupie wszystkich trzech modeli koszt wysyłki biorę na siebie. Możliwy odbiór osobisty w Kielcach. Bolid Formuły 1, napędzany silniczkiem- brak kalkomanii oraz instrukcji, pudełko zachowało się w stanie szczątkowym (stan pudełka na zdjęciu poniżej). Cena 60pln.
 10. Post up- cena w dół. Nowa cena za 1 egzemplarz to 30pln. Przy zakupie wszystkich pięciu zeszytów, cenę opuszczam do 120pln + 15pln koszt wysyłki.
 11. Sprzedam następujące, polskojęzyczne pozycje wydawnictwa Osprey - Bellona. Cena 35pln/szt. Wysyłka Pocztą Polską- koszt przesyłki ponosi kupujący. Książki są w stanie idealnym.
 12. Kłaniam się forumowiczom. Poszukuję kalkomanii- może komuś z arkusza zostały jakieś niewykorzystane oznaczenia- do śmigłowca AH-64 Apache w skali 1:72, do jakiegoś ciekawego (czyt. innego) malowania, niż te standardowe amerykańskie (może coś w kamuflażu?!). Może ktoś z Was posiada na zbyciu kalki do wersji japońskiej, holenderskiej, brytyjskiej? W zamian oferuję kalkomanie do samolotów w skali 1:72 lub pojazdów w skali 1:35- ewentualnie odkupię i pokryję koszt wysyłki. Pozdrawiam serdecznie!
 13. Podoba mi się staranność wykonania i dbałość o detale. Gratuluję dobrego wzroku i precyzyjnej ręki. Pozdrawiam czekając na kolejną porcję zdjęć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.