Jump to content

Salieri

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Salieri

 • Birthday 02/01/1979

Personal Information

 • Location
  z kątowni
 • Occupation
  zawodowy bezrobotny

Recent Profile Visitors

117 profile views
 1. Podoba mi się staranność wykonania i dbałość o detale. Gratuluję dobrego wzroku i precyzyjnej ręki. Pozdrawiam czekając na kolejną porcję zdjęć.
 2. Salieri

  PZL Ł-2, 1:72

  Piękne modele!
 3. Ładne, starannie wykonane, ale jakby nieskończone- czegoś tam brakuje... Może figurki?!
 4. Piękna diorama- świetnie ujęty klimat Wielkiej Wojny. 👍
 5. Piękny model. Jestem pod wrażeniem- tym bardziej, że wyzwanie było bardzo wymagające pod wieloma względami. Zainteresował mnie temat od strony historycznej i znalazłem rzadko spotykane zdjęcia w tym temacie. W podanych linkach są też modele tego czołgu, wykonane przez innych modelarzy. Warto porównać różne wyobrażenie kamuflażu i efekt końcowy: https://www.tapatalk.com/groups/missinglynx/char-b1-bis-fantasque-t101988.html https://zimmerit.freeforumzone.com/d/10727497/Char-b1-bis-Fantasque-/discussione.aspx/1
 6. Szokuje dbałość o szczegóły, perfekcyjnie dopracowane detale, mnogość figurek i pojazdów. Kapitalna diorama- gratuluję!
 7. Czołem Panie kolego- witamy na pokładzie!
 8. Niby nie jest źle, ale... statecznik pionowy możesz śmiało podmalować. Ogólnie jest OK.
 9. Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Kibicując trzymam kciuki i nie mogę doczekać się galerii. Pozdrawiam!
 10. Czołem! Sprecyzuj co Cię interesuje- ogólny przebieg kampanii czy bardziej wnikliwe opracowania, a może materiał zdjęciowy? Na szybko mogę Ci polecić: J. Ledwoch wyd. Militaria (1993) "Afrikakorps" , oraz album z serii II Wojna Światowa (wyd. Amber) "Wojna w Afryce".
 11. Czołem Panie kolego! Mam pytanie odnośnie malowania- chodzi mi konkretnie o to, jakich kolorów użyłeś i w jakiej kolejności je nakładałeś na osłony: kół, silnika oraz na kołpak śmigła. Pomału dłubię sobie ten sam model, dlatego też chciałem się poradzić co do malowania. Rozumiem, że różnica w kolorze kadłub-osłony wynika z użytych materiałów. No właśnie... z czego były wykonane elementy osłony: kół, silnika oraz kołpak śmigła? Nie znam się na metalurgii stąd to pytanie. Kibicując Twojej pracy, pozdrawiam serdecznie!
 12. Proszę o pomoc/radę jakich kolorów użyć i w jakiej kolejności je nakładać pędzelkiem (maluję... Humbrolami), aby osiągnąć efekt zbliżony do tego ze zdjęcia. Proszę o możliwie proste zobrazowanie krok po kroku. Jeśli temat był poruszony na forum, proszę o link (szukałem, jednak nie znalazłem). Z góry dziękuję za okazaną pomoc.
 13. To Twój pierwszy model czołgu? Możesz być dumny,ale nie za bardzo ;) Model wygląda ładnie, chyba się przyłożyłeś do niego- co? Podoba mi się malowanie wykonane pędzlami. Masz talent więc kontynuuj to co robisz. Pozdrawiam i życzę kolejnych udanych modeli.
 14. Małe jest piękne! Super dioramka- gratuluję i pozdrawiam.
 15. Przez Ciebie przestałem kleić modele! Proszę nie wpędzać innych w kompleksy!! ;) Kciuki w górę!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.