Skocz do zawartości

[HUMVEE]M998 I.E.D. Gun Truck(1:35)-Academy+rękodzieło


drinkman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wysokość zostanie jeszcze skorygowana bo mi się też nie widzi.Elektronikę chyba wydłubię bo jak już jest tyle zrobione to szkoda odpuszczać.

A Kolega którego ksywki wymieniać nie będę popsuł niecny plan...

Zdejmuję i przerabiam...

Co za ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BaldPumaToo late

Kubisz ma zresztą w swoim Dumvee takie ustrojstwo,o ile mnie pamięć nie mydli.Może też jest kwestia umiejscowienia i tej wersji się trzymać będziemy

Swoją drogą czy jesteś zainteresowany przejęciem zestawu Revella w 72?

Nabyłem go w jakiejś śmiesznej promocji,ale robić jednak nie będę.Oddam za przysłowiowego browara i koszty wysyłki.

W razie "W" daj znać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz kolejnego
W moim tempie?Ludzie tyle nie żyją.

 

 

Mimo błędów merytorycznych - zapominam o nich - bardzo mi się podoba. Nie pamiętam czy pisałeś, jakie masz plany malarskie co do niego (nie chce mi się wracać wstecz warsztatu ) i czy będą jakieś elementy w innym kolorze niż piaskowy, oprócz ew. ładunku. Dlatego jakbyś znalazł wolną chwilę, to się pochwal. A jak nie znajdziesz, to może doczekamy finiszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy merytoryczne chyba częściowo były zamierzone z powodu zestawu Legenda i pewnie jeszcze 100 innych rzeczy znalezionych przez Kubisza:)

Na początku myślałem o 3-kolorowej masce,ale mi przeszło,to już by było przegięcie czasoprzestrzenne.Raczej pozostanie piasek,choć postaram się go zabrudzić i styrać,obicia które będę robił po raz pierwszy itp

Co do następnego brzydala-w archiwum jest Avenger z blaszkami,Commando,M1046,ale po łbie kołacze mi się zestaw z M102 i powtórka tego co kiedyś zrobiłem za lat młodzieńczych czyli M998 z Tow-em na trójnogu z czasów DS.

Następny w kolejce jest rozgrzebany M1A1 i M107 i tego nic nie zmieni,nie wspominam o załogantach do LSSC...

Plany jak Hitler,gorzej z wykonaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Lekki postęp.Model jest po lakierze matowym i pigmentach.Nie osiągnąłem interesujące mnie poziomu zakurzenia,więc raz jeszcze pójdą pigmenty,kable i brakujące pierdoły z elektroniki.

Zakładam,że następne fotki będą już na normalnym tle i z odpowiednim oświetleniem.

img2110mj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img2113mj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img2114mj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img2117mj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img2120mj.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wykonanie, to podoba mi się Może poza trochę zbyt mocnym washem, ale gdy nieco mocniej zakurzysz model to trochę ten efekt zniknie.

 

Natomiast jednak szkoda, że nie urozmaiciłeś trochę malowania (np. coś zielonego - maska, płyty opancerzenia albo drzwi).

 

Jeżeli dasz jeszcze radę, to przemaluj antenę BFT, powinna mieć jaśniejszy kolor (idealny jest Humbrol 121 Pale Stone).

 

Na koniec znowu plusik - bardzo podoba mi się wygląd kół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humbrola na podorędziu nie mam,ale coś się postaram wyczarować.

Wash wyszedł taki dlatego,że dopiero następnego dna po jego zrobieniu miałem okazję go wytrzeć i zrobiłem tyle ile dało radę.Mam nadzieję,że pigment + jakiś filtr go stłamszą bo też mi się nie podoba a i też jakaś nauczka na przyszłość.

Koła wyszły trochę przypadkiem i do tego się przyznaję aczkolwiek też mi się podobają.

Tak jak napisałem teraz czeka mnie walka z okablowaniem,figuranci i jakaś mała podstawka typu droga i kawałek pobocza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.