Skocz do zawartości

P.11c - 1:72 - Mastercraft + Part


jachud3

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba tak Z kołami nic nie zrobiłem.Nie mam żadnej dokumentacji oprócz zdjęciowej a P-11 z Krakowa ma nie swoje koła (tak na marginesie to jest to jedyny nieoryginalny element)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Przez całe ferie dłubałem, dłubałem... i oczywiście nie zrobiłem tego, co planowałem. Chociaż jak na pierwszą walkę z takimi drobnymi blaszkami i w takiej ilości to jestem nawet zadowolony... ale i tak jest to partactwo

 

DSC06021.jpg

 

DSC06023.jpg

(Busola składała się z 6 elementów, każdy o średnicy mniejszej niż 1mm )

 

DSC06027.jpg

Tu jeszcze brakuje dwóch małych elementów...

 

DSC06028.jpg

"Podłoga" i pojemniki na pociski do rakietnicy... łącznie 7 części.

 

DSC06029.jpg

Dźwignia podnoszenia fotela...

 

DSC06033.jpg

"Koniec" zbiornika paliwa...

 

I teraz to, z czego jestem dumny. Owiewka z lusterkiem:

 

DSC06030.jpg

 

DSC06031.jpg

 

I chłodnica (Part kazał sklecić 20 skrzydełek, ja upchnąłem tylko 14.)

 

DSC06035.jpg

 

Wymęczyłem się jak diabli, ale najgorsze już za mną.. teraz tylko rozszyfrować beznadziejną instrukcję Parta odnośnie kratownicy - na szczęście mam świetną monografię Kagero - złożyć ją do kupy, trochę drobnicy do kokpitu i... mogę zacząć myśleć o skleceniu kadłuba.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, jak sklejałem ten kokpit . Ale przez brak planów i instrukcję Parta dałem sobie spokój. No mogliby się chłopaki bardziej przyłożyć, Edek ma w swoich zestawach wszystko czytelnie narysowane .

U Ciebie wyszło gites, a rączkę dźwigni mógłbyś potraktować korektorem- nie będzie taka płaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blacharka 1-klasa masz fach w ręku

Tablice zegarów mogłeś pomalować przed podklejeniem kliszy.

Dziękuję A zegary maskolem machnę, potem wszystko psiknę i będzie chyba dobrze... ?

U Ciebie wyszło gites, a rączkę dźwigni mógłbyś potraktować korektorem- nie będzie taka płaska.

Zapamiętam, dzięki za radę

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idzie ładnie nie chce zapeszyć ale widze największa zabawa jeszcze przed tobą - wsadzić ten piękny kokpicik w kadłub... u mnie z tego właśnie powodu P.11 trafiła na długo do szuflady... nie mniej jednak życzę powodzenia a nóż sam coś podpatrzę i moją w końcu zrobię... pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ale żeś wykopał... :P

P.11 leży i sobie tak chyba poleży - raczej się do końca konkursu nie wyrobię. Skupię się na P-47X, już mam niedaleko do końca więc jak dociągnę tego dziada to biorę się za jedenastkę.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.