Skocz do zawartości

Lovita


lauoli00

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa 7 - Sci-Fi

Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

 

witam

o Lovicie napiszę trochę więcej, gdy opadnie popiół grillowy..............

f20161c581e8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...miała wtedy około siedmiu, ośmiu lat. Byłaby zwykłą elficką dziewczyną, gdyby nie to, że niemal zawsze widziałem ją jakimś zaostrzonym kijem, którym rzucała w różne mniej lub bardziej winne byty. Ja wtedy byłem już w słusznym wieku, więc nigdy z nią nie rozmawiałem. W pewien gorący wieczór, gdy kolejni chłopcy stawali się wojownikami w starodawnym rytuale, pojawili się we wsi oni - Malkirgovie, pomioty szatańskie. Dostałem w głowę i nigdy więcej nie widziałem Lovity do dziś. Pojawiła się na dworze przesławnego Halvirga. Proponował swoje usługi jako tropicielka Malkirgóv. Domyślałem się, iż pała zemstą za to co jej zrobili i jak ją pozbawili dumy Elfów. Dziś wygląda tak.......

e0fd3ba73360.jpg

830d8e4211b5.jpg

830d8e4211b5.jpg

Zdeformowana, okaleczona, jedyne co jej pozostało to te elfickie rysy twarzy

CZASY DZISIEJSZE

tego nie zrobili jej Malkirgovie, TO zrobiła jej firma Master Box. Robiłem Ich figury nie raz, ale z takim plastikiem, z takim dopasowaniem to się nie spotkałem, a to nowy wypust........rzuciłem okiem bliżej na jej rumaka........., brak słów

Jako, że na dworze Halvirga, posiadam wszelakie magiczne pasty i mazidła, jak GS i MS zwrócę jej dumę Elfów, a zacznę od uszu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak za karę do Master Box wysłać paru Malkirgóv? Lub może oni maczali w tym swoje paluchy? Przecież bez szpachli itp. to by wyglądała, jakby lekarz na ciężkim haju wszczepiał jej implanty.

 

Powodzenia życzę w boju z Lovitą, będę zaglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Gargos.... znalazła go jak później mi powiedziała przeszytego dziesięcioma włóczniami. Długo jej zajęło, aby wrócił do żywych. Od tamtej pory, choć już widać po nim nie pierwszą młodość, służy wiernie.

 

CZASY WSPÓŁCZESNE

Chłopcy z MB muszą nie lubić zwierząt, by zrobić takie coś Gargosowi

a65d5b2a38e3.jpg

 

eada17bdc01a.jpg

 

e28345e4978e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Greenstuff działa cuda :-) fajny zestawik (o mało nim nie wystartowałem). Szkoda tylko że jakość taka słaba, no ale idzie to w dobrym kierunku! Będę zaglądał i życzę powodzenia :-) (to jest nas juz trzech w wyścigu)

 

Pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie w tych klimatach........wymyśliłem przy szlifowaniu tego Bardzo Nie Udanego wypustu MB. By ich Gargos w ciemnym kącie .......... ał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.