Skocz do zawartości

Kolejny :( Mirage IIIC z Eduarda 1:48


RH

Rekomendowane odpowiedzi

...kolejny "odkurzacz "ze stajni Mirage'a.Prada mówiąc to mam już powyżej uszu tej konstrukcji no ale jak już sie napatoczyła to należało ją

"wymęczyć" .(ot taka odskocznia miedzy "szmatopłatami")

Model Mirage'a tym razem w wersji Francuskiej z dywizjonu,czy może eskadry Nr.31 EC 02/010 Seine ,Armee de l'Air, BA120 Creil,maj 1978

(te mądrości przepisałem z pudelka ) Model w najprostszej postaci czyli weekendowej.Znawcy tematu wytkną błędy ,a co najważniejsze będą mieli rację .Z tego tez powodu nie będę sie tłumaczył

P5200220.jpg

P5200222.jpg

P5200223.jpg

P5200224.jpg

P5200226.jpg

P5200221.jpg

P5200227.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega RH zakłada stajnię Miraży? Po ostatnich konstrukcjach można juz otworzyć własne Mirażowe lotnisko . No cóż, jak zwykle miło popatrzeć, aczkolwiek zdecydowanie prosił bym kolegę o większy nacisk na szmatowce, jesli można prosić, w tych wiekszych skalach rzecz jasna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega RH zakłada stajnię Miraży? Po ostatnich konstrukcjach można juz otworzyć własne Mirażowe lotnisko . No cóż, jak zwykle miło popatrzeć, aczkolwiek zdecydowanie prosił bym kolegę o większy nacisk na szmatowce, jesli można prosić, w tych wiekszych skalach rzecz jasna:)

 

Są w trakcie produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda "szmatopłatów" Odzrzutowce zerwą im poszycie

Cóż RH mam napisac, model trzyma Twój wysoki poziom, i powiem że miło sie tu zagląda. "Rury" rulez

 

edit: literówki, klawiatura juznie daje rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie aby tu na forum objawił się jakiś spec od Mirage'y potrafiący wychwycic ewentualne uchybienia...

 

Model bardzo fajny, profesjonalny, jak wszystkie zresztą produkcje RH. Detali się nie da jednak ocenić, bo brak zbliżeń. Choć mimo zachowania wysokiego poziomu (nieosiągalnego dla mnie) obserwując n-ty model zrobiony RH zaczyna to pachnieć pewną sztampą i rutyną. No, chyba za mocno powiedziane. Może raczej seryjną produkcją? I ta choinka w tle...

 

Jeszcze jedna refleksja: takie skoki w różne epoki i różne skale, od sasa do lasa, rzadko się spotyka u większości modelarzy, którzy wcześniej czy później zaczynają się specjalizować w wybranej dziedzinie...

 

RH, budujesz modele dla siebie, czy też wykonujesz je na sprzedaż/zamówienie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego , żeby było jeszcze ciekawiej to czasem skleję jakiś motorek ,czołg lub stateczek (w planie mam zbudować parowóz ,ale tylko z kartonu.Po za tym śmigam po niebie RC.

Dziecko i żonę mam już odchowane więc mogę sie oddać pasji.

.Jestem z tego rodzaju sklejaczy co lubią eksperymentować w rożnych dziedzinach i to mnie cieszy a nie tkwić w jednej dziedzinie .Owszem moim priorytetem jest I wś oraz Fw-190 .Ale to nie znaczy że poza tym nie mogę nic robić .

p5150216.jpg

By ryszard58 at 2011-05-20

p5210001p.jpg

By ryszard58 at 2011-05-20

 

A TU FILMIKI Z LOTÓW !!

 

 

 

 

 

A zapomniałby jeszcze o jednym śmiałym wyzwaniu

A mianowicie tutaj już w zespole kleciliśmy makietę kompleksu budynków mających powstać we Wrocławiu .A mój skromny wkład poza sklejaniem tego czegoś to malowanie całej elewacji i produkcja drzewek itd

Makieta o wymiarach 2mx2m

 

img0265re.jpg

By ryszard58 at 2011-05-20

img0264o.jpg

By ryszard58 at 2011-05-20

img0262az.jpg

By ryszard58 at 2011-05-20

img0257j.jpg

By ryszard58 at 2011-05-20

 

img0265tu.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..tak sobie myśle kolego RH, że moze już nic wiecej nie pokazuj..bo pozostaje oddać nam się żonom, dzieciom, pracy, a hobby zawiesić na haku

 

PS modele jako żywo.GREAT

 

Mogę nie pokazywać ,przecież i tak robię dla swojej przyjemności

Zróbcie referendum czy zawiesi moja galerie ,Albo wysyłać SMS z treścią TAK lub NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest normalne, żeby robić tyle modeli, w takim tempie, tak wykonanych i tak różnorodnych. Przerzucam się na warcaby, albo lepiej... na bierki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.