Skocz do zawartości

SE-5a 1:32 Wingnut Wings


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Parę fotek modeliku prezentowanego wcześniej w dziale warsztatowym.Samolot raczej dobrze znany wszystkim sympatykom I wś i nie tylko .Z związku z tym zrezygnowałem z przepisywania historii i tym podobnych mądrości.Wystarczy

że każdy ciekawy tejże historii zaglądnie do Wikipedi .Ja dodam ze swoje strony że model jest w barwach

(84 Sqn.2nd Lt T.V. Lord october 1917) Figurka pilota ,a dokładnie jest to Billy Bishop stanowi tylko taki ciekawy element wystroju gdyz latal on w Dywizjonie nr.60 (Pilot będzie przy innym już jego samolocie ,który tez mam zamiar skleić,a na razie niech sobie stoi tu:)) W środ zdjęć jest tez parę humorystycznych składanek.Których nie polecam oglądać :(

P8170462.JPG

P8170463.JPG

P8170464.JPG

P8170465.JPG

P8170466.JPG

P8170467.JPG

P8170468.JPG

P8170469.JPG

P8170470.JPG

P8170471.JPG

P8170472.JPG

P8170473.JPG

P8170474.JPG

P8170475.JPG

P8170476.JPG

RH%25252BSE5a.jpg

SEP.jpg

P8170477.JPG

SE%25252Bpilot.jpg

P8170478.JPG

RH%25253DSE5a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, a nawet świetnie- w końcu ppor.Lord mała rzecz , a cieszy

Bardzo podoba mi się malowanie, zwłaszcza przybrudzenia na kokardach. Mam jedno "ale"- z tego co widzę, trójkątne okienka na górze górnego płata i dole dolnego zamalowano wręcz idealnie tym samym odcieniem? Czy to drobny błąd, czy też ten egzemplarz tak miał?

 

ps- figurka Bishopa to również produkt Wingnutów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze, a nawet świetnie- w końcu ppor.Lord mała rzecz , a cieszy

Bardzo podoba mi się malowanie, zwłaszcza przybrudzenia na kokardach. Mam jedno "ale"- z tego co widzę, trójkątne okienka na górze górnego płata i dole dolnego zamalowano wręcz idealnie tym samym odcieniem? Czy to drobny błąd, czy też ten egzemplarz tak miał?

 

ps- figurka Bishopa to również produkt Wingnutów?

Metalowe ramki osłaniające pleksiglasowy wizjer pomalowałem na czarno

Co do figurki to została zakupiona w tej wytworni(to nie z WW)

http://www.modelcellar.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wizjera...w sumie nieważne, i dzięki za namiar na wytwórcę figurki. Ino link działa dość .... hmmm... problematycznie.

Możliwe że coś tam teraz robią ,bo tez próbowałem i nie wchodziło mi ,ale na pewno to dobry link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wizjera...w sumie nieważne, i dzięki za namiar na wytwórcę figurki. Ino link działa dość .... hmmm... problematycznie.

Możliwe że coś tam teraz robią ,bo tez próbowałem i nie wchodziło mi ,ale na pewno to dobry link

 

Jeszcze małe sprostowanko ,dotyczące figurki .Figurkę posiadam niestety nie udało mi sie jej dokończyć ,z związku z tym to co na fotkach prezentuję to tylko zdjęcie ze strony firmy która je wytwarza.

To takie małe wyjaśnienie żeby nie wyjść na jakiegoś kombinatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model, pięknego samolotu - gratulacje RH, ile wiosen sobie liczysz, skoro już w Wielkiej Wojnie się udzielałeś? -oczywiście pytanie pozostaw bez odpowiedzi.

Pozdrawiam Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.