Skocz do zawartości

F-15C Tamiya 1:32 "jako prezent"


KRL

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam moją ostatnią pracę skończoną na świeżo wczoraj w nocy.

 

Jest to mój pierwszy model który od początku jest budowany z myślą o innym miejscu stacjonowania niż moje domowe półki.

Model wykonałem na 40 urodziny mojego kolegi który jest wielkim pasjonatem lotnictwa i modelarstwa niestety po wypadku na paralotni ma niedowład ręki więc klej, skalpel i inne narzędzia modelarskie odwiesił na kołek jak sam twierdzi tylko na krótki czas.

 

Wpadłem więc na pomysł by dodać mu sił do dalszych intensywnych ćwiczeń i zamiast standardowych prezentów w postaci kwiatków z procentami podaruje mu model jego ulubionego F-15C.

 

Mam nadzieję, że mimo dość nawet jak na mnie krótkiego czasu jaki mu poświęciłem prezentuje się przyzwoicie.

 

Na koniec jeszcze słów kilka o samym modelu, jakość jak przystało na model Tamki w tej skali bardzo dobra - model naprawdę łatwy do złożenia nie wymaga wiadra szpachli.

Warto zainwestować we wnętrze oryginał instrumentów jest marny trzeba także bardzo dokładnie przyjrzeć się proponowanym kolorom przez Tamkę mają one nie wiele wspólnego z faktycznymi kolorami i trzeba będzie pobawić się we własnym zakresie z dobieraniem kolorów.

 

SL703852_zpstj0hpter.jpgSL703853_zpspg3xya7o.jpgSL703859_zps4m0qqypc.jpgSL703860_zpsyxh1nma8.jpgSL703863_zpsmwv73uyy.jpgSL703866_zpsqqidrrpi.jpgSL703875_zpsqkkn6m47.jpgSL703876_zpsiarjmlx0.jpgSL703885_zpst4vfvqvv.jpgSL703894_zpspexnzov1.jpgSL703895_zpsslcsfgfo.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, widać, że nie na Twoją półkę, bo... ma otwartą kabinę

 

 

To prawda z zamkniętą wygląda ZDECYDOWANIE lepiej - choć na upartego da się to tak zrobić by była wersja i taka i taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model niczego sobie, ale mam wrażenie że tym razem nie wyszedł Ci aż tak ładnie jak poprzednie.

Ale może to być wina zdjęć, bo są naprawdę nieciekawe, niedoświetlone.

Inna sprawa, że nawet brzydko zrobiony F-15 dalej jest pięknym F-15.

A ten nie jest brzydko zrobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pociągały mnie te szaro-szare Eagle, ale Tobie udało się wyciągnąć z tego malowania trochę życia. Jakością wykonania rzeczywiście nieco odstaje od poprzednich prac jak Sufa czy Tornado, ale też jest nieźle. Podobają mi się dysze, nie podoba mi się figurka, która stanowczo odstaje od reszty modelu. Wygląda jakby była robiona na siłę.

 

Tak czy inaczej prezent kolega będzie miał bardzo fajny

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie model nie jest idealny rozpocząłem go z myślą o budowie na spokojnie ale później przyszedł pomysł na prezent który trzeba będzie wręczyć dziś, więc niestety trzeba było mocno przyspieszyć i patrząc na godziny to jeden z najszybciej zrobionych prze zemnie modeli.

 

Co do figurki to miało jej nie być byłem pewny że w pudełku są blaszki z pasami a okazało się że ta wersja ich nie ma i zostałem zmuszony dorobić pilota.

 

Mam jednak nadzieję, że sprawi radość kumplowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.