Skocz do zawartości

MiG-29A, 1:48 EDUARD


eagle

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Przedstawiam kolejny model, który bardzo długo sklejałem z uwagi na brak czasu ale udało się. Model hm, bardzo kiepski ciężko się go sklejało, (w porównaniu z ostatnim który sklejałem (AH-1 TAMIYA to była bajka) zresztą każdy wie jaki to zestaw jest kto go budował, dużo szpachli a te łączenia wzdłuż kadłuba w przedniej części to jakaś pomyłka. Niestety ja jestem słabym modelarzem, i np. te łącznia to nieźle dały mi do wiwatu bo linie podziału przy szlifowaniu zanikły a nie potrafię ich odtwarzać jakoś tam próbowałem ale z mizernym skutkiem tak więc w niektórych miejscach ich po prostu nie ma. Wolałem je zostawić niż całkiem zepsuć model. Ogólnie model mi się podoba chciałem mieć go w zestawie z innymi, a innego modelu w tej skali w tedy jeszcze nie było może jeszcze kiedyś złożę z GWH.

 

Do modelu dodałem żywiczne dysze EDUARD, nos, fotel, koła, plus dodatki w postaci rurki Pitota i chyba wszystko wymieniłem.

 

rWIgnHR.jpg

 

CaSFRWA.jpg

 

mqqr0HQ.jpg

 

c3DeCW6.jpg

 

LeVPf6F.jpg

 

mYHzCi3.jpg

 

utBCuX8.jpg

 

nb8MUrJ.jpg

 

C4R3ceh.jpg

 

TykuVQt.jpg

 

GBNxF5z.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Udało mi się poprawić owiewkę, zmyłem ten mat oraz ja naprostowałem, niestety stateczników niestety już się nie udało za duża ingerencja, nie chcę aby coś popękało.

Tu zdjęcia usunąłem i wyżej zostało poprawione bo photobucket padł.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Academy/Eduard ma swoje wady i wpadki. Ogólnie jest ok, ale znikające po szlifowaniu linie podziału dobrze było by odtworzyć. Osłona kabiny też trochę zezuje na prawo. ;)

A gdzie komentarz o festyniarskim uzbrojeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Academy/Eduard ma swoje wady i wpadki. Ogólnie jest ok, ale znikające po szlifowaniu linie podziału dobrze było by odtworzyć. Osłona kabiny też trochę zezuje na prawo. ;)

A gdzie komentarz o festyniarskim uzbrojeniu?

 

Ile można? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Academy/Eduard ma swoje wady i wpadki. Ogólnie jest ok, ale znikające po szlifowaniu linie podziału dobrze było by odtworzyć. Osłona kabiny też trochę zezuje na prawo. ;)

A gdzie komentarz o festyniarskim uzbrojeniu?

 

 

Kalisz, napisz coś więcej bo w myślach nie czytam, co masz na myśli odnośnie uzbrojenia, polskie MiGi 29 nie przenoszą takich rakiet na wyposażeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i przenoszą, ale nigdy taki zestaw. Chyba, że jakiś pokaż jest...

 

 

No dzięki za informacje, tak domyślałem się, że o to chodzi, ja np. lubię jak samoloty są uzbrojone aniżeli bez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie problem jest w tym, że MiG-29 na raz przenosi tylko dwa rodzaje rakiet. Albo 2xR-27 i 4xR-73, albo 2xR-27 i 4xR-60. Może oczywiście być mniej, ale nigdy więcej niż dwa typy. Takie ograniczenie komputera.

 

Myślę, że temat festyniarskich podwieszeń po raz kolejny został wyczerpany i tradycji stało się zadość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie problem jest w tym, że MiG-29 na raz przenosi tylko dwa rodzaje rakiet. Albo 2xR-27 i 4xR-73, albo 2xR-27 i 4xR-60. Może oczywiście być mniej, ale nigdy więcej niż dwa typy. Takie ograniczenie komputera.

 

Myślę, że temat festyniarskich podwieszeń po raz kolejny został wyczerpany i tradycji stało się zadość

 

A widzisz tego nie wiedziałem, cóż wielkie dzięki. Teraz, aby nie popełnić podobnego błędu przy F-16I Sufa, studiuję dokumetację odnośnie podwieszenia. Raz jeszcze dzięki za powyższe informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Academy/Eduard ma swoje wady i wpadki. Ogólnie jest ok, ale znikające po szlifowaniu linie podziału dobrze było by odtworzyć. Osłona kabiny też trochę zezuje na prawo. ;)

A gdzie komentarz o festyniarskim uzbrojeniu?

 

 

Kalisz, napisz coś więcej bo w myślach nie czytam, co masz na myśli odnośnie uzbrojenia, polskie MiGi 29 nie przenoszą takich rakiet na wyposażeniu?

Nie przenoszą kombinacji trzech rakiet. Jedynie 2x R-27 + 4x R-73 lub 2x R-27 + 4x R-60. Ale to mogło się zmienić bo chyba wycofano któreś rakiety, szczegółów nie pamiętam. Piszę to dlatego, bo Mikele między innymi tak mnie właśnie skomentował : viewtopic.php?f=64&t=48310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Mikele, co Mikele

 

Możliwość podwieszenia trzech rodzajów pocisków z belkami jest, ale cały myk polega na tym, że tylko dwa typy będą mogły być użyte bojowo a dwa pozostałe będą robić za balast. Więc na pokazach taką konfigurację czasem można zobaczyć, ale na lot bojowy już nikt tak uzbrojonego samolotu nie wyśle. Dlatego, że podwieszenia jak z festynu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.