Skocz do zawartości

[in-box] Airwolf 1/48 - Kitech


PKD4GA

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny filmowy "produkt" Kitecha - po Blekitnym Gromie - teraz mozemy za male pieniazki sprawic sobie Airwolfa w skali 1/48. Wszystko wskazuje ze jest to przepak/kopia modelu amt-ERTL z 1984(?) roku. W pudelku mamy trzy ramki + jedna mala z oszkleniem. Jakosc jest identyczna jak w innych modelach Kitecha - inaczej niz w orginale amt - nie dostajemy kalek (pewnie logo zostalo opatentowane itd.) - mala strata bo prawdziwy Airwolf nosil malutko napisow, oznaczen itd - byl przecie super-turbo tajny...

 

ab1fba7504ee863em.jpg ed5868230ce535afm.jpg 45481351efe3e802m.jpg

989c18ef91e843f3m.jpg 17f3aecbe1140e55m.jpg bec3de9d26c49cbcm.jpg

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To spryciule... Praktycznie dolozeniem dwoch elementow do wypraski zalatwili sobie konwersje cywilnego Bella 222 w Airwolfa. Zastanawialem sie jak to jest rozwiazane. Chodzi mi te dwie (lewa i prawa) nakladki (w drugiej pokazanej wyprasce) na tylna czesc kadluba imitujace dysze silnikow odrzutowych i te takie smieszne wloty zakrywajacy tylne szyby. Natomiast tak, czy siak, trza bedzie zaklajstrowac jakos linie tylnych drzwi, ktore to beda wychodzic poza obrys wspomnianych wyzej nakladek.

Zastanawia mnie jedno. EMT sprzedaje rowniez zestaw cywilnej 222-ki i ciekawy jestem, czy w tym cywilnym zestawie tez sa te dwa "boczki", czy to sa dwa rozne zestawy lane w dwoch roznych formach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W orginalnym modelu byly chyba tylko kalki z artystyczna glowa wilka czy cus na boki kadluba, ktorych smiglowiec w filmie i tak nie posiadal ( chyba -a jesli to napewno nie takie ) wiec straty wielkiej nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Kitech jest znany z ogromnej ilości nadlewek. Niektóre w trudnych do usunięcia miejscach. A jak z nadlewkami w tym modelu. Widzę, że ktoś oprócz mnie kupuje modele Kitecha dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitech, jak to Kitech... Tak naprawde chodzilo mi o model Airwolfa, a AMT jest poza zasiegiem. Tym bardziej, ze Kitech to kopia AMT... Z nadlewkami sobie poradzimy, nie takie nadlewki sie usuwalo...

O samym modelu wypowiem sie, jak tylko do mnie dotrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Witam.

Jak byłem mały, a wtedy właśnie leciał "Airwolf" w telewizji i marzyłem o tym aby być takim pilotem i latać "Airwolfem". Ale wtedy miałem marzenia. A tu proszę model, super. Można sobie kupić i na chwilę powrócić do dawnych marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HyperNova, HyperNova... A gdzie to jest? Ja markiety wszelakie omijam szeroookim lukiem. W okolicach grudnia w szczegolnosci. To nie na moje zdrowie.

 

EDIT:

A, juz wiem. Chodzi o Carrefour na Zolkiewskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

A, juz wiem. Chodzi o Carrefour na Zolkiewskiego?

- dokladnie Carrefour - za CHRL zapomnialem co to teraz jest

 

Eeee z marketami w grudniu to jest tak - ze trzeba cos dziecku kupic. Rano sa luzy. Tato jest zadowolony bo Carrefurze byl wybor Kitecha, a w Leclerc sporo Revella (pare polek). Bylem w weekend Leclercu i modele juz wymiecione.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.