Skocz do zawartości

King Tiger 1/72 Italeri


ShaDow FoX

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem krótko naoglądałem się modeli Czaka, Mazziego, Termira i wielu innych no i zaraziłem się 72-ójką na miły początek kupiłem KT z Italerki, nie zachwyca, no ale cóż następny będzie z Dragona . Błotniki i haczyki na zapasowe ogniwa gąsienic zrobione z puszki, o wszystkich niedoskonałościach wiem, ale miło będzie jak mnie w tym upewnicie . Nie jestem zadowolony z rezultatu.

 

e50fd87dfcac4f59.jpg

95ca1ee322ba3218.jpg

60d9c53a6146db78.jpg

aeba82bfdd8ffbd4.jpg

84fbb103d8e04f84.jpg

2f00889bbf083421.jpg

173a27dadec5ce7d.jpg

7e1df0dff8ebf70f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludek z wieży wygląda jak manekin:D Jak kukła którą czołgista wystawił żeby znaleźć snajpera

 

Poza tym fajnie, podoba mi się ale:

1. Błoto wygląda co najmniej dziwnie (jakby miał maskowanie zrobione z przetrawionej i wydalonej grochówki:D)

2. Zapasowe gąski na wieży jakby zardzewiałe - nie wydaje mi się żeby tak było, bo wtedy jeżdżenie z nimi nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kalka jakby sie świeciła.

2. Lina jakaś nie bardzo.

3. Ludek troche "sztywny"

4. Błoto - kolor wydaje sie dobry ale za dużo wszędzie, a szczególnie na gąsienicach.

 

Ogólnie model jak na 72 nie jest zły. Powodzenia przy kolejnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza rzeczami, o których pisali nasi koledzy chciałbym jeszcze zwrócić twoją uwagę na kilka spraw:

- zapasowe ogniwa na wieży po zamocowaniu były w pozycji poziomej;

- okopcenie lufy jest bardzo przesadzone;

- boczne osłony są zbyt pogięte - ten efekt też jest przesadzony;

- błoto podobnie;

- gąsienice mogłyby być lepiej ułożone - nie mają zwisu a skos;

- brak części dorabianych z drutu - uchwyty włazów to ładny szczegół;

- mogłeś zostawić choć jeden błotnik z przodu lub z tyłu dla urozmaicenia.

warto pamiętać że w tej skali 1 mm modelu to 72 mm w realu. to pomaga. jednym z większych problemów jest przesada w wielkości efektów. ogólnie model jest obiecujący, witaj w klubie 72. wszedłeś na słuszną drogę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za komentarze nie będę go poprawiał bo wystarczająco się nad nim nadenerwowałem zdaję sobie sprawę z tych niedoskonałości, ale to taki mały wstęp do 72-ójki następny najprawdopodobniej dragon albo UM, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.