Skocz do zawartości

Pz.Kpfw. IV DAK


Kabanos

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna moja ofiara:D Dragon, skala 1/35 malowany mieszanką Tamiyi i MM.

cały "polany" washem Miga.. Mówcie co sądzicie..

DSC01960.jpg

DSC01962.jpg

DSC01963.jpg

DSC01964.jpg

DSC01965.jpg

DSC01966.jpg

DSC01967.jpg

DSC01968.jpg

DSC01970.jpg

DSC01971.jpg

DSC01972.jpg

 

Właśnie się zorientowałem, że jest to mój szósty model xD I wogóle to modelarstwem zajmuję się już okrągły rok:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No , w realu wygląda jeszcze lepiej , ale najbardziej podobają mi się te obicia , tylko na łatwiznę poszedłeś z tą szmatą , ob ci się nie chciało kółek malować :P

 

No racja zajmujemy się tym już ponad rok :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi model się podoba. Fajne obicia, tylko mam pewne ALE. Dlaczego ząbki koła napędowego nie są pomalowane na srebrno, bo przecież po jakimś czasie jazdy czołgu ściera się kolor bazowy. Co to za płachta znajdująca się w dodatkowych ogniwach gąsek z przodu czołgu. Jest coś pod nią, bo sam nie mogę tego dostrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tą płachtą są 2 koła..nie jestem do końca zadowolony z jej malowania..:/ Malowałem pędzlem, a on taki kanciaty, że nie zawsze te niedomalowania widać..pełno zakamarków:) Postaram się poprawić to co widać na zdjęciach xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełno niedomalowań!!!

 

Fakt, bardzo razi.

 

Malowałem pędzlem, a on taki kanciaty, że nie zawsze te niedomalowania widać..pełno zakamarków Postaram się poprawić to co widać na zdjęciach xD

 

Popraw koniecznie!

 

 

PS. Z tym kanciatym pędzlem to jest dobra wymówka :]]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ładny modelik. Tylko te kalki nie bardzo pasją do reszty. Za mało "spracowane". Czarne gąski to raczej tez tylko w fabryce. Daj (jeśli to jeszcze możliwe) metalizera na ząbki kała napędowego zębiszcza gąsek obwód kół napinających i na wewn. strone gąsienic tam gdzie są miejsca styku. No i połysk po całości czwóreczki to tez nie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kała

Wiem że to tylko literówka ale się uśmiałem z tego

 

Co do modelu to rażą te kalki chyba je nakładałeś po wszystkich brudzingach itp? I te z tyłu są trochę krzywo. Te niedomalowania strasznie fuuuu I ta płachta/plandeka z przodu Ale obicia za to fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a ja powiem tak... Ogólnie model OK, chociaż mam wrażenie, że pojazdowi czegoś brakuje ...brakuje kurzenia... Tak wyglądałby o niebo lepiej.. No i przychylę się do większości opinii - pełno niedociągnięć nawet ta płachta nie do końca przykryła niepomalowanej gąski

Mam nadzieję że poprawisz i wszystko będę cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak nie znam się na niemieckiej pancerce ale czy nie wkleiłeś gąsek odwrotnie?

 

Nawet na dokumentalnych fotkach widzialem gąsienice pozakładane na rózne sposoby.

Logicznie patrzac na sprawe to jak je nie założyc to i tak czołg pojedzie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tej szmaty/tektury bym się pozbył. I uzupełnił niedomalowania.

Widać też niedomalowane wnętrza kół przy bandażach. I wanna za kołami za czysta w porównaniu z resztą. Kalki walą po oczach nowością.

Jak dla mnie te ślady eksploatacji trochę za intensywne, można by trochę go przykurzyć po całości. Trochę by to stonowało całość. Ale to Twoja wizja

Ja wolę nie szaleć z efektami, też początkujący jestem.

Zamiast czarnej farby spróbuj może może używać ciemnoszarej, moim zdaniem lepiej się sprawdza.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.