Skocz do zawartości

[Ż] BMD-2 Zvezda 1:35 - galeria


Żapcia

Rekomendowane odpowiedzi

"Nadejszła wiekopomna chwila", gdyż oto z dumą przedstawiam moją pierwszą galerię Miejmy nadzieję, że nie ostatnią Pierwszy raz pamięta się do końca życia, tak i ja zapamiętam, jak to w gąszczach dywanu szukałam zagubionych części, jak moje paznokcie robiły sabotaż w klejeniu małych elementów, jak spoglądałam na instrukcję, jak cielę na malowane wrota Jednak godziny pracy manualnej i wykładów Piotrka nie poszły na marne i mogę rzec, że promyczek wiedzy modelarskiej zaświtał Kaganek oświaty realizuje się teraz na Leosiu i zobaczymy z jakimi efektami Dziękuję również za wszystkie pochlebne komentarze, które jeszcze bardziej motywowały mnie do pracy..

 

czb.jpg

DSC_3357.jpg

DSC_3358.jpg

DSC_3360.jpg

DSC_3362.jpg

DSC_3363.jpg

DSC_3364.jpg

DSC_3368.jpg

DSC_3369.jpg

DSC_3370.jpg

DSC_3371.jpg

DSC_3372.jpg

DSC_3374.jpg

DSC_3375.jpg

 

PS. Reggy chciał, abym wspomniała, że zdjęcia zostały zrobione dzięki jego kunsztowi fotograficznemu Dziękuję Tato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, tak teraz patrzę po fotkach, że pierwsze lewe koło jezdne lewituje. Patrzę - wahacz jest pęknięty ;) Da się skleić.

Mi się podoba jak na pierwszy raz ;) Nawet bardzo.

Teraz czekam aż się zaczniesz dokładać do warsztatu. Oj tak.

 

Edit: Prawe przednie koło

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocno zblazowany biedak, choć brakuje mi jakiegoś ekwipunku na pace, dziwnie pusto. Ale i tak jest gicior ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest ok. Być może jestem lekko podchmielony ale ja tam nie widze lewitującego lewego koła - ma styk z gąsienicą (może jest nieco wyżej ale można zrobić dioramke na której to się ukryje). Tego pękniętego wahacza to już wogóle nie widze.

Także podsumowując model jest bardzo fajny. Wyprzedź Piotra i rób dioramki. On tego często nie robi więc szybko go w tym wyprzedzisz.

 

Teraz czekam aż się zaczniesz dokładać do warsztatu. Oj tak.

Tak, najpierw pochlebstwa, a później kasa

Pamiętaj. Jak wychowasz tak masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobiłaś te zacieki na pojeździe?

 

Nakładałam pigmenty MIGa - Beach Sand i Industrial City Dirt i pigment CMK Sandy Dust, które potem rozcierałam wilgotnym pedzelkiem zamoczonym w Fixererze Miga.

 

pierwsze lewe koło jezdne lewituje. Patrzę - wahacz jest pęknięty

Pesymista.

 

Tego pękniętego wahacza to już wogóle nie widze.

Optymista.

 

Wyprzedź Piotra i rób dioramki

Pomysł ciekawy, ale nie chce się narażać na urazę męskiej dumy Jeszcze nie będę mogła z warsztatu korzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.