Skocz do zawartości

Dragon 1:35 Kingtiger Porshe-Nowe foty


cloner16

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu zmaganiach , trudach i głupich , nieprzemyślanych pytaniach do was udało mi się ukończyć model. Sorry za te głupie pytania...

Tutaj jest warsztat

 

 

Ponieważ nie wychodziły mi zdjęcia w domu więc zrobiłem je w plenerze.

 

I tak jakoś nie bardzo wyszło

 

th_5-2.jpg th_6-2.jpg th_7-2.jpg th_8-2.jpg

th_10-2.jpg th_4-2.jpg th_3-2.jpg th_2-2.jpg

th_1-2.jpg th_9-2.jpg

 

 

Bardzo dobry model, części pasują , w ogóle nie użyłem szpachli.

Jest również jeden sukces! Nie zgubiłem żadnej części!!!

Mam zamiar w te wakacje skleić Panterę i Hummela ale na razie się , w domu i na dworze duszno a ja jestem zmęczony tym KingTigerowym maratonem.

 

Proszę oceńcie ten model, napiszcie co wam się podoba a co nie , czego już mam więcej nie robić albo co zrobić aby model wyglądaj jeszcze efektowniej.

 

 

A właśnie czas na specjalne podziękowania

Dla Artura Wałachowskiego za pomoc i wszystkich modelarzy którzy mnie "wspierali na duchu" w warsztacie(naprawdę myślałem ,że na tak bezsensownie ułożone pytania nie odpowiedzą).

 

 

Wielkie dzięki

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo, ładny model A co zmienić?! Tło - polecam fotki na jednolitym tle - brystolu, bo to uwypukla detale pojazdu, a trawnik niekoniecznie interesuje oglądającego...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje bardzo ładnie wykonany model. Z całą pewnościa wszelkie uwagi podczas budowy nie poszły na marne. Masz potencjał więc rozwijaj go i pokazuj kolejne prace. Generalnie jak mówi przysłowie kto pyta ten nię błądzi w Twoim przypadku pasuje idealnie. Nie ma co się wstydzić tylko pytać i jeszcze raz pytać oczywiście trzeba zachować pewne granice rozwagi Jedyna uwaga techniczna to tło jak już kolega wyżej wspomniał zakup brystol np. w kolorze niebieskim i wykorzystaj jako tło do robionych zdjęć. Z pewnościa będą zdecydowanie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny model, skoro to twój trzeci czołg, widac, że masz potencjał i potrafisz go wykorzystac. Oby tak dalej.

afruch te szuwary to są normandzkie chaszcze, przecież od razu widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro postaram się zrobić lepsze zdjęcia bo te nie oddają rzeczywistych kolorów.

Dzięki za komentarze, może też wstawię zdjęcia poprzednich czołgów PanzerIV i tygrysa.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe zdjęcia, teraz pewnie usłyszę ,że mniej się podoba ale trudno, przy następnym modelu się bardziej postaram

DSCF4872.jpg

DSCF4981.jpg

DSCF4969.jpg

DSCF4950.jpg

DSCF5012.jpg

DSCF5018.jpg

DSCF5006.jpg

Pozdrawiam

W przyszłym tygodniu zaczynam Panterę na odprężenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty masz tempo

Ja siedze na swoim Tygrysem juz ponad dwa miesiace i jak narazie dorobil sie koloru bazowego i jednej gasienicy

 

Ladny model, lecz zdjecia troche zbyt ciemne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.