Skocz do zawartości

M1A1 AIM Abrams, Dragon 1:35


reggy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Model miał burzliwą przeszłość, którą można prześledzić w tym temacie:

viewtopic.php?t=11509

Rzeczywiście można powiedzieć, że zrobiłem dwa modele z jednego zestawu, tyle że pierwszego już nie ma ;]. Jak dla mnie dowód, że jak coś nie wyjdzie to wszystko się da zmyć i poprawić.

Pomysł na malowanie podsunął Tomek za co serdecznie dziękuję bo czuję się tym malowaniem duchowo spełniony

24566658.th.jpg

Dużo się na nim wzorowałem, z widocznych detali nie zgadza się brak ostatniej osłony i kostki na górze przedniej. Nie byłem pewien nr wozu, więc go nie dałem. Figurki od Verlindena, sam dodałem szybki googli co była nie powiem, wymagające. Szybki wizjerów z konfetti, na żywo wyglądają "zjawiskowo".

DSC_3817.jpg

DSC_3825.jpg

DSC_3830.jpg

DSC_3831.jpg

DSC_3835.jpg

DSC_3838.jpg

DSC_3839.jpg

DSC_3842.jpg

DSC_3845.jpg

DSC_3847.jpg

DSC_3848.jpg

DSC_3850.jpg

DSC_3853.jpg

DSC_3854.jpg

DSC_3858.jpg

DSC_3860.jpg

DSC_3863.jpg

DSC_3865.jpg

DSC_3868.jpg

DSC_3871.jpg

DSC_3872.jpg

DSC_3875.jpg

Hans... Czuję się tu tak... Nieswojo...

Nic dziwnego, w końcu siedzi pan po prawej stronie, jak baba

DSC_3879.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model piękny ale mnie jeszcze bardziej podobają się ludziki.

Czym malowane?(akryle?)

Jak robisz ,żę tak fajnie wychodzą Ci ich twarze ,a oczy szczególnie.

Pytam bo po pierwszej próbie malowania figurki musiałem kąpać ją w krecie. Wyszedł mi plastuś jaki, a nie żołnierz:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz czy te wizjery są zrobione z konfetti?

W literkach nad samymy zdjęciami tkwi odpowiedź ;]

Czym malowane?(akryle?)

Tak, psiknięte surfacerem 1200, potem całość German Gray, twarz Sunny Skintone i reszta wyciągana pędzlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.co co wogole za pomysl z rozowymi wizjerami?

O to już trzeba zapytać panów z General Dynamics ;)

018.jpg

Fakt, że wizjery Abramsa różnie wyglądają zależnie od kąta patrzenia i światła nań padającego, ale takie coś to najlepsze co udało mi się wykombinować. Można szukać ciemniejszego konfetti czy substytutu, ale farbami nie wygląda tak dobrze.

 

I standardowo - na żywo wyglądają lepiej ;] Nie rzucają się tak w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupcia :P

Załoga Abramsa jest z zestawu Verlindena, Verlinden 1:35 US Tankers Crew Iraq (3 Half Figs) #2277

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to już trzeba zapytać panów z General Dynamics ;)

018.jpg

 

I standardowo - na żywo wyglądają lepiej ;] Nie rzucają się tak w oczy.

 

Model jak pisali wcześniej koledzy : szacun, wypas, bomba, kuuul i w ogóle bajer !! Masz u mnie 5+.

 

A wizjery są jakie są. Szkła we współczesnych pojazdach są pokryte warstwą "przeciwwszystkiemu". W zależności pod jakim kątem się na nie patrzy to zmieniają kolor. Od czarnego po zielony. Aktualnie zaczynam Warriora i też mnie czeka walka z kolorem wizjerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.