Skocz do zawartości

Iracki T-72A... 1/35


Ł.Sosnowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na początku chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomagali i dopingowali mnie przy budowie tej miniatury. Wielkie dla Was Po bardzo długich zmaganiach z modelem T-72, udało mi się go skończyć. Model ten jest dla mnie swoistym kamieniem milowym. Po raz pierwszy używałem farb olejnych dla plastyków, zrobiłem pierwszego w życiu washa, pierwszy raz użyłem także filtrów itd. Ogólnie jestem z modelu średnio zadowolony. Zobaczymy jak Wam się podoba. Zapraszam do komentowania

b80beddcd8d16370.jpg

508a2acc9c763800.jpg

02abb6d28a939a80.jpg

4b2ae188b1a3f7ee.jpg

54366834f4bc6d20.jpg

9d5d240068fc8331.jpg

3c9fdc7256ec12dd.jpg

33ddade2457f2568.jpg

bef681d629bf1a65.jpg

b4dc3a620aa7f3b3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo znam się na czolgach powojennych, ale ogólnie to mi się bardzo podoba. W ogóle nie widać, że to zvezda :] Pomalowany super. Wygląda jak prawdziwy. Jest super Jak patrzę na taki model to mam ochotę skleić jakiegoś teciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest Dragon :>

Nie. To jest Zvezda . Zobacz w podpisie Ł.Sosnowski i na warsztacie :>

Ja model bym zostawił tak jak jest bo jest na prawdę dobrze. Jak coś się ciągle poprawia to wiesz jak czasem wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest Dragon :>

Nie. To jest Zvezda . Zobacz w podpisie Ł.Sosnowski i na warsztacie :>

Ja model bym zostawił tak jak jest bo jest na prawdę dobrze. Jak coś się ciągle poprawia to wiesz jak czasem wychodzi

 

Ten model to przepak Dragona (DML), datego Jakub napisał że to Dragon.

Nie będę już dokonywał wielkich poprawek, przemaluję tylko kapsle wyrzutników granatów na czarno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe, to Dragon, Zvezda dała tylko pudełko :>

I odlała we własnym zakresie ( lipny plastik i liczne jamki skurczowe ) Poza tym dała ciekawe kalki i własną (nieczytelną) instrukcję. Model sklejał się całkiem znośnie. Najwięcej problemów było z wieżą. Poza tym trochę dziwny plastik, ale to już chyba sprawa gustu. Ja tam lubię tworzywo Dragona Tutaj masz wątek warsztatowy:

viewtopic.php?t=14164

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na pancerce powojennej, ale patrząc na samo wykonanie to bardzo ładne.

Mógłby być bardzie zakurzony, ale to zależy co się komu podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sklejony i równo pomalowany, ale przydałoby się jakieś mocniejsze cieniowanie aerografem - żeby podkreślić krągłość wieży, beczek, płaskie powierzchnie błotników i kadłuba - pustynne kamuflaże są wdzięczne w tej materii. Warto poeksperymentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.