Skocz do zawartości

Pz.Kpfw.IV Ausf.E/1:35/Dragon


cloner16

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt gąski skleiłem krzywo , idę poprawić.

Próbowałem obicia zrobić metodą "na gąbkę"

ale nie wyszła więc zrobiłem to pędzlem a potem pojechałem czarną i brązową olejną.Zauważyłem ,że jeśli użyjemy gruby pędzel ze ściętą końcówką o twardym włosiu , jeśli będziemy prostopadle przykładać do powierzchni to otrzymamy podobny efekt końcowy. Gąski pomalowane na kantach srebrnym ale i tak mało widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siem

On jest taki ciemny

ta, a biel jest sniezno biala, wez nie pierdziel bo widac ze aparat zle ustawiony. troche podrobilem i nawet cos widac:

20090917702.jpg

 

co do blotka to zgoda,za jednorodne i za grubo nakickane. ale co do :

 

Przesadziłem z śladami eksploatacji

 

już nie będę tak szalał

to bron cie boze, utyrane pojazdy sa spoko a tobie tez bardzo fajnie to wyszlo

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już dweler napisał obicia są miodzio fajnie Ci wychodzą i tak trzymać. Zaś kolor pojazdu faktycznie ciemny i za to według mnie mały minus... Piaskowy powinien być trochę jaśniejszy bo przy washowaniu i tak się wystarczająco zaciemni:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczą 5 sztuk żółtych, to wszystkie żółte. Jak 5 pomarańczowawych to lecą po pomarańcze i tylko takie są do przyjęcia.

Ten kolor nie jest za ciemny, czy zły dla dak - te ciemne gelb braun, czy jakos tak także były ;]

W następnym mocniejsze rozjaśnienia po prostu ożywią model. Trzonek od "opty" natomiast coś mi nie pasi, srebrzy zamiast drewnić

Do poziomu błotników model fajny, poniżej już mniej - jak zauważono sporo tego, a mało pokolorowane.

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie raczej, w sumie dziwne że Aleks porównał siebie do ciebie, bez uraazy ale cloner jest z 2 levele wyzej

 

peter - czy gdziekolwiek wspomniałem, że jestem lepszy od clonera? Odpowiedź brzmi NIE więc nie wypisuj takich bezsensownych głupot. Najpierw przeczytaj, a potem pisz... Takich ludzi też mi szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba umieć śpiewać żeby wiedzieć że Mandaryna nie umie

Już gdzieś to powtarzałeś...

Jeśli ktoś myśli że nie wolno krytykować innych gdy samemu nie umie się lepiej jest idiotą.

Taka prawda niestety...

peter - czy gdziekolwiek wspomniałem, że jestem lepszy od clonera? Odpowiedź brzmi NIE więc nie wypisuj takich bezsensownych głupot. Najpierw przeczytaj, a potem pisz... Takich ludzi też mi szkoda. Rolling Eyes

Wy oboje jesteście tacy sami... uciekacie się do ostateczności nie podając żadnych argumentów

peter - czy gdziekolwiek wspomniałem, że jestem lepszy od clonera? Odpowiedź brzmi NIE więc nie wypisuj takich bezsensownych głupot. Najpierw przeczytaj, a potem pisz... Takich ludzi też mi szkoda. Rolling Eyes
więc nie wypisuj takich bezsensownych głupot.

Nie martw się.... on tak lubi. A Ty nie piszesz głupot??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA powiedział peter, forumowy napinacz....

Ja bajek nie pisze... Bajkopisarz to taki co kłamie by wzbudzic w sobie zainteresowanie innych a ja nikomu kitu nie wciskam. Wiec twoje gadanie jak zawsze mija sie z celem. Dorośnij... I dawaj wreszcie coś od siebie a nie kopiujesz niczym xero czyjes wypowiedzi i przetwarzasz na swoje... Chcesz dyskutowac tak bez sensu i psuć clonerowi galerię? Ja nie więc koncze. Masz jakieś sapy to pisz na PW a nie tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter - czy gdziekolwiek wspomniałem, że jestem lepszy od clonera?

Napisałem że się porównałeś do clonera a słowo "porównanie" pochodzi w dość prostej lini od tajemniczego znaczka "="

Ja bajek nie pisze... Bajkopisarz to taki co kłamie by wzbudzic w sobie zainteresowanie innych a ja nikomu kitu nie wciskam.

Masz jakieś rozdwojenie jaźni ?

Dorośnij...

Jeszcze za wcześnie

I dawaj wreszcie coś od siebie

Ja zamiast nawijania o smutach pierdołach wolę robić modele które jak pewnie raczyłeś zauważyć pokazuje więc daję coś z siebie,

a nie tutaj.

Nasze rozmowy na PW nic nie dawały i mnie nudziły więc powiem tutaj, nie oftopuję zbytnio, a poza tym cloner zapewne nie ma nic przeciwko bronieniu go....

Jeden nie różni się niczym od drugiego.

Nawet w trollowaniu trzeba mieć klasę a to nas różni :wink3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś rozdwojenie jaźni ?

Ty chyba masz amnezje.

Nasze rozmowy na PW nic nie dawały i mnie nudziły więc powiem tutaj, nie oftopuję zbytnio, a poza tym cloner zapewne nie ma nic przeciwko bronieniu go....

Tacy jak Ty niszczą systematycznie to forum. Żal mi go bo jest tak dobrze zrobione, a Ty to psujesz. Jesteś takim małym głodem na mw.

Ja zamiast nawijania o smutach pierdołach wolę robić modele które jak pewnie raczyłeś zauważyć pokazuje więc daję coś z siebie,

wiesz... to chyba ty masz rozdwojenie jaźni.

Jeszcze za wcześnie

Juz za późno chyba

Nawet w trollowaniu trzeba mieć klasę a to nas różni

Ty peter nie masz tej klasy. Tylko, że sie tak wyraże - walisz na urrra może sie uda.

więc daję coś z siebie,

Ja też daje i co z tego? Ale to Ciebie nie upoważnia do agresji wobec innych użytkowników. Tacy jak Ty to nawet elite modelarską odrzucają. Kiedy elita widzi takie odzywki jak twoje peter to podejrzewam, że nie chca się w to mieszać i nie napiszą ani jednego posta, ktory móglby być cenny, ale na to konto pozostaje kilka takich jak twoje, ktore nic nie nauczą i nie pomogą. Na forum z pasją użytkownicy powinni sobie podpowiadac a nie kłaśc kody pod nogi tak jak TY robisz to MI i kilku innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.