Skocz do zawartości

T-72 B


Przemek R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam do oceny wykonany przeze mnie model czołgu T-72 B firmy Zvezda w skali 1:35.Model był malowany farbkami pactry,wash wykonany farba olejna dla plastyków o kolorze "czerni kostna".Zdaje sobie sprawe z tego że wykonanie nie jest najlepsze,ale pierwszy raz użyłem technik takich jak: Wash i suchy pędzel.Ja osobiście jestem zadowolony z efektu swojej pracy (jest to mój drugi model w tej skali) i mam nadziej że z kolejnymi modelami będzie szło coraz lepiej

Teraz fotki:

878fd24e7941a2a7m.jpg 8acb95b247408ff9m.jpg a71c6946f315d59cm.jpg

7f4dc2b5a9bba075m.jpg f9e96ebb07c78d31m.jpg 118978465d07d3fbm.jpg

 

 

 

P.S. I oczywiście chciałem podziękować wszystkim użytkownikom modelwork za rady i podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

model naprawdę ładny. Dzięki kilku drobnym technikom nie wygląda jak klocek, ale jak model - wszystkie szczegóły są ładnie uwypuklone.

Jeszcze jakby dodać trochę śladów eksploatacji... ;)

Powodzenia z kolejnymi pracami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku R, jeżeli przymierzasz się do T-55, a jak widzę jesteś z Olsztyna, to wybierz się do sklapu modelarskiego u p. Ryśka i poproś, żeby Ci ściągnął model tego wozu ze SKIF,a (pieniązki na poziomie Italeri), lub z Tamijki (ten kosztuje 130-150 pln). Dlaczego???, ano dlatego, że są lepsze (tamijka bije wszystkich na głowę), a SKIF ma kompletne wnętrze przedziału bojowego, wierzy, kierowcy i silnikowego, ot dlatego. A Italerka to stary, hmm, bardzo stary model nie istniejącej już firmy ESCI, nigdy nie był najlepszym, modelem.

A T-72B bardzo...ładny, oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brdzo ładny ten teciak. Fajnie że nie przesadzileś z brudzingiem i innymi tego typu pierdołami! Czołg wygląda jakby był przygotowany na inspekcję jakiegoś generała dla mnie bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wporzo" teciak, tylko bym go bardziej urozmaicił żeby nie był taki jednolity, pozdro

 

 

Hmmm myśle że to rzecz gustu ja osobiście jestem zadowolony

Postaram sie by następne modele był jeszcze lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Zwezda, fajnie i tyle. Jak widziałem teciaki w LWP to wszystkie były grubo pomalowane na zielomo, w myśl zasady ,,farba khaki'' pokryje braki. Tak więc ani zardzewiałe, ani brudne, tylko takie jak twój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Ryjek, Ty to taki troche nie kumaty chyba...

Patisonowi o firme chodziło...

 

Tak to jest jak zamiast czytać ze zrozumieniem tylko szuka się pojedyńczych słów aby tylko napisać coś obraźliwego lub zaczepnego.

 

Pozdrawiam

Samik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sporów Panowie nikt nie musi w moim temacie pokazywać co jest "lepsze",Ja sie cieszę że moja praca została doceniona przez grono modelarskie (lepsze lub gorsze)

 

 

 

 

Pozdrawiam Przemysław Radzikowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKIF to kupa, niepoprawny wymiarowo, przypomina T-55 tylko bardzo ogólnie, odwzorowanie wzmocnień kadłuba pod wieżą i kół jezdnych to w ogólnie totalne nieporozumienie.

Tyle, że to jest T-72...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, a jeden post nad moim raczyłeś ŁASKAWIE przeczytać? Odpowiadałem na post użytkownika Panzer_lehr, nie wypowiadałem się o T-72, którego zdjęcia są zamieszczone w tym wątku.

 

 

Już nie wspominając o tym, że SKIF nie robi T-72 :f

 

Te Ryjek, Ty to taki troche nie kumaty chyba...

 

Żadna nowość Czytaj posty dokładnie szanowny panie AS nr.ileśtam, zamiast szukać czegoś, czego można się czepić na siłę. i w rezultacie robiąc z siebie durnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że ten as kolego Patison bardzo wpłynął na ciebie ,skoro go tak usilnie we wszystkich postach znajdujesz. To jakaś obsesja z twojej strony Patison , MASZ JAKIŚ PROBLEM W ŻYCIU ? . I kto tu robi z siebie durnia. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.