Skocz do zawartości

MTLB-M-10 Strzała 1:35 SKIF


eljazz

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam dzisiejszego bohatera "M-10 Strzała" firmy Skif. Modele skifa jakie są każdy wie i nie ma się nad czym rozwodzić. Ze swej strony dodam że dorobiłem wnętrze, ruchome wszystkie drzwi, klapy włazów, boczne pojemniki i ich osłony. Można krytykować. Z poważaniem eljazz

 

DSCN5711Kopiowanie-1.jpg

DSCN5709Kopiowanie.jpg

DSCN5708Kopiowanie.jpg

DSCN5716Kopiowanie-1.jpg

DSCN5735Kopiowanie.jpg

DSCN5734Kopiowanie.jpg

DSCN5733Kopiowanie.jpg

DSCN5732Kopiowanie.jpg

DSCN5730Kopiowanie.jpg

DSCN5715Kopiowanie.jpg

DSCN5738Kopiowanie.jpg

DSCN5736Kopiowanie.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny modelik , pięknie ubrudzony , tylko znowu zaprowadzić do weterynarza i uśpić. A czemu nie w polskich barwach.Były u nas . No i jak zwykle do czegoś sie przyczepie . Te przewody elektryczne wychodzące z baterii akumulatorów są moim zdaniem zdecydowanie za grube . W oryginale miałyby z 10 centymetrów(aż niemożliwe). Góra miały 30 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego M.M jeśli o przewodach mowa pełna zgodność nie powinny mieć więcej niż 30 mm a dokładniej 27mm w modelu mają 08mm to zdjęcia trochę przekłamują. Natomiast z tym weterynarzem to przesada przecież fotki tego MTLB mam od kolegi.

pozdro eljazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazylms akurat ostanie kilka modeli powstało w tym roku na zamówienie" MODELARSTWA" ale jak wiadomo na początku roku ukazał się 1 numer później długo nic więc sobie odpuściłem i .są na forum. Jeśli chodzi o ruchome części to wkrótce założę warsztat ZIŁ 157 jako "dalsza prowadząca" kończę Mastera dla firmy co potrwa jeszcze kilka dni zapraszam do warsztatu.

TOWARZYSZU z czerwonego Zgierza gdyby nie fotki byłby polski, a mnie się podoba ten gruziński no i co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak zastrzeżeń nadaje się do galerii

Tak na poważnie bardzo ładny i starannie wykonany za co należy ci się jedyne co to według fotek oryginału kolorek jak by za zimny a ,ale jak pisałem jest Super .

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba. Kolejny dowód na to, że ze Skifa da się wyciągnąć coś fajnego. Ktoś pisał, zeby go uśpić u weterynarza. Tylko po co? Przecież jest to świetnie wykonany model. A nie każdy musi robić modele w polskich barwach, mimo że ostatnio staje się to coraz modniejsze. Gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.